0 oy
80 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
2.5 yaşında oğlum var parkta mesela bi cocuk oynamak icin top uzatıyor bizimki çığlık çığlık korkarak kaçıyor tabi kimisi oynamak istiyor kimisi vuruyor ama oğlum hicbi şekilde kendini savunamıyor sürekli tedirginlik halinde, evde yalniziz tek başına büyüyor ama doğduğundan beri hergun dışarı çıkarıyorum çocuklu ortamlara sokmaya çalışıyorum ama bir türlü düzelmedi yaşayan varmi böyle bir durum

5 Cevaplar

0 oy
(11,076 puan) tarafından
Daha önce vuran bi çocuk olduysa korkmuştur illa ki ama yine de herkese böyle büyük tepki vermesi garip geldi bana. 
(35 puan) tarafından
Evet bende sonuçta yalnız büyüyor zamanla düzelir dedim ama hep böyleydi
(11,076 puan) tarafından
Yani soğuk dursa yaklaşmasa falan fıtratı öyledir dıyecem ama çığlık ata ata kaçması farklı bi durum. Yardım mı alsan acaba bilemedim ki
-Reklam-
0 oy
(224 puan) tarafından
Aynı benim kini gördüm burda benim onunla yaşıt olan bir çocuk sürekli karışıyordu maalesef bebeğim onun yüzünden gördugu yaşıtlarından korkar oldu hiç bir şekilde yaklaşmak istemiyor
0 oy
(5,184 puan) tarafından
Evet benim kızımda öyle ama kızıma vurup duruyorlar ( suriyeli dolu burda) o yüzden korkuyor yaklaşıyor parkta kimseye 
(35 puan) tarafından
Benimkinide vuruyorlar ama ben en azından yaşına göre kendini savunsun istiyorum sonuçta o çocuklar vurmayı veya oynamayi bir şekilde öğrenmişler ama benimki hayatinda ilk defa insan gormus gibi davraniyor
(5,184 puan) tarafından
Maalesef benimkide savumamior kendini hemen dönüp bize bakıyor ağlıyor bizi bekliyor
0 oy
(2,474 puan) tarafından
20 aylık kızımda öyle bir kaç ay önce sosyal bir çocuktu korkmazdi şimdi aşırı korkuyor dışarıdan insanlardan geçiş dönemi diye fazla ısrar etmiyorum ama markete bile gitsek aglıyo yanından insan geçse bana yapışıyor hemen 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Ben varım canım aynısını yaşıyoruz ama azalmaya başladı hatta dün bı çocuğa sarıldı ama çok uğraştım yani bu aşamaya gelebilmek için. Sürekli iniyoruz bak abi napıyor aaa abisi hadi hadi bize gel bizde oynayalım  gbi gbi... önce sende oyna baktın yanaşıyor bir tık geri dur. Her akşam yürüyüşe çıkarıyorm markete götürüyorm hergun başka bir a 101 şok Bim geziyorum hiç bişi almasam bile bi su alıp çıkıyor ama herseyi ona yaptırıyorum hadi ödemeyi sen yap kartı sen bas ablaya parasini sen ver aa bal ablaya soralım bundan var mı vs vs yanında bir arkdasin varmış gbi muahbbet et

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 156 göst.
0 oy
6 cevap 288 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (673 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...