0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (2,900 puan) tarafından
Eşim bir özür bile dilemiyor kaç gün oldu sadece şu lazim bu lazım başka konuşma yok arada ( pislik annesi  yzunden kavga etmiştik ) dukyani elden cikariyormus paylasim atmiş eldevren satılık diye asla bana danışmadi benm fikrimi bile sormadı ,, oğlum arkasndna ağladı arıyorum.tlfnu.kapali net biliyorm o lanet rezil pislik anasina gitti pislik nefret ediyorm ondan beni niye hiç sayıp değer vermiyor kafayı yiyicem o anası yüzünden kavga ettik o haylaa ansina gitti hiç mi degerim yok hiç mi sevmiyor beni

5 Cevaplar

0 oy
(2,665 puan) tarafından
Böyle peisnden koşmaya devam edersen daha da değerin olmaz Bacııı. Az kendini ağırdan sat bu nee yahu
(2,900 puan) tarafından
Oğlum yanında onun için aradım ,bide yazdım gbi çocukların ihtiyacı eşşek gbi alacak almasın mı
(2,665 puan) tarafından
Canım yazdıklarından ve postlarimdan anladığım kadarıyla çok gerginsin. Öncelikle gerginliğini atmak için biraz kafa dağıt ne bileyim ya da bir uğraşın olsun. Kaynanam kötü olabilir onu umursama sakin kal.  Eşin hayatında yokmuş gibi davran ve en önemlisi eşinden bir şey isterken gergin ve sinirli bir şekilde değil küfürle değil daha uzlaşmacı bir şekilde alır mısın yapar misin şeklinde konus. Bir de böyle dene. Ne olacak bakalım
(2,900 puan) tarafından
İçimden o öfkeyi atamiyorum  ki elimde değil özür dilemesi yok huzurumuz kaçıyor anasına ayarı verip mesafe koymuyor bnimde zoruma gidiyor iyi şeyler söylemek yapmak gelmiyor icimden
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Sende anana git bunun nesi bu kadar zor size değer vermeyen adamların peşinden kosmakta neden israrcisiniz hele kabahatinin farkında bile olmayan insanın yuzune bakmam 
0 oy
(8,313 puan) tarafından
Boşver arayıp sorma görmezden gel sen peşinden koştukca bir tarafları kalkacak 

Birde lütfen hayla yazma ya nefret ediyorum hayla kelimesinden:))birde sorunsalı bu ikisini hiç sevmem linç değil sadece öylesine yazdım:)❤️
(2,900 puan) tarafından
Başlık kabul etmiyor mecbur yazdım , oğlum yannda yoksa aramam aç aç peşine takıldı gitti
(8,313 puan) tarafından
Kız onu demiyorum hala yazsaydın dedim:))
Merak etme birşey yedirmistir ila ki benimki götürür markete birşeyler alır
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Sen bir önce sakinleş canım sonra eşini al karşına konuş bi adam akıllı 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 966 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 390 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Meryirem (108 puan) tarafından soruldu
0 oy