0 oy
631 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (476 puan) tarafından
Hanımlar böyle günlük giyebileceğim rahat bir sütyen var mı önerebileceğiniz? Göğüslerim büyük ve emziriyorum o yüzden dolgulu istemiyorum. Hiç gönlüme göre sütyen bulamadım bu yaşıma kadar :) 

25 Cevaplar

+5 oy
(1,559 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sutyenden nefret edenler derneği başkanıyım :)image

(4,986 puan) tarafından
Yani birazcık olaymış iyiymiş te artık hakkımıza razı olacaz yapacak birsey yok ☺️☺️
tarafından
Mecbur abla hic yoktan iyidir yine de çok şükür diyelim ☺☺
(1,559 puan) tarafından
Susun kiz buyuk de basa bela aha bakin bana masallah zaten buyuk bi de 2 ser seneden 2 cocuk emdi oldu herbiri yer paspasi gibi :D
tarafından
Puhahahaaaaa Allah iyiliğini versin kız bacım yer paspasi neydi ☺☺☺ nasıl kahkaha attım eee normal ama bacım maşallah iki tane uşak dolu dolu emdi afiyet bal şifa olsun kuzularima doğu bıraktı mi ☺☺❤
(1,559 puan) tarafından
Yok anam ne birakmasi o çakinin istanbul şubesi birakir mi hiç 2.5 yasina geldi hala derdi gücü meme yeminle uzadi yerleri supurecek neyse allahtan cok azalttim kademeli kesiyorum dogu birden birakabilecek bir cocuk degil. Tek gece uykuya gecerken emiyo o kadar. Buraya kadar dustuk bunu da keserim inş onumuzdeki 8 senede ndkddkkddk
-Reklam-
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Penti derim 3 tane sutyenim var 3.5 4 yildir kullaniyorum bozulmadi hic cok rahat
(695 puan) tarafından
Ayşegül makinede normal atıp yıkıyorsun degilmi. Yoksa süren kabına falan mı koyuyorsun
(3,378 puan) tarafından
Yok  normal atiyorum cıkınca duzeltip oyle asıyorum birsey olmadi sütyen kabım vardi kirildi bir daha da alamadim normal aldiklarim ilk yikamada mafoldu emzirme dönemim bitsin normale doneyim bir daha almayi planliyorum gelinlik ici pierre cardin sutyen almislardi o mahvoldu mesela pentiden cok memnunum ben
(476 puan) tarafından
Denememize izin veriyorlar mı ki?
(3,378 puan) tarafından
Pentinin magazasinda kabinler var canim deneyebiliyorsun zaten kizlar ölcunu aliyor orda dogru sütyeni veriyorlar sana
(476 puan) tarafından
Ayy çok iyiymiş öyle :)
0 oy
(10,008 puan) tarafından
Penti dikissiz cok rahat yika yika kullan
(476 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakayım hemen
0 oy
(568 puan) tarafından
Lisca kullanıyorum. Çok memnunum 
(476 puan) tarafından
Bakayım canım hemen. Teşekkür ederim
0 oy
(688 puan) tarafından
Südyen kullanmıyorum çok rahat valla sinir geliyor bana südyenden onun yerine yarım atlet giyiyorum.
(476 puan) tarafından
Ahh benimkiler büyük olduğu için sütyensiz duramıyorum. Çok rahatsız oluyorum :))
(688 puan) tarafından
Büyüğün derdi cok bacım valla. Küçük saklaması kolay oluyor :)
(476 puan) tarafından
Aynen valla çook seviyorum küçük göğüsleri. Çok rahatlar bence. Büyük göğüsler omuzlara yük
0 oy
(8,873 puan) tarafından
Bralet sutyenleri dene çok rahat
(476 puan) tarafından
Baktım da bir çok çeşit çıktı karşıma. Zahmet olmazsa link atabilir misin canım
(8,873 puan) tarafından
Aşağı görselini ekledim
0 oy
tarafından
penti lotus buyuk gogus icin cok cok cok iyi
(476 puan) tarafından
Ayy bakayım canım çok teşekkür ederim. Çoğunluk penti önermiş
0 oy
(119,226 puan) tarafından
penti lotus bide penti bisi vardi adini hep unutuyom☺️ hatirlarsam yazarim
(476 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Çoğunluk penti önermiş :)
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Penti derim tek geçerim 4 sene oldu gram bozulmadı çok rahatlar hiç bozulmaz mı ya asla yeni gibi hepsi 
(476 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Penti almaya karar verdim ben de. Yorumların büyük çoğunluğu penti demiş.
0 oy
(8,873 puan) tarafından

