0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (205 puan) tarafından
Bebekligimzden beri olan arkdsligim bitirdim .yeni evlendi bı kere düşük yaptı . peşine bdha hamile kaldı ki bn çığlıklar attım evde vs vs  bnmde bir senedir çocuk için uğraştığımi biliyor en son bütün belirtrler vs vardı geçen ay test yaptım negatif çıkınca çok agladm aradım açmadı ve akşama kadar mesaj atmadı .akşamda 5 de bana msj atıyor ayy midem çok kötü .midem bulanıyor gebelikten galiba .ayy hani bn hamileyim ya 

Eee bu saatte kadar bni arama etme .ki rekabet icindeler bütün ailesini tanıyorm biri hamile kaldı dye hemen bzde hamile kalalım dye ugrasiolar bir hafta kim ondeyse hava atıyor fln .ya bunun havası nispeti mi olur Allah için bitirdim ve gerçek arkdsm olmadgini anldm yazık değil mi yaa .

6 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çok yazık çok boşver zaten hiç arkadaşın olmamış Allah'ım kucağını doldursun en yakın zamanda canım benim 
(7,447 puan) tarafından
Ben şunu öğrendim sen değer verirsen değer görmüyosun
(7,447 puan) tarafından
Hiç üzülme sen çok güzel ve güçlü bir kadınsın Allah'ım ikinciyi de nasip eder inşallah
(205 puan) tarafından
İnşallah cnm.aminn.
Evet gerçekten kimseye haddinden fazla ble dgl ya hiç vermicen o zaman sen kıymetli oluosun .boşuna demiolar fazla samimiyet saygıyı azaltır dye
(7,447 puan) tarafından
Saygısız işte boşver doğurmak kolay marifet bakmak
(205 puan) tarafