0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (180 puan) tarafından
Ya ben eskiden cıvıl cıvıl neşeli hiç bir şeyi kafama takmayan biriydim şimdi ise dayanamıyorum artık hiç bir şeye hiç kimseye tahammülüm kalmadı en ufak şeyde sinirleniyorum bağırıyorum çocuklar ağlıyor ona bile tahammül edemiyorum tek başıma bakıyorum çocuklara eşim elinden geleni yapıyor oda bakıyor bilmiyorum çok yoruldum artık çocuklar durmuyor ne yemek yiyorum ne temizlik yapabiliyorum akşama kadar sadece çocuklarla ilgileniyorum yatamıyorum bazen Allah affetsin keşke çocuk yapmasaydım diyorum beni yargılamayın elimde olan bir şey değil

6 Cevaplar

0 oy
(845 puan) tarafından
Depresyon veya tükenmişlik sendromumu acaba 
(180 puan) tarafından
Bilmiyorum olabilir
-Reklam-
0 oy
(404 puan) tarafından
Kesinlikle yardıma ihtiyacın var yalnız kalma ailenden destek al,oda olmuyorsa doktordan yardım al ama kendini bırakma canım.Eşinle aranı iyi tut bu iyi gelir
(180 puan) tarafından
Çocukların sinirini ondan çıkarıyorum ister istemez
(404 puan) tarafından
Çünkü senin kapasitene göre fazla çocuk yapmışsın.Arada destek alman lazım temizlikçi olur,anne ,arkadaş,eş desteği olur,çok iyi anlıyorum çünkü bende yaşadım destek olan olmazsa çok ilerliyo panik atağa kadar
(180 puan) tarafından
Fazla çocuk yapmadım ikizlerim var
(404 puan) tarafından
Onu demek istedim zaten canım eleştirmek için değil banada iki çocuk zor geldi benim kapasite tek çocuklukmuş iki olunca zorluyo desteksizde bu mutsuzluk geçmiyo
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Canım cidden evi temizliği çok takma çocukların canı sağ olsun hafta da bir gir sil süpür yap . Biz kadınlar kendimizi cidden çok zorluyoruz aman şu kaldı aman burayı temizlemedim ama şu iş kaldı offf cidden kendi kendimizi bitiriyoruz farkında değiliz.
tarafından
bazen evi umursamamak iyi gelir buna pislikten ölelim demiyorum ama insan en ufak seyi kafasına takmasa ne mutlu bigun ev supirip paspas attıysam ertesi gun full cocugumla vakit geciriyorum cok iyi geliyo
(4,222 puan) tarafından
Valla ya aynen öyle esım bana kızıyor. Bende aman dökülmesin aman dağılmasın hergun iş iş diye kendimi bitiriyorum. Bosverim artık olduğu kadar diyorum ama ev dagınık olunca mutsuz huzursuz oluyorum daralıyorum cok kotu
tarafından
bu oyuncaklari toplama askim misafir gelse bile boyle daginik kalsin diyo o oyuncaklar ayagima dolaninca cinnet geciriyorum
0 oy
tarafından
şöyle diyim benimki de asla durmaz çevrem Allah sabır versin felan der ne dışarıda rahat rahat bi market alışverişi bile yapamıyorum ne evde üstümden iniyo birde hamileyim ama bi anne demesini bi yanağımdan öyle durup dururken öpmesini dünyaları önüme serseler değişmem bende çok bunalıyorum ama o benim canım dünyaya gelmek onun degil benim tercihimdi o olmasaydı hayatta hicbi amacım olmadan öylesine yasıyıp gidicektim uyuyo sanki ev bombos 
(180 puan) tarafından
Orası öyle tabi rabbim eksik etmesin başımızdan ama dediğim gibi iki tane olunca
tarafından
bak sabah bulasıkmakinasını ac kapa ac kapa motorunu yaktirmis makina calismiyo 1saat bulasik yikadim elimde aksma makina almaya gidicez 1tanesi 10bedel sanki
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Bende de oldu gerginliğim çocuklara yansıyordu çok üzülüyordum sonra.. kızım 4 yaşında oğlum 22 aylık ve kardeşini kıskanıyor vuruyor sürekli.. kızımı kreşe verdim çok rahatladım akşam 5 te geliyor özlemiş oluyorum daha anlayışlı oluyorum bence sizde deneyin 
(180 puan) tarafından
Benim ikiz 11 aylık prematüre
0 oy
tarafından
Surekli evde evde psikolojin bozulur muhakak arkadaş edin git gel
(180 puan) tarafından
Komşularım var onlar geliyor ben gidiyorum ama hiç bir fayda etmiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 205 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy