0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (983 puan) tarafından
Dun gece ben atesliydim bu gecede bebegim ateslendi.enfeksiyondan hastanede yatmisti atesi antibiyotikle kontrol altina alininca cikarmislardi cumartesi gunu.evde antibiyotik kullniyoduk  37.7ydi ilik dus aldirdim 37.3 simdi.sadece bezi var memede uyudu kaldi.evdeki baska ates dusurucuden verdim hata mi ettim acaba antibiyotik kullanirken verilir mi minafen.kucagimda tutarsam yeniden isinir ateslenir mi birakmaya kiyamiuirum kucucuk 3 aylik

7 Cevaplar

0 oy
(3,661 puan) tarafından
Vücut ısisından daha fazla ısınabilir canım çok gerekmedikçe ateş düşürücü verme çok geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 aylık çok küçük sadece bez ile tutmayın bir atlet giydirin iyileştiriyim derken birde üşütür doktorunuz ne verdiyse onu kullanın ilaç olarak.
0 oy
(13,361 puan) tarafından
Ben yatağa koyup yanına uzanıyorum hem benim varlığımı hissetsin kokumu alsın hem sıcaklığım geçmesin diye arada dokunuyorum ama kucakta vücut ısısı daha çabuk yükseliyor 
(983 puan) tarafından
Kundakli uyumaya alisik oldugu icin ya kundaga saricam yada koluma yatiricam baska turlu uyumuyo cirpiniyo suya atmisim gibi boslukta hissediyo kendini uykuyu cok böluyo.simdilik dustu atesi  insallah bidaha yukselmeden atlatir
(13,361 puan) tarafından
İnşallah canım çok geçmiş olsun bebeklerin hasta olmasına hiç dayanamıyorum Rabbim korusun onları
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Sarıldıkça da ateşi çıkıyor canım. Yatağına koy sık sık kontrol et 
0 oy
(4,296 puan) tarafından
Zaten cck biraksan bile durmazki  kucaginda duracak tabiki kucaktan hic inmezki keske dursa da yatakta serin ferah yatsa. Hadi buyuk cck olsa yatar 
(983 puan) tarafından
Evet durmuyo simdi yine memede uyudu.dusurdum biraz atesini 36.7ye indi cok sukur.takip ediyorum surekli.bi kurtulsaydik ailecek hasta olduk ama bebegimin hasta olmasi hepsinden beter o olmasaydi keske
0 oy
(2,150 puan) tarafından
Üstüme temiz çarşaf serip kucaklıyorum ben yazma da olabilir vücut isisiyla ateşi artıyor diye 
0 oy
(855 puan) tarafından
Benim kızım hasta olduğunda kucağımdan hiç inmez 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 227 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 407 göst.
24 Şubat 2019 Aile kategorisinde DamlaNur'un Annesi❤️ (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu

381,444 soru

11,419,822 cevap

34,975 kullanıcı

...