0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
 Özet geçim dün test yaptım pozitif bugün tekrar yapcktm adet oldum ama parça parça geliyor byle değişik ve köyü kırmızı  kimyasal gebelik byle mı oluyor nette öyle yazıyor ama orda guvenemdm başına gelen var mı dehşet ağrım var belim ve karnimda da 

5 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kese var ama bebek oluşmamış canim parça düştükce beta değerin düsücek bunu takip ettir sürekli 
(9,626 puan) tarafından
Tabiki canim o parçalar düşmese Allah korusun kürtaj falan olursun sanırım ama parçaların kendiliğinden düşmesi daha iyi,1 haftaya tamamen bitmiş olur inşallah ağrın falanda kalmaz,ablam yaşadı 2 günde bi gidip kan değerlerine baktırıyodu değeri düşüyomu ona bakıyolardı
(194 puan) tarafından
Hmm bnde test yapsam onda da belli olur bnce negatife döner büyük ihtimalle ordan anlarım dye düşünüyorum
(194 puan) tarafından
Ablama da geçmiş olsun cnm hersyi bz kadınlar cekioz zaten
(9,626 puan) tarafından
Sagol canim sana da çok geçmiş olsun Rabbim sağlıklı bitane daha evlat nasip etsin inşallah ❤️ oyle valla her yük kadının omzunda sanki

Aslında kan verirsen daha iyi olur tabi istersen testte yap ama sen 2 günde bi kan veremem gidemem dersen haftaya cuma falan en azından bi kere kan versen iyi olur kan değerlerinde beta değeri varya ona bakmaları daha sağlıklı ona göre icerde bise varmi yok mu anlarlar
(194 puan) tarafından
Salı gününe randevu buldum cnm doktora hem ultrasonla da bakar DHA net bsy söyler ..
Amin cnm inşallah yaa isteyen kim varsa nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,353 puan) tarafından
Malesef boyle kuzum vücut kendi atıyor işte o kanama süresi bitince adet gibi oluyor zaten sen bir kadın dogumcuya git parça kalmış mi kalmamış mi diye baktır ama küçük gebeliklerde kalmiyo parça genelde ama tedbiri elden birakma
(194 puan) tarafından
Salı günü randevu buldum cnm muayene ettircem teşekkür ederim.buyuk bir adım buda bzm için :)
0 oy
(610 puan) tarafından
Kese oluşmuş ama bebek yok büyük ihtimal. Ben 6 ay önce bundan dolayı kürtaj oldum fakat benim gebelikten 3 ay sonra kanamam oldu. Kürtaj ile kese alındı. Geçmiş olsun. Doktora görün mutlaka parça falan kalmasın Allah korusun ciddi hastalıklara yol açar 
(194 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm Allah nasip eder inşallah.
Saolsin  hmm salı günü randevu buldum anca baklm ne der doktor
(610 puan) tarafından
Evet 6 ay sonra tekrar hamileyim çok şükür. :) rabbim size de nasip etsin :)
(194 puan) tarafından
Ayyy ne güzel Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm.bnm için buda büyük bsy neler denedik tutmuyor bebek ama demekki vücut artk alistrmaya başladı kendini amin inşallah cnm
(610 puan) tarafından
Rabbım boş bırakmasin kimsenin kucağını inşallah. Rabbım gönlünüze göre versin
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Doktor takip etmeli canım..kan verdin mi hiç beta değerin yüksek miydi 
(194 puan) tarafından
Yok cnm DHA dün yaptm akşam testi de zaten bugün bdha yapım dedim bir yıl sonra ilk defa pozitif gördüm çünkü ama adet olduğumu gördüm parça parça bsyler gelince sasrdim .ve kendiliğinden oldm normalde ilaç vs kullanırım salı gününe randevu buldum cnm o zaman gdcm inşallah
(8,914 puan) tarafından
Bugün sağlık ocağına gidip kan versen aslında. Doktor sonuca bakar ordan da
(194 puan) tarafından
Hafta sonuna denk geliyor ya cnm bde İzmir bı değişik mesela bn burda sonuç tahlil röntgen ble cektrsem öbür hastane kabul etmiyor hatta sistemde bile gözükmüyor .o yüzden hastaneyi bekliyorm .
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kimyasal da kesenhic olusmuyor. Oluşmadan adet oluyorsun. İlk hamileligim kimyasaldi. Testte pozitifdi 2 gün sonra kanamam oldu. Değerler düşmeye başladı. Ama bidaha adet olmadan hamile kaldım. Kimyasal gebelikten sonra adet bitince çalışmalara tekrar başlayın eğer bebek istiyorsaniz. Rahim açık oluyor çünkü hemen tutuyor 
(194 puan) tarafından
Hmm saolsin cnmm bilmiyordum bunu . geçmiş olsun .maşallah ne güzel tutmuş hemen .darısı başıma
(1,210 puan) tarafından
Doktor bana demişti çocuk istiyorsan ara vermeden hemen yap. Şuan tutma ihtimali çok yüksek demişti. İlk atışta tuttu. :) darısı başına inşallah
(194 puan) tarafından
Ayy ne güzel cnm yaa maşallah nazar değmesin.insallah ya Allah büyüktür

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 2 Prensannesi. (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 132 göst.
2 Nisan 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (679 puan) tarafından soruldu

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...