0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Ayağımda nasır var topuklarimda  çatlak çatlak oldu baş parmağın altındaki yerlerde de var görüntü olarak çok kötü bir şey valla acımıyor ama ben biraz soydum acıdı ondan nasıl bisey uygulasam geçer ki çok kötü oldu görüntüsü valla trendyolsa nasır iciin solüsyonlara baktım ama bir sürü şey var yorumu iyi karar veremedim ne alsam 

5 Cevaplar

0 oy
(4,986 puan) tarafından
Topuk taşı kullan her banyoda bide lapitak ayak kremi var cok memnunum 
(1,210 puan) tarafından
Onu kullandim ben uzun sure yumusatiyo ama kökten çözüm vermiyor valla acımı yo çatlak çatlak oldu topuklarim tabanindada var nasıl geçecek bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,145 puan) tarafından
Mjcare soyulan ayak

Maskesi catlaklari olu deriyi gideir pamuk gbi yapiyor ayagi . Ama nasira fayda etmez. Nasiri anca aldirarak kurtulursun . Esimin iki ayagida kocaman 5. Parmak gbi nasirdi kucuk parmaklarini. Alti iki ayagindada. Ameliyat oldu yani operasyon. Uyusturdular kesti bi ctiler baya bi dikisliydi iki ayakta . 10 gun cuvari koltuk deynekleriyle topuklarina basarak yurudu vc gtti falan. Bi bir ay kadar oansumanladik dikislerin dusmesini bekledik ayak tabani cok yuk biniyir diye gec iyilesiyormua fakan baya eziyet cekdi ama kurtuldu sukur
(1,210 puan) tarafından
Benim acı yok ağrı yok Sadece topuklarim çatlak çatlak tabanida öyle tam nasır gibi aldırmalik bişey deil ama
0 oy
(5,240 puan) tarafından
https://ty.gl/000hwt3mpe bu bana iyi geldi cnm catlak ve kurumuş yerler için banyodan sonra zimparaliyorum ve bu kremi sürüyorum birde soyulan ayak maskesi al
(1,210 puan) tarafından
Buna benzer bişey kullandım fayda etmedi bende duş sonrası topuk taşıyla sürttum ama benim ayak baş parmağımin oldu altındaki düz yerdede var nasıl geçecek bilmm kuaföre gidip bakım yaptırdım ayağıma Ordada törpüleme bakım derken baya azalmıştı şimdi gene çıktı
(5,240 puan) tarafından
Deniz suyu bana çok iyi geldi tuzlu suda bekler bence birde güzellik merkezine git bakım icin
0 oy
(1,210 puan) tarafından

image

topuklarim aynı böyle taban kısmındada baş parmağın altındaki yerdede biraz fazla var
0 oy
(7,272 puan) tarafından

image

Bunu al cnm eczaneden her gün sabha akşam sür 

(1,210 puan) tarafından
Teşekkür ederim bu işe yariyomu topuklarimda çatlak çatlak gecirirmi
(7,272 puan) tarafından
İle yarıyor cnm ama düzenli kulanman lazım deri kendini bırakıyor sonra sen yüze çeksin o deriyi kolayca acımadan geliyor zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 45 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sirine_36 (205 puan) tarafından soruldu

379,003 soru

11,344,658 cevap

34,808 kullanıcı

...