0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (605 puan) tarafından
Kızlar az önce Bi anda nefesim kesildi gibi oldu balım döndü kalp hızım arttı sanki daha önce doktora gittim kalp temiz çıkmişti panik atak var mı sende demişti daha önce ilaç kullandım geçmişti ama ansızın oldum öyle çok kötü oldum dua edin bana lütfen aramızda varmı beni gibi 9

3 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Var canım . Yakın zamanda kafana bişey taktinmi stres çok yaptinmi ondan oluyor
(605 puan) tarafından
Evet taktım aslında çok yakın birini kaybettik çok üzücü oldu benim için daha yeni on günlük falan ve böyle ansızın oldu bende çok korktum kalp doktoruna gittim herşeye temiz dedi kan VS ekg sadece ritim yükseliyo onada panik atak var mı sende dedi elimde işte kayın valideme kalıyorum hamileyim çok korktum
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Bende aynıyım bu ara olmuyor bayadır ama aynen kalbim bir anda yerinden fırlayacak gibi atıyor nefesim daralıyor ellerim kollarım uyuşuyor çok kötü sanki olecekmis gibi hissediyor insan stresten oluyormuş psikolojik bir rahatsızlık kafaya çok takmayacaksın her şeyi zor ama yapacak bisey yok
0 oy
(2,013 puan) tarafından
bende panik atak var geceden beri col kotuyim uyutmadi bi turlu coktandr olmuyordu biseyi Cook kafaya taktım uzildm ondn oldu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
3 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde SafiyeY (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 297 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (92 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı