0 oy
40 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (220 puan) tarafından

Kandiliniz mübarek olsun ilk öncelikle selam ve dua ile♡

37. Haftamdayim haftaya salı sezeryanla doğum yapcam bu gun son kontrolde suyu fazla olduğunu söyledi Bi uyarı şunu yapma bunu yeme gibi bisey de demedi problem olur mu su fazlalığı bilgisi olan varmi..
Bide 37. Haftam da olmama rağmen hiç nst ye bağlamıyo sezeryanla olcak diye mi acaba diyorum çok ağrım var diye sabret 1 haftan kaldı diyo:(

2 Cevaplar

0 oy
(3,738 puan) tarafından
Şekeri azalt canım suyu artıran o oluyor. Az kalmış hiç bişey olmaz Allah'ın izniyle ağrına da yapacak bişey olmadığı için öyle diyodur
(220 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim cvp verdiğin için ..
eşimle deli gibi araştırıyoruz korktuk Bi anda gebelik bölümüne yazdım cvp veren olmadı içimiz rahatladı
(3,738 puan) tarafından
Rabbim esirgesin bişey olmaz inşallah canım beslenmene biraz dikkat et zaten çok az kalmış inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin Allah'ım
(220 puan) tarafından
Amin canim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(472 puan) tarafından
Benim de suyum fazla canım 38 hafta yarın  belli olacak bebek kanalı inmediği için İnşallah inmiştir Çünkü ben normal doğum istiyorum
(220 puan) tarafından
Ah bende çok isterdim normal doğum ama ilk oğlum  da da çok istedim Nasib olmadı bunda da o sezeryan diye zaten otomatikman sezeryan dediler hayırlısı ile kucağımıza alalım inşallah canım.
(472 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun benim ikisi Normalde Umarım bu da öyle olur ❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde sultansygi42 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 228 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu

381,073 soru

11,408,366 cevap

34,945 kullanıcı

...