image

Bu tarz bralet 
(1,975 puan) tarafından
Kız bu kar çok terletiyor ya
(1,373 puan) tarafından
Bu sütünden bende var bu kullanışlı değil birde penye olan braletler var onlardan öneririm ben
(1,975 puan) tarafından
Penye olanını nerden aldın kiz
(1,373 puan) tarafından
Petinden almıştım
(1,975 puan) tarafından
Tm cnm bakaym
0 oy
(449 puan) tarafından
Penti lotuslar çok güzel ben severek kullanıyorum 
(476 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Büyük Çoğunluk penti önermiş. Ben de almaya karar verdim
0 oy
(7,696 puan) tarafından
Sporcu sütyeni 
(476 puan) tarafından
Büyük göğüslerde olmuyor sanki :)
(7,696 puan) tarafından
Bedenine göre alsan neden küçük gelsjn ki☺️
(476 puan) tarafından
Yok canım küçük olacağı için değil. Yakışmıyor sanki. Küçük göğüslere daha çok yakışıyor gibi ☺️
(7,696 puan) tarafından
Valla onu bilmem de emzirme dönemi için çok çok rahat
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Pentinin balensiz sutyenlerini kullaniyorm harikalar 
(476 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(15,912 puan) tarafından

image

benimki bundan canım. Ama.ben netten değil sürekli alışveriş yaptığım bir yerden aldım çarşıdan. Çok memnunum hem rahat sanki üstümde sütyen yokmuş gibi hem bende 95 beden giyiyorum ama 95 den de küçük görünüyor hem de rahat emziriyorum 
(476 puan) tarafından
Nerden aldın canım ben de bakayım. Midyattan  değil mi?
(15,912 puan) tarafından
Midyatta mi oturuyorsun? Estelden aldım saat kulesi varya eski emniyet hani patlama olmuştu orda belki biliyorsundur. O taraflarda Ecrin iç giyim var ordan aldım
(476 puan) tarafından
Evet canım orda oturuyorum. Ecrini biliyorum pijama, şal falan alıyorum hep ordan ama sütyenlere hiç bakmamıştım. Bakarım oraya da teşekkür ederim :)
(15,912 puan) tarafından
Ben hep ordan yaparım alisverisimi pijama şal iç çamaşır. Bu sütyeni de 3 ay önce 120 ye almıştım ordan. Şu an ne kadardır bilmiyorum. Denemek amaçlı 1 tane almıştım çünkü hep dolgulu sütyen takardim pişman oldum keşke 3 tane alsaydım dedim
(476 puan) tarafından
Aynen valla sürekli artıyor fiyatlar. Ne alsak kar
0 oy
(5,594 puan) tarafından
Evet evet var bende yeni keşfettim lazer kesim dikişsiz sütyen tavsiye ederim. Normal de giymezdim hiç bir yere gidersem özel günlerde falan giyerim ama bu söylediğimi gece gündüz giyiyorum hiç rahatsız etmiyor 
(476 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
(5,594 puan) tarafından
Rica ederim ☺
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kimse suwen dememiş ama büyük görüşün için istiyorsan mutlaka suwen al. Toparlayıcı veya minimizer olanından. Penti de güzel ama küçük bedenlerinde suwen tam iki göğüsün ortasına girip ikisini ayırıyor,muhteşem bisey valla.
(476 puan) tarafından
Ayy ona da bakayım canım teşekkür ederim :)
0 oy
(336 puan) tarafından
Kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum e bebek emzirme sutyenleri keşke daha önce tasinsaydim 
(476 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım tavsiyen için. Hemen bakayım
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Suwen canım ben çok memnunum
(476 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Şimdi baktım 1700 falan yazıyordu biraz pahalı geldi :))
(1,293 puan) tarafından
İndirimleri takip et canım
(476 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım. Yorumları falan da çok iyiydi
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Adını hatırlayamadım ama bir arkadaş penti lotus tavsiye etmişti burdan aldim,gerçekten hem rahat hem duruşu çok güzel (90b bedenim ) isterseniz sizde bir bakın
(476 puan) tarafından
Çoğunluk penti lotusu önerdi ama bedenim yok baktım. 90 na kadar vardı :(
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Dagiden aldım öyle güzel ki ben de iri göğüslüyüm 90D bir tık büyük bile geldi. 
(476 puan) tarafından
Bakayım canım teşekkür ederim. Bir de ben 95 beden giyiyorum. Sütyenlerin beden bölümünde yazan C D ve B yi anlamadım :))
(13,202 puan) tarafından
D en büyük oluyor yüze yakın demek  trendyolda resimlerin arasında ölçüler var bakabilirsin
(476 puan) tarafından
Tmm canım :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 322 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 427 göst.
11 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ❣ ELİF ❣ (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 142 göst.
30 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu