0 oy
141 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (395 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar granit tencere takımı önerrmsınız almayı  dusunuyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(10,023 puan) tarafından
Ablam kullaniyo memnun valla ama hic metal degdirmiyo bulasik makinasina koymuyo cok dikkatli kullaniyo
-Reklam-
0 oy
(395 puan) tarafından
Kızlar bu ustekı takım nasıl sızce
0 oy
(119,280 puan) tarafından
karacadan hic bisi almam ben tamamen pismalik yaa sana fiyatinu bilmiyom ama jumbo onerrim
(395 puan) tarafından
Sız kullanıyormusunu,
(119,280 puan) tarafından
bende yok ama bu yaz bizzat kullandim cok cok iyi bi al anlarsin kalitesini farkini
0 oy
tarafından
Ben de ilk çıktığı zaman almıştım çok memnunum o zaman 9 bin tlydi ama alırsan böyle demir uçlu alma çok ısınıyor uçları. Yanmaz yapışmaz temizlemesi de kolay leke tutmuyor. 
(395 puan) tarafından
Bu takımmı ozaman 9 bin tlydi şuan 4500 tl fıyatı
tarafından
İndirime girmiş ama dediğim gibi demir saplı hiç bir şey alma derim.  Sapları çok ısınıyor. Bu sefer bezle filan tutmak zorunda kalıyorsun.
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Arkana bakmadan kaç derim karaca dedimmi.. Tefal öneririm 
(395 puan) tarafından
Tefal ın granıtlerı var mı çelik gördüm ama granit görmedim kalıtelı mı gercekten
(1,072 puan) tarafından
Ben tava setini almıştı. 3.yildir.sorunsuz kullanıyorum..
0 oy
(3,654 puan) tarafından
Adı batsın, geldi tava *****. Geri gitti 3 ay gelmedi. Geldi, kapak eğri. Gitti aylarca gelmedi. Geldikten sonra tüm zemin ve kenarlar soyuldu, halbuki tahta kaşıktan başka birşey kullanmamıştım. Garantiye gönderdim başka ürün geldi, geri gönderdim ürün kaydı yok dediler. Aylarca bekledim. Geldi,tava kapağı ocaktayken çıt çıt sesler çıkarıyor. İçine tüküreyim dedim göndermedim, kullanıyorum hala. 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Ben kullaniyorm çok memnunum 
0 oy
(4,152 puan) tarafından

image

arkadaşicin attım bunlardan arat cnm trendyol da 3 lu sahan seti diye uygun olanı seç fiyat dusmus hatta ben aldığımda daha yüksekti. Cok guzel cok memnunum ben tek sıkıntısı döküm olduğu için kulpları ısınıyor diğer modellere bakabilirsin. Fiyat cok ıyı ama mağazalarda cok pahalı. 1 tanesi 200 TL olmuş tavalar cok pahali
(4,152 puan) tarafından
Benım aldığım soldakinden
(891 puan) tarafından
Canım benim çok teşekkür ederim şimdi girdim uygulamaya daha yeni gördüm cevabını çok sağ ol❤️ bu arada ben de sagdakinden aldim geçen sene bir kaç ay çok iyiydi sonra yapıştırmaya başladı herseyi.. aldıktan 3 4 ay sonra inceleme talebi oluşturdum geri gönderdim. Bir süre sonra parayı iade ettiler o markayı çok övüyorlar ama değmiyor asla
(4,152 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
(395 puan) tarafından
Canım bende bunların tavası var 2 yıldır kullanıyorum gercekten guzel tek sıkıntısı yapıstırıyor herseyı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 1,302 göst.
1 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
3 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde prensbioglum (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (873 puan) tarafından soruldu

379,461 soru

11,359,376 cevap

34,836 kullanıcı

...