0 oy
134 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (208 puan) tarafından
Özellikle uygun fiyatlı ürünlerinin kalitesi nasıl? Bir sıkıntı olduğunda yardımcı oluyorlar mi? 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 kuzenimde vivense de çalışıyor,hatta biri evli hangi ürünün fiyatı düşse hemen evine alır,çok sade ve şık oluyor 
(208 puan) tarafından
Çok güzel görünüyorlar ama uygun fiyatlı olanların kalitesi iyi mi merak ediyorum
tarafından
Yani her markanın hem dandigi hem iyisi vardır bence gidip bakın netten alacaksanız öyle sipariş verin, ama indirime girmiş urunse bence iyidir.yok fiyatı direkt uygunsa bir bakmak gerekir diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Valla koltuk aldım çok güzel şık ve kaliteli 
(208 puan) tarafından
Ben de konsol ve vitrin alacağım da
(7,447 puan) tarafından
Bir seneye yakındır kullanıyorum çok çok memnunum her açıdan
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Koltuk takimi aldim ordan memnumum sadece teslimat cok geç yapıldı urunler hazir degil çünkü sen siparis verince yapmaya basliyolar.
(208 puan) tarafından
Ne kadar zamanda yaptılar  takım uygun fiyatlı miydi
(1,214 puan) tarafından
Evet canm cok uygun fiyatliydi. Yanlis hatirlamiyorsam bize 1 ay dediler ama 1,5 ayda geldi
0 oy
(8,939 puan) tarafından
Ay ben de anneme bir kitaplık tarzı bişe alcam. Vivense baktım hep güzel mi acaba. Yorumlara bakmaya geldim 
(208 puan) tarafından
Güzel görünüyor ama kaliteli mi ben de merak ediyorum
(8,939 puan) tarafından
Aynen görüntü çok hoş ama kalitesini bilemedim ben de
0 oy
(118 puan) tarafından
Ben cocuklara dolap aldim gayet guzel begendim fiyatin agore kaliteli
(208 puan) tarafından
Ne kadardı fiyatı ve Ne zaman.
(118 puan) tarafından
7 ay once felandi 2 kusurdu
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Ben yaptım alışveriş iyiydi yani 
(208 puan) tarafından
Ne almışsınız
(2,374 puan) tarafından
Koltuk aldım dekor ürünleri aldım koltuk iyi memnunum
0 oy
(275 puan) tarafından
Komple yatak odası takımı takımı 12.000 TL'ye aldım çok beğendim ama çocuğun dolabı çok kötü hiç beğenmedim ittirirkn.ayamlari kırıldı o kadar dandik 
(208 puan) tarafından
Ben de konsol ve vitrin alacaktım da ama uygun fiyatlı istiyorum yatak odası içi. 12bin epey uydgurmuş
0 oy
(659 puan) tarafından
Tv unıtesı ve kitaplık aldım acıkcası unıtem bıraz pahalıydı ama harika kalıtelı bısey geldı. Kıtaplık ıse bıraz uygun mu desem yada fazla pahalı degil mi desem ne desem bilemedim ama malzemesi kotu geldi a ama kullanıyorum. He birde ikili orta sehpa aldım bırının baslıgında sıkıntı cıktı 3 gun ıcınde yenisi yollandı o acılardan cok ıyı
(208 puan) tarafından
Ben pahalı alamam şimdi biraz kafam karıştı. Uygun fiyatlilar iyi değil yani öyle mi
(659 puan) tarafından
Hepsı ıcın diyemem aldıgım kıtaplıktan yola cıkarak soyledım sadece biraz kalite olarak kotu geldı ama hepsi de oyle gelecek diye bısey yok tabi sans ısı olabılır bu
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım ürünün malına bakip alırsan sorun yasamazsn mesela dolap var sunta dolap var MDF sunta tabiki ucuz olur ve çabuk bozulur kırılır şişer dökülür dikkatli bakarsan bişi olacağını sanmam
(208 puan) tarafından
Ben konsol alacağım tv için pek malından anlamam ama uygun fiyatlı bakıyorum
(4,430 puan) tarafından
Mdfler daha uzun ömürlü oluyor genelde canım bildiğim kadariyla ama bilemiyorum
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Koltuk aldim konsol aldim güzel sağlam geldi garantili değil benim bildiğim 
(208 puan) tarafından
Ben de konsol almayı düşünüyorum. Ne kadara aldınız kendiniz mi kurdunuz
(5,240 puan) tarafından
Kendileri de getirip kuruyor kurulum seçerseniz 1500 almıştım 4 yıl önce
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Tv ünitesi aldım 1 haftada geldi büyük parçası kırık çıktı bi msjla yenisini yolladılar. Pormanto aldım tam 1.5 ay da geldi bün kere msj attım sinir ettiler sorunsuz geldi .Vivenseninde satıcısı varmış yani ben vüvenseyi mobilya firması olarak biliyordum 
0 oy
(686 puan) tarafından
Yemek odası dışında pişman oldum aldıgıma yatak kaç defa tamir oldu makası sürekli kayıyor ben asla bir daha almam şahsen

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
19 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Balbocegi (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde NSYhO (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 121 göst.
0 oy
1 cevap 41 göst.
21 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...