0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Hangi marka kullanıyorsunuz memnun musunuz günlük sil süpür için yeterli mi büyük kolaylik diyormusunjz gerckten 

8 Cevaplar

0 oy
(8,937 puan) tarafından
Uretenden ve tasarlayandan Allah razı olsun büyük kolaylık ev işlerini o hallediyor ben yan gelip yatıyorum:)))) roborock s5 max benimki günlük temizlik için uygundur robotlar büyük temizlik için elbette degil
-Reklam-
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Arçelik imperium kullaniyorm ben çok memnun elim ayağım resmen 
0 oy
tarafından
Annem aldi 2 hafta once philips 3000serisi cok memnun valla annem cok ama cok titiz o bile memnun kaldiysa bende alirim 
(175 puan) tarafından
Hangi marka var sende
tarafından
Roborock s8 sonic
(175 puan) tarafından
Garantisi nasıl Bi sknti oluyormu bide temizlik yaparken sen gezersen Bi eşya gibi algilayip sknti yapıyormu
tarafından
Netten aldim garanti insallah sorun olmaz
Soule diyim ben cok memnunum bi ben mjmkun oldukca onunde yaninda dolanmiyorum dolanincada sıkıntı yapmadi
(175 puan) tarafından
Garantisi xiaomi mağazasına mi
0 oy
tarafından
Mi vacum mop pro var bende xiaomi nin memnunum,sadece silme işlemi için halıları kaldırmam gerekir ,o yüzden halı sensörlü olup halı üzerini silmeyen , halıyı kaldırma gereği olmayan modelleri seç canım 
tarafından
Mesela hangi markahangi model
tarafından
Roborock un var bir modeli ama hangisi olduğunu tam bilmiyrm, birde Instagram da pınar dönmez var onun önerdiği modelde öyle canım
tarafından
Q7 max almayi dusundum bi ara o sanirim
0 oy
(848 puan) tarafından
philips 3100 serisi Çöp istasyonlu olanı kullanıyorum çok memnunum tavsiyemdir
(175 puan) tarafından
Merhaba bndede var ama memnun değilim ilk haritalamayi nasıl yaptınız benmi yanlış kullanıyorum anlamadım
(848 puan) tarafından
benimki bozuldu iade ettik güncelleme geldi yaptık robot kafayı yedi
(175 puan) tarafından
Aaa iade ettikten sonra geri niye aldınız o nasıl oldu
0 oy
(13,301 puan) tarafından
Bende roborock q7 var bir ay falan oldu alalım biraz dağınık bir insanım söylemesi ayıp derli toplu olmaya mecbur kalayım diye istedim birazda çocuklu evde kullanması hem zor hem de avantajlı çocuk sürekli bir şeyler döküyor mesela çalıştırıyorum o supuruyor ama oyuncak vs ayak altında hiç bir şey olmaması eşyaların yerinin sabit olması lazım çalışan ev hanımı olarak evim için yaptığım en karlı yatırım büyük kolaylık benim için 
0 oy
(6,108 puan) tarafından
Markası 360. 2 senedir kullanıyorum. Elim ayağım her şeyim. Üretenin eline koluna sağlık. Günlük rutin temizlikte harika
0 oy
(350 puan) tarafından
Viomi S9 Vacuum Cleaner kullanıyorum 2 yıl olacak günlük temizlik için harika bir robot bence, şarjı uzun gidiyor 1 saatte temizliyor evimi şarjı %40 ta oluyor hala. Tek eksisi halı tanıma sensörü yok ama benim silinecek yerim az olduğu için ben silme işlevini kullanmıyorum

İlgili sorular

+2 oy
6 cevap 323 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hilalyyy (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mucizemm (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.