0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (342 puan) tarafından
Hanımlar iyi geceler sizlere bir sorum olacak benim kızım iki buçuk yaşında son 2 haftadır yastığın üzerinde gidip gelme hareketi yapıyor ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım. Kısacası sürtüyor Böyle bir şey başına gelen var mı ? Genellikle uykusu geldiğinde yapıyor ve çok tedirgin neren böyle yapıyor diye. Çözümü olan benimle paylaşır mı ben nasıl bu hareketten uzak tutabilirim onu doktora da götürecem ama önce size de danışmak istedim 

3 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Oyalamaya unutturmaya çalışın bazı bebeklerde erken başlıyor 
(342 puan) tarafından
Yapıyorum ama en ufak bir boşlukta tekrar yastığa sarılıyor
(12,854 puan) tarafından
Bu şekilde yaparak unutucaktır ilgisini çekecek LEGO falan alabilirsiniz
(342 puan) tarafından
Var genelde kitap okuyorum ona ilgisini çekecek oyuncaklar gösteriyorum bu sefer de uykusu kaçıyor ve çok fazla huysuzluk yapıyor
-Reklam-
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Çocuk masturbasyonu deniliyo canım tatmin olmak için yapmiyolar yapınca rahatliyolar en kesin cocuz pedegog kizmadan bu konu hakkında hiç konuşmadan dikkatini başka yöne cekmelisin fark ettiğin anda YouTube den araştır ama dediğim gibi en kesin çözüm pedegog
(342 puan) tarafından
Randevu bulamadım bulduğum gibi götüreceğim zaten çok tedirgin ediyor beni
(6,950 puan) tarafından
Yoo korkulacak bişey değil bi çok çocukta oluyo tedirgin olmayın
0 oy
(70 puan) tarafından
Özellikle yatmadan önce  bebekken nasıl gaz masajı yaparız bacakları büküp karnına doğru bastırır gibi masaj yaparız o hareketi yapın gün içinde de aklınıza geldikçe yapın bizimki böyle geçti ayrıca evde sallanan at varsa ondan salıncak vs sallanan oyuncaklar dan uzak tutun bir süre uyarilmasin 
(342 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim mutlaka deneyecm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
28 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra2135 (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
5 cevap 196 göst.

379,257 soru

11,352,207 cevap

34,823 kullanıcı

...