0 oy
536 göst.
Aile kategorisinde (178 puan) tarafından

Esim haftasonu bigun servis olmadigi icin bi kadin arkadasnn arabasiyla donusumlu olarak ise gidiyor. Bugun o kizi arabasinda gordum sanirim bizim arabayi tanidi beni gorunce kafasini cwvirdu ama tuhafti o tavri baktigi yerde duvar vardi sonra bi kere donup baktigini gordum ve bekledigi kisiyi alip arabasiyla gitti zaten bu durum canimi sikiyordu iyice iskillendim sizce abartiyo muyum mana mi aryorum

9 Cevaplar

+2 oy
(384 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla. Bna ne dersen  de eşinin yaptigi normalmi evli bi adam elin karısıyla ise gidiyor 
(997 puan) tarafından
Benim eşimi de kadın alıyor , illa bunun altından sebep mi arayacaz anlamıyorum. İnsanların arasına şeytan değil sizler giriyorsunuz, umarım eşinizi herhangi bir bayan almak zorunda kalmaz zira eşinize acıdım
(384 puan) tarafından
Alamaz canım eşimi hiç bir bayan sende madem böyle dusunuyorsun boşuna sizlanma
(384 puan) tarafından
Ha bide otur kendi eşine acı baskalarinin kocasına üzülme sen
(997 puan) tarafından
Kendi kocama neden acıyayım ne kadar sığ düşünceli bir insansın sen ya :D
(384 puan) tarafından
He canım oyleyim sıkıntı varmi
-Reklam-
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Kadın senı  tanıyor mu normalde??? 

Eğer tanıyorsa suphelenmekte haklısı  

Tanımıyorsa anlamsız bır kıskanclık olur 
(3,138 puan) tarafından
Marka model o kadar çok hani bilmem de ama Chevrolet çok severim;)
(13,838 puan) tarafından
Ay aysenurrrr adamin arabasuyla ise gidiyormjs ya ne gerek var ben rahat degilim.okdr
(2,363 puan) tarafından
Ne bılım ya :)  ben tanımıyorum bızım arabyı esım önden gıdıyor kapı acıyor bır ıkı kere de başka arabaya bınmeye calısmıslıgım var ndndjdj
(13,838 puan) tarafından
Catlak kiz ya ):)
(2,363 puan) tarafından
Yaaaa ndndbx
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Yazdığından hiç bisey anlamadım ama, kendi arabasi varken niye başka kadının arabasına biniyor baştan müsade etmeyecektin bana ters bu durum.
(2,479 puan) tarafından
Hiç kâr mı ediyorlar, çok salakça bende anlamadım
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Herkes kendi arabasıyla gitsin, niye dönüşümlü gidiyolar ki. İkisinde de araba varmış madem. Ben izin vermezdim böyle bi durumda aynı arabayla gidilmesine. Bişe olmayacaksa bile, olmasına yol veriyosunuz sonra işkillendim diyosunuz. Sana özel değil bu yazdığım burda çok post gördük böyle. Ortada bi mecburiyet olsa anlıcam da, öyle bişi de yok... 
(178 puan) tarafından
Esim ekonomik oluyor diye oyle demis hafta ici de oylr gidiliyor ama hafta sonu ikisi kaliyor vs ben esimi biliyorum ama kiz bekar ve orda oyle yapmasintuhafima gitti
(11,086 puan) tarafından
Hayatta kabul etmem. Otobüsle gitsin o daha ekonomik
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun kocamı başka kadınla işe göndermem kıyamet koparırım ! 
0 oy
tarafından
tanimistir ama belliki sen bisi dersin die slm vermemis normal bence.. ama esinin onla ise gitme durumunu bilemedim dolmus yokmu
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Sen çalışırken evli barklı kadın olarak elin adamıyla dönüşümlü olarak arabalarınıza binip gidiyorsanız ve bunu kabul ediyorsa tamam. Fazla genişlik devir eski devir değil, yaptıkları sistem çok saçma ve yanlış.
0 oy
(404 puan) tarafından
Bi daha o kadının arabasıyla gitmeyecek o kadar.ister dolmuşla ister taksiyle gitsin.manyk mısın kızım niye izin verdin.bende deliririm
(178 puan) tarafından
Sonradan ogrendim ekonomik olsun diye oyle yapmis
(404 puan) tarafından
Öyle ekonomiyi yerler inandın mı buna
0 oy
(311 puan) tarafından
Valla canım içine kurt düşürmek istemem ama ben asla eşimi başka bı kadinla ise yollamam  yani bu benim düşüncem 

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 1,674 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 173 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ahu1990 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,170 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde kediterbiyecisi (1,501 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,199 göst.