0 oy
46 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (736 puan) tarafından
Oglum 4 gundur hastaydi bu sekilde dedim usuttu galiba sonra esime gecti sonra bana gecti iki gundur karin agrisi mide bulantim var bugun daha kotu ne kullansak gecer aciller ana baba gunuymus herkes ayniymis

2 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kesinlikle aynını yaşadık salgın var 4.5 yaşındaki oğlum ilk defa kustu bi günde 5 kere hemde doktura gittik iğne yaptı o düZeldi ertesi gün bende oldu serum yedim düzeldim dünde kocamda oldu bizdende zor atlattı 2 gün rapor aldı 4 serum yedi anca toparladı. Doktora gidin serum iyi gelşyo 
(736 puan) tarafından
Hastane aciller doluymus serum alcak yer bile yok diyolar cik kotu degilseniz gitmeyin daha kotu olursunuz dediler
(1,629 puan) tarafından
Ben devlete gittim gece 12 gibi boştu eşimin özel sağlık sigortası var o özele gitti şuan ne durumda aciller bilmiyorum gerçekten çok değişik bi salgın var
(736 puan) tarafından
Evet herkesi perisan ediyor biz hersene yakalaniyoruz malesef gecen sene acillik oldum 6 tane serum yedim oyle ayildim isallah gene oyle olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay sorma bizde yeni yeni toparlaniyoruz önce çocuklar hasta oldu sonra ben bugün hâla hastayim ama şiddeti geçti bı tik
(736 puan) tarafından
Kac gunde gecti aksam esim baya kotu olmus bende uyuyordum demedide bisey oyle bisey ki sabah kalkamadik bile heryerimiz kırılıyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 39 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ayzasl (3,603 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.