0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından

3 4 aya çamaşır ve bulaşık makinemi değiştiricem resimde gördüğünüz bosch 9 yada 10 kiloluğunu alcam karar verdim ama samsung çamaşır ve bulaşık makinesinin fiyatları da gayet uygunmuş bosch iyi olduğu için mi pahalı gercekten iyiyse bosch alcam net. sürekli makine degistirmek istemiyorum bi 10 15 sene kullanmak istiorum

image

25 Cevaplar

0 oy
(8,873 puan) tarafından
Samsung uygun fiyat fakat çevremde kullanan kimse memnun değil çamaşırları temiz yıkamıyor diye ben vestel kullanıyorum tüm beyaz eşyalarımı gayet memnunum bu zamana kadar böyle sorun yasamadim
(1,667 puan) tarafından
Ben Samsung kullanıyorum memnunum canim. Zaten beyaz eşya şans işi ya.
(8,873 puan) tarafından
Kendim kullanmadığım için çevremden duyduğumu söyledim tabi karar post sahibinin
(1,667 puan) tarafından
Tabiki☺️
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Çamaşır makinem Samsung 10.5 kg bulaşık makinemde Grundig canım
0 oy
(119,224 puan) tarafından
siemens en iyisi samsung ve boch da iyj
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Bosh kesinlikle cok iyi bi marka 
(332 puan) tarafından
evet resimdekine karar verdim samsung markasinin fiyatlarinada baktim gayet iyiymis
0 oy
(7,693 puan) tarafından
Biraz şans işi bence beyaz eşya mesela ablam beden birkaç ay önce Hotpoint Ariston çamaşır makinesi aldı hiçbir işe yaramıyor temiz yikamiyor biz ikinci el aldık onunkindrn daha temiz yıkıyor 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Kesinlikle Hoover kesinlikle :)
0 oy
(3,377 puan) tarafından
2.5 senedir bosch markanın ürünlerini kullaniyorum bir sikayetim olmadi hic kuzenim 8 yillik evli onunda hep bosch o da memnun babaanneme de bosch camasir makinesi ve bulasik makinesi aldık anneminde öyle onlarda memnun bu arada biz önceden hep arcelik alirdik arceligin bir camasir makinesi vardi annem 20 yil falan kullandi herhalde bulasik makinesini de o kadarı vardir eski makineler daha saglamdı
(332 puan) tarafından
anladim cnm beki sende bu resimdekinden mi kullaniyosunuz birde bulasik makinesini kaç programli kullaniyosunuz
(3,377 puan) tarafından
Camasir makinem 9 kiloluk bulasik makinem 4 programli canim
(332 puan) tarafından
link atabilme şansin varmı hangisinden
(3,377 puan) tarafından
2020 eylulde camasir bulasik buzdolabi 15 vermistik ne olmus boyle fiyatlar
0 oy
(6,909 puan) tarafından
Samsung digital inverter serisini set olarak aldım düğün paketi olarak geçiyor çamaşır Makinesi bulaşık makinesi buzdolabı bi küçük ekran TV hediyesiyle bulaşık makinası 4 program diye aldık biri sade altı calistiriyo 2.15 biri alt üst calistiriyo biri 3.15 biri bebek programı 3.30 biri de ne olduğu belirsiz o da 3.15 bunlar yıkama şuresi ve hiç temiz yikamiyo ca.asir makinası dersen fena değil ama 9 kiloluk sözde 5 kilo bil aldiini sanmıyorum 2 battaniye atsam yarısı boş olduğu halde ağır yük uyarısı veriyo sıkmiyo ( annemin taş devrinden kalma 98 model makinasına 2 kişilik yorgan kalan boşluklara da çamaşır sikistirirdim taş gibi çalışırdı ) buzdolabı desen 2 senelik eşya olmasına ramen ilk seneki kadar sogutmuyo ilk sene dolaptan su iwmiyoduk buz gibi oluyodu şuan o performansı göremiyorum bilmiyorum ya ben beceremiyorum kullanmayı ya da iyi değil gerçekten 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Bosch kullanıyorum aynı dönemde başka marka alan arkadaşlarım sıkıntı yaşadı ama çok şükür hiçbir sorun yaşamadım ama beyaz eşyanın şans olduğunu düşünüyorum mesela çamaşır makinesini annemde gelinimizde vestel kullanıyor aynı model gelin çok memnun anneminki biraz sıkıntılı
0 oy
tarafından
Sakın Siemens den şaşma ben kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(734 puan) tarafından
Vestel sakın alma vestel de *** gibi afdersin bosh veya beko tavsiye ederim 
(6,288 puan) tarafından
Benimde vestel ve lanet olsun aldığım güne diyorum.
(734 puan) tarafından
Vestel kötü xtn cnm
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Bosch bulaşık Makinesi öneririm kullanıyorum 
(332 puan) tarafından
çamasir makinesinde demi bosch kullaniyosun ? bulasik makinesin de kaç programli kullaniyosunuz
(1,119 puan) tarafından
Çamaşır makinesinde o hediye olarak gelmişti LG onu beğenmiyorum
0 oy
tarafından
Beko tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Arçelikten şaşmam 
0 oy
(191 puan) tarafından
Benim çamaşır buzdolabı bulaşık makinesi hepsi bosh hepsinden memnunum sadece buzdolabı sıkıntı çıkarıyor 3 yıldır almışım bir problem yok çok şükür ama buzdolabı almış olsaydım başka marka alırdım gerçi ben evlenmeden önce almış bunları eşim evliliğe hazırlanınca
0 oy
(5,594 puan) tarafından
Tartışmasız bosh al derim 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Beyaz eşya şans meselesi vestel çamaşır makinesi kullaniyorum hiç memnun değilim 

Bence bosh al 
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Bence beyaz eşyada profilo siemens ve LG en iyisi ben profilo kullaniyorum cokta memnunum
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Benim herşey samsung iyi diye aldık bi mok etmezler aklı olan almasın hep bişe çıkıyo canmı sıkıyo buzdolabı saçma sapan yiycekleri arada dondurur çamaşır makinesi süreyi arttırır bulaşık makinesi köpüklü bırakıyo bida 1saat durulama yaptırıyorum. Annemin hepsi bosch yıllardan beri ve çok memnun
(332 puan) tarafından
o zaman bosch alcam kesin karar uygun diye samsunga baktım ama vazgectim iyisi olsun uzun süre kullanalım
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bulaşık makinesi Arcelik aldık çok kötü çıktı 3 yılda elden çıkardık. Sonra bosch aldik aldığımız model problemliymis bir çok kez servise gitti geldi. Annem de kayinvalidem de vestel var benimkinden güzel yıkıyorlar. Çamaşır makinesi iyi çıktı arcelik ten 12 sene olacak degistirmedik hiç 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 372 göst.
16 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 331 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 476 göst.
15 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sudemm (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 213 göst.
7 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bebegimm (417 puan) tarafından soruldu

378,956 soru

11,343,338 cevap

34,809 kullanıcı

...