0 oy
151 göst.
Aile kategorisinde (122 puan) tarafından
Kızlar içimden bı ses kurabiye yap kurabiye yap diyor öbür ses şerbetli tatlı yap diyor ama bı ses var ki o çok kötü çok acımasız ne kurabiyesi ne tatlısı onları yapacağına perde yıka banyoyu yıka çamaşır dolabını düzenle diyor ne yapım şimdi ben hangisini dinliyim çocuk da ayağımda sallıyorum bu arada uykusu bu aralar çok tuhaf iki saat uyuyan çocuk gitti on dk uyuyan çocuk geldi 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boşver işi gücü uşağı uyut kalk bir tatlı yap ye iç keyfine bak bacım ☺
(122 puan) tarafından
Şifa olsun cano :) bellu bellu bal yemişsin bal gibin giz olmuşsun :)
tarafından
Teşekkür ederim canım benim sen nerelisin bakalım ☺
(122 puan) tarafından
Ben aslen Adıyamanliyim doğma büyüme İstanbulluyum bu aralar eski bı diziyi izliyorum ordaki adamın konuşması çok hoşuma gidiyor onun gibi konuşuyorum arada yorumdada onu taklit ettim :)sen nerelisin bacım
tarafından
Hahahahaaa hangi dizi bu bacım ☺ bende aslen batmanliyim gastamonuya gelin geldim ☺
(122 puan) tarafından
Yaa gurbet eller bak duygulandım şimdi :) yedi numara canım orda zelihanin kocası böyle konuşuyor:)
-Reklam-
0 oy
(5,769 puan) tarafından
Boş ver hepsini sen gel beni dinle. Al çocuğunu çık dışarı temiz bir hava al ye iç gel evine 
(122 puan) tarafından
Senin fikre bayıldım bacı burda bugün hava yağmurlu ya böyle havada camın önüne oturup hicbisey yapmadan kayfe çay içmeyi çok sevom :)
(5,769 puan) tarafından
O zaman sevdiğin şeyi dinle :-D
0 oy
(5,413 puan) tarafından

Kilo derdin varsa Tatliyi kurabiyeyi bosver is tap ama zayifsan kalk tatli yap cay demle keyfine bak :D

(122 puan) tarafından
Üç beş versem güzel olurdu bee :)
(5,413 puan) tarafından
O zaman fazla değilmiş yap tatlıyı zararı olmaz :) iş iş nereye kadar
(122 puan) tarafından
Aynen canım yapicam kız beraber yiyelim :)
(5,413 puan) tarafından
Yiyelim canım :))
0 oy
(205 puan) tarafından
Boşver kötü sesini yap kurabiyeni yap yanına kahveni keyfine bak bugün izin yaz kendine:D
(122 puan) tarafından
Beni ikna ettin bacım yaa amanın bı daha mı gelcez dünyaya :) hadi sende bı kayfe iç keyfin olsun ;)
(205 puan) tarafından
Hadi yap kurabiyeni bnde kahve yaparm bak içelim birlikte:D öyle tabi valla bn haftada bı gün izin yazion kendime o gün ne yemek ne iş hicbsy yapmiom canmdan kıymetli mi
(122 puan) tarafından
İçelim kız :) ev işi bitmez ki dimi ama iyi yapıyorsun canım :) bide ben evden çalışıyorum haftada üç gün üç gün keyif vaktim kalmıyor e haftasonu iki gün dışarda isim oluyor ziyaret düğün vs kaldı mı iki gün ya derin temizlik yapicam ya keyif hep bakıyorum ben vakti kalmıyor anca sabah erken çocuktan önce uyanirsam sakın kafayla bı kahve içiyorum başka yok bu aralar uyumuyorda :)
(205 puan) tarafından
Ooo senn işin baya zor Allah kolaylık versin cnm.bn genelde gece iş yapmay bayılıyorum herkes uyuyo yatmadan bütün koltuk vs ortaya cekiom uyuduktan Sonra yapiom sabh miss oluyor :D valla vericem cnm bak snn iş yükün de çok nereye kadar bu tempo dinlen iş hergun ayni
0 oy
(444 puan) tarafından
Benim iç sesim ye iç kalkma yerinden diyor kurabiyem de var eşim pastacı sabah yapmış getirmiş sağolsun ama ev yikanmak istiyor bulaşık makinesi atilacak bulaşık var çamaşır makinesi çalışması lazım gardolap odası düzen istiyor balkon yıkanmak istiyor benim elimde kumanda  didem Arslani bekliyorum o bitmeden de atv yi açıp Esra Erola bakıyorum eşim evde diye hiçbir iş yapamıyorum  akşam 9 gidiyor işe o satte de çocuklar uyuyor hep işim kalıyor 
(122 puan) tarafından
Afiyet olsun canım kolay gelsin stres yapma halledersin ama gerçekten erkekler evdeyken iş yapamiyoruz bu bı gerçek:)
(444 puan) tarafından
Gececi uyuyor sabah 9 evde ne makina aça biliyorum ne ses o gidene kadar da çocuklar uyuyor
(122 puan) tarafından
Zor canım ya uyusun diye de ses yapamazsın elin kolun bağlanıyor mecbur

İlgili bir soru bulunamadı

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...