0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
Kızlar biraz özel olacak ama normal doğum yapalı 3 ay oldu dikişlerim çok fazlaydı o yüzden 2 ay eşimle birlikte olmadık. Şuan iyileştim ancak eşim hâlâ yanaşmıyor afedersiniz artık iyi olduğumu da söyledim kendisine tamam canım dedi öyle kaldı. 2 kez istekte bulundu sadece onda da ilişki istemedi normal birliktelikti anlayacağınız. Ben sıkılmaya başladım neden yaklaşmiyo Veya ilişki aklından geçirmiyor? Hamilelikte de 3 kez falan oldu birliktelik o günden bu yana yapmadık çünkü hamileliğm de sıkıntılı geçmişti.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu durumu eşinizle  konusmanz gerek bence
(406 puan) tarafından
Konuştum güzelim soğudun mu benden dedim saçmalama diye kızdı ben sen iyi ol diye yaklaşmiyordum diyo
tarafından
Hmm tabiki bu cevap seni tatmin etmedi hakli olarak  hareketlerini gozlemle bakalm zamana brak biraz
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Seni fazla mi anne görüyor acaba
(406 puan) tarafından
Valla anlamadım ki soğudun mu benden dedim saçmalama diye kızdı. Sen iyi ol diye yaklaşmiyordum diyo
(3,149 puan) tarafından
Iyilestigini zaten dile getirmişsin beklentini karşılaması lazım
Ayrıca evet annesin ama eşinin yanında kadın olduğunu ona hissettir bilinç altına o mesajı vermelisn
(406 puan) tarafından
Saçlarımı yaptım yanına gittim öptü çok güzel olmuş dedi o kadar
0 oy
(299 puan) tarafından
Akısına birak canim biseyi ne kadar umursarsan o kadaŕ olmaz akısına birak kendi gelir esin sen biraz dikkat cekici giYIn belki olur denedinmi boyle seyler
(406 puan) tarafından
Valla canım bebeğim o kadar gazlı bir bebek ki kendime bakamadım bile yeni saçlarımı boyattm mesela şimdi maşa yaptım yanına gittim çok güzel olmuş dedi öptü o kadar önceden böyle değildi
(299 puan) tarafından
Belki zamanla hersey daha iyi olucak canim anliyorm beni begenmiyomu beni istemiyomu gbi geliyo sana ama sen dene belki oda bunu bekliyodur
(406 puan) tarafından
Öyle yapayım canım bakalım. Teşekkür ederim
0 oy
(141 puan) tarafından
Eşinle konusmalisin bence neden böyle olduğunu sor ve peşini bırakma canim sonuç olarak erkek eşini etkilemeye caliş ne bilim suslen hoşuna giden şeyler yap herkes bilir eşini ne hoşuna gider sever elinde tutmaya bak kuzum
(406 puan) tarafından
Bebekten fırsat bulamadım hiç. Şimdide yapmaya çalışıyorum ama ilgisini çekmiyor
(141 puan) tarafından
Elbet çeker sen vazgecme ve akışına bırak bakalım nolucak
0 oy
(59 puan) tarafından
Biraz açık olacak ama şöyle söyleyeyim eşinin yanına gidince ondan bekleme yaklasmasini bebeğin uyur uyumaz süslen git yanına otur kucağına özledim de öp boynunu falan gerekirse sen çıkar eşinin kıyafetlerini tahrik edici davran yani eminim yaklaşır 
(406 puan) tarafından
Hiç şüphem yok ondan ama o istemiyor gibi olunca bende yaklaşamiyorum
(59 puan) tarafından
Öyle düşünme benim dediğimi yap sen çünkü benim eşimde aynıydı öyle yapa yapa düzeldi bence bugün dene bunu
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Dikişinden korkuyordur. 2 aya o çoktan iyileşir ama eşine bunu anlatmak zor canım 
(406 puan) tarafından
Sanırım öyle yaklaşmaya çekiniyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
0 oy
4 cevap 204 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu
0 oy