0 oy
362 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (134 puan) tarafından
Yarın bı arkada kahveye gelicek sabah Msj attı neyse aşırı pinpirikli ve gösteriş meraklısı birisi öyle çikolata koysam tuhaf tuhaf bakar sizce ne yapabilirim kahve yanına neler koyayım 

16 Cevaplar

+2 oy
(11,093 puan) tarafından
Normalde misafir için nasıl yapıyosan yine öyle yap. Böyle onu bunu beğenmeyen, sana ve senin sohbetine değil de senin sunumuna dikkat eden kişiye hiç bişi değmez. 
-Reklam-
+1 oy
(12,981 puan) tarafından

Ağzında kuş tutarak sunum da yapsan ortadan tuttun diye yorum yapar sgshdjdj

Şaka bir yana bir kaç çeşit kahve yani minik çikolatalar koyabilirsin sumumlukların varsa 

+1 oy
(2,588 puan) tarafından
Kahve yanına tiramisu, tirilece gibi tatlılar güzel oluyor.  Birinden birini yapabilirsin küçük bir borcam.  Minik tarcinli kurabiyeler de yapardım yerinde olsam. 
(2,562 puan) tarafından
Minik tarçinli kurabiye nasıl oluyor:)
(2,588 puan) tarafından
Kuzum :) atayim ben sana watsaptan
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Kendin ol canim kasma. Pimpirikli ise kendine pimpirikli. Sen yine misafir olarak özen ama extra biseye gerek yok zaten. Misafirperverliğin, tatli dilin yeter 
0 oy
(7,451 puan) tarafından
Hiç bişey yapma ne demek sunum meraklısı o öyle diye ona göre davranacak değilsin ya çok biliyorsa kendi yapsın hiç uğraşamam valla bu tarz insanın da evimde işi yok kendimi yoramam ;)
0 oy
tarafından

Yani cıkolata koyunca tıhaf bakan insan evıme gelmesın ya, bır de ona pınpırıklı denmez kız :D görmemiş falan denir

tarafından
Dogru yazılısı pimpirik evet dogru ama onun anlamı herseye gereksız yere tepkı gosteren falan degıl mı :D dogrusunu ubuttum ben galıba shdhd
(10,025 puan) tarafından
Aynen oyle demek :D
(4,157 puan) tarafından
Aynen. Cikolatanin kahvenin tarihi gectimi acaba temizli lekelimi diye kntrol eder sorgularsa pimpirik. Gosterisi havasi icin satafati icin  laf ederse sonradan gorme  hava civa. Babasinin evinde. Takim olmayan fincanla tabagini kullanir kirila kirila kalanlari kullanir . Kahve yanina petibor kemirir sinra hava civasindan yanina yaklasilmaz bazilarinin
(15,171 puan) tarafından
Aynen pimpirik başka bişey. Çok telaşlı herşeye hop oturup hop kalkanlara pimpirikli denir
(3,234 puan) tarafından
Casperiye yorumuna güldüm valla kız
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Hicbisey :) yerinde olsam kabul bile etmem
0 oy
(1,072 puan) tarafından

Amuda kalkarak sunum yap vallahi unutmaz bı daha :D8-)

(274 puan) tarafından
Öyle önüne gelene burnu havada bakacak kişinin evimde içecek kahvesi yoktur misafirse misafirliğini bilsin :)
0 oy
(985 puan) tarafından

Çocukluğumuzda vardıya altından çikolata sen ondan çatlasın :D şaka bi yana en sevmediğim insan tiplerinden siyelim ki var o an koydun Allah göstermesin bişey oldu içemeden kalktı gitti eee ne olacak gördüğüyle kalacak veya dört dörtlük yaptın hepsini memnun kalmayacak sa misafirin gelmesi sevap olur hem ona hem sana o zaman da kendine yazık etmiş olacaksın onca hazırlığa 

Sunum için :pestil falan koy veya karadut özü sulandır bim den al karadut lu içecek içer.mi BİM’in diye bilemem de kayısı kurusu badem beyaz çikolata olabilir aman kız yazarken yoruldum Allah kolaylık versin kasma kendini bişey sanar sonra kendisi ni 

0 oy
(6,165 puan) tarafından
İşte arkadaş çok önemli gerçekten bir kahve altı üstü ayy geceden de strese girilmez ki nasıl kasıntı şey o öyle 
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Sen arkadaşını değiştir derim ben
(11,093 puan) tarafından
Ne yazdığını merak ettim bi baktım ki 10 numara cevap :D
(15,171 puan) tarafından
İlahi sen ☺️ teşekkür ederim dostum
(11,093 puan) tarafından
Dikkat çekiyosun yapma ;)
(15,171 puan) tarafından
Kız sen de beni gulduruyosun yap aynen böyle devam et agsgddhhd
(11,093 puan) tarafından
Keyfim yerinde olsun yeter ki, her daim :)
0 oy
(337 puan) tarafından

O gösteriş meraklıysa sen onu ayak uyduracağina  bırak o sana ayak uydursun kendin gibi takıl;)

0 oy
(5,608 puan) tarafından
Keşke arkasından böyle konuştuğun birini evine almasan ne kendin günaha girsen nede onu günaha soksan 
0 oy
(2,043 puan) tarafından
Böyle insanları misafir ederken psikolojim bozuluyor ya hiç istemiyorum öyle insanlari
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ya asla gerçek yaşantımı başkasına göre sekillendirmem.  Elbette değer veririm ama kendi imkanlarım ve tarzimla 
0 oy
tarafından
Islak kurabiye yap kahve yanına yakışıyor 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 370 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
9 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde B. Sema (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 355 göst.