0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Bebeğim 9 aylık, emiyor ve ek gıda veriyorum. Haftada bir gün 8 saat ismek kursuna gitmek istiyorum elimde bir sertifika olsun ve zorda kaldığımda bir işte çalışabilmek için istiyorum. Anneme bırakmayı düşünüyorum siz olsanız bırakır mısınız?

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İSMEK kursu ne?
(2,704 puan) tarafından
Sertifika aliyosun canim. İs bulmanda yardimci olabilir. Eger ilgi duydugun bi alan varsa o alanda gelişme yardımcı olabilir. Halk egitim kurslari gibi. Genelde her şehirde vardir. Enstruman calma dil egitimi bilgisayar programlari biçki dikis vs bi cok alani var
tarafından
Ankara'da da varmıdır acaba merak ettim şimdi ilerde tabiki işimize yarayabilir hicbisey olmasa kendimizi geliştirmiş oluruz
(2,704 puan) tarafından
Var belmek diye geciyo netten bakabilirsiniz
tarafından
Baktım ama nerde fln hangi ilçede çok bulamadım varmı bilginiz ?
(1,975 puan) tarafından
AA ne gzl
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hastaneye gittiğim zamanlar mecbur bırakıyorum çünkü sabah 8 de evden çıkıyorum akşam 4 5 gibi isim bitiyor hastaneye gelsin istemiyorum bence hafta da 1 birşey olmaz sütünü sagarsin verir annen
tarafından
3 aydan beri bırakıyorum şuan 9 aylık olmak üzere 3 aydan beri de mama vermek zorunda kaldım ilaç kullanıyorum çünkü
(351 puan) tarafından
Gecmis olsun kuzum neyin var
tarafından
Kronik hastalığım var teşekkür ederim canım
(351 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun
tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Evet birakirim, zaten calisan anneyim, gelecekte ne olacagi belli olmaz kendim icin cocugum icin yaparim bu fedakarligi.
0 oy
(12,629 puan) tarafından
Herkesin farklı tabi şahsen ben bırakırım. Ayrıca annem ülkede oyle bi durum olsa düşünmeden kaynanama bırakırım 
0 oy
tarafından
birakmam acikcasi ismek kursuna seneye de gidiliyor sonucta.. eger hemen calismayacak gelecege yatirim yapacaksan bir aceleye gerek yok
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Bırakırdım haftada bir gün sana da iyi gelir, sütünü sağar bırakırsın gerekirse. Zaten ek gıda da alıyo
0 oy
(696 puan) tarafından
Bırakılır canım ne var bunda gayet doğal bişey keşke annem yanımda olsada bende bıraksam kurs murs hikaye 1 saat nefes almak için bile bırakırım. Bunda kötü bir durum söz konusu olduğunu düşünmüyorum. 
0 oy
(296 puan) tarafından
Ben çalışmak zorunda olduğum için bebeğimi 3 aylıkken bıraktım canım.

Haftada 1 günden bisey olmaz hem annene bırakacaksın. Annelerimiz sagolsun gözü gibi bakıyorlar 
0 oy
tarafından
Ek gıda alıyor zaten annen bakacaksa bencede git canım 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Haftada 1 gün bırakılır neden birakilmasin annen bakacakmis yabancı da değil 
0 oy
(5,185 puan) tarafından
Çok küçük ama ya benimkide 9 aylık bazen markete gidince anneme birakiyorum ama hızlıca geri geliyorum korkuyorum ben 
0 oy
(3 puan) tarafından
Ay git tabi sana da iyi gelir 

İlgili bir soru bulunamadı

379,808 soru

11,369,316 cevap

34,852 kullanıcı

...