0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde (1,082 puan) tarafından

Çıldırmama ramak kaldı ne yapmam lazım herşeyi değişti kızımın 4 yaşına girecek kardeşi 3 buçuk aylık 

18 Cevaplar

0 oy
(3,874 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynı kalan tek bır huyu yok ya
(1,082 puan) tarafından
Seni başa koydum :D
(3,874 puan) tarafından
Teşekkürler efenim :D
(1,082 puan) tarafından
Rica ederim:D
-Reklam-
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Benim büyük 26 aylık küçük 8. İkisi birden beni çıldırtıyolar . 
(1,082 puan) tarafından
Allah yâr ve yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Benimki doğumda 20 aylık olacak hepimize birer huni lazım galiba
tarafından
Bende tırsıyorum valla . Ama kime sorsam yaş araligin tam iyi daha büyük olunca daha çok kıskanıyor diyor
(731 puan) tarafından
Onu bana da diyen çok oldu artık morel mi veriyor lar yoksa içlerinden vah vah yavrum yazık bunlara mı diyor lar bilemem hahah
tarafından
Ay ahahahha :D :D ama şey gerçekten arada 1.5 yaş 2 yaşı gecmeyen farklar daha kolay diye duydum büyük daha farkında olunca dhaa fazla kıskanç ve agresif oluyormuş genelde inslalah bizde tersi olmaz
(731 puan) tarafından
Bu arada gerçekten benim 3 yeğenim var en büyüğü 16 yaşında diğeri 11 bir küçüğü de 8 yaşında en büyüğü çok yobaz döver döver geçer kardeşlerini ama diğer 2 küçük can ciyer yatarken bile birlikte uyuyorlar en büyüğün hiç alakası yok diğer 2 küçükten
tarafından
Ay inslalah Allah yardımcımiz olsun hepimizin
0 oy
(5,185 puan) tarafından
Benimki 26 aylık kızım çok simardi oğlumda 9 maalesef küçüğüm hep dayak yiyor sürekli ısırma vurma itme çok kıskanıyor kardeşini 
(5,185 puan) tarafından
Maşallah maşallah aman aman dillendirme hiç o zaman çoğumuz muzdaribiz bu konuda:)
(3,874 puan) tarafından
Yok yok sır :D seninki de kendılıgınden söyler inşallah
(5,185 puan) tarafından
Artık seneye kaldı bizimki ya havalar soğuyor artık
(1,082 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun:D
(5,185 puan) tarafından
Aminn☺️
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Çok değişti. Aşırı inatçı, hiç söz dinlemeyen, sinirli bir çocuk hâline geldi.☹️ benimde ilki 4 yaşında 2 . 6 aylik. 
(1,082 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum
0 oy
(6,827 puan) tarafından
1. zaten degisik birde 2. olsa dusunemiyorum :))
(1,082 puan) tarafından
Hahaha buna çok güldüm:D
(6,827 puan) tarafından
oylee valla beni cildirtiyor
kiz bi cocugun her dakika mi cani bisey ister
15 kilo var 4 yasinda dakika basi canim limonata , pamuk seker , pizza , pasta vs herseyi istiyor gunluk marketteyiz ikinci olsa asla esim yetisemez
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Bende hergün çıldırıyorum küçüğü 6 ay büyüğü 3 yaşında ne zaman çocuğu uyutsam doyursam mutlaka bir yaramazlık yapıyor 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kızım doğunca oglum 15 aylikti küçüktü henüz o yüzden huyunda olumsuz yönde bi degisiklik olmadı çok şükür 
0 oy
(5,876 puan) tarafından
Değişmedi zaten çok yaramazdı hala da öyle Bi değişiklik yok yani
0 oy
(13,863 puan) tarafından
O kadar değiştiki bambaşka biri oldu. Bizi delirtmek için herşeyi yapiyor. Önceden sessiz sakin ve usluydu. 
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Bebegim 19 günlük buyugum de 2,5 yasinda henuz bir degisme yok biraz daha bagirarak konusuyor gibi o kadar tepki normal herhalde ilerleyen zamanlarda nasil olacak bilmiyorum simdilik uyku saatleri biraz zorluyor kucugun gaz mesaisi baslayinca buyugun uykuya gecis saatine denk geliyo 
0 oy
tarafından
Büyük 36 aylık küçük 10 aylık 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Benim oğlum aşırı bağıran ve agresif oldu malesef kardeşi iki yaşında oldu hala devam ediyor
0 oy
(216 puan) tarafından
Coook degisti kizim 3 yasina girdi bebegim 7 aylik ilk dogdugunda iyiydi ama zaman gectikce hircin ofkeli sinir krizleri aglama krizleri surekli kucak istiyor kardesine vurma itme disarda hele agzima ediyo krizler hic bitmiyo kardesi dogmadan once o kadar neseli mutlu herseyden keyif alan disarda evde cok mutlu bi cocugum vardi simdi taniyamiyorum asla soz dinlemiyor aslaa 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Çok şükür 6 yaş arayla yaptım ve hiç bir huyu değişmedi
0 oy
(15,200 puan) tarafından
İlk başta çok değişti. Yavaş yavaş alisiyo sanırım. 3 yaş aralari var. Küçük olan 3 aylık 
0 oy
(312 puan) tarafından
3 yas var aralarinda ilk 1 sene cok zorlandim ama suan kardesten cok arkadas gibiler
(1,082 puan) tarafından
İnşaallah bizde öyle olur
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Kızım 28 aylıktı oğlum doğdu kızımın huyu suyu çok iyiydi uyumlu bir çocuktu ona güvendim ikinciyi yaptım zaten :D şu an 4 yaşında oğlum 22 aylık çıldırıyorum :D sürekli çocuğu dövüyor rahat vermiyor .. bende kreşe verdim baya rahatladık şükür 
(1,082 puan) tarafından
Benimki küçük diye almadılar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 328 göst.
17 Eylül 2020 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
0 oy
27 cevap 394 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,359 puan) tarafından soruldu
0 oy