0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (1,893 puan) tarafından
Kızlar son adet tarihime göre 36+2 oldum ama eşim son adetimden 10 gün sonra geldi ,o yüzden öyle hesapladım. Ultrasonda şuan 34+4 görünüyor. Doktor da ne yapacağını bilemedi açıkcası hesaba göre 4 ultrasona göre 6 haftan var dedi. İkisi de olabilir bazen tarihine bazen gelişimine göre doğar hazırlıklı ol dedi. Benim bir çocuğum daha var öyle her an hazır olamam ki ne yapcam şimdi sizde hangisine göre oldu doğum 

4 Cevaplar

0 oy
(677 puan) tarafından
Sezeryan doğum mu olacak normal doğum mu olacak her ikisinde çantan hazır olsun sancılandığın vakit çantayı yanında götürürsün sancıların ne zaman geleceği belli olmuyor diğer çocuğuna kim bakacak eğer yakınsa sana haber et durumdan uzaksa da yanına çağır ki o an strese girme sağlıkla kucağına alırsın inşallah 
(1,893 puan) tarafından
Normal olacak inşallah ama diğer çocuğum da küçük daha 14 aylık son ana kadar yanımdan ayrılmaz hastane çantam ayrı onun çantası ayrı olmalı anneme bırakıcam  son dk aceleye gelsin istemiyorum çok kafam karıştı 36 olsa hemen hazırlarım ama 34 se çok erken
(677 puan) tarafından
Onun geleceğini gün saati belli canım şuan yaptığın tek şey kendini strese sokmak bırak akışına
-Reklam-
0 oy
(3,704 puan) tarafından
Kendi tarihini boşver, doktorlar ultrasonda daha net görüyor. Onlarınkini baz al. Vakit yaklaştıkça seni yönlendirecek ler zaten
(1,893 puan) tarafından
O da emin olamadı işte gelişimi 34 ama tarihi 36 çıkıyor. Zayıf bebek olabilir o yüzden ikisi de geçerli dedi
0 oy
(3,417 puan) tarafından
Benim gec dollenme vardi ultrason tarihiyle gittik biz hazirligini yap durakoysun 
(1,893 puan) tarafından
Öyle yapcam ancak ya. İlişki olduğu gün tutmuş benimki çünkü 27 ocakta eşim geldi 6 Şubat'ta deprem oldu depremden önce hamile kalmışım 10 günlük süreçte olmuş yani
0 oy
(696 puan) tarafından
Canım zaten normaldede qdet tarihinden belli bir süre sonra yumurtalama oluyor. Yani adet tarihini  baz alarak ilerlemek en iyisi oluyor. Atıyorum yumurtalamq gününü değerlendirdik biz o süreç 1 hafta sürüyor hangi gün tuttuğunu bilemiyoruz ki ha tek bir gün olur ozaman yaşarız ozaman tam günü belli olabilir. 2 hafta uzun bir süre değil sen kendini hazırda tut yeterli. Tarih belli bile olsa ben gibi 38+2 de doğumum oldu suyum gelerek 2 hafta önceydi. Benim bebeğimde 
(1,893 puan) tarafından
Ayy valla inan düşünmekten yoruldum. Evi bebeğe göre ayarlamam lazım, buzluğa pratik şeyler yapıp atmam lazım, büyük oğlumu kimde kalacaksa ona göre hazırlığını yapmam lazım, küçüğün hastane çantasında daha bir sürü eksik var... 2 hafta bile benim için çok önemli şuan en iyisi ben bir an önce yapayım da hazır olsun her şey
(696 puan) tarafından
Rabbim kolaylık nasip etsin...

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
0 oy
5 cevap 83 göst.
0 oy
6 cevap 151 göst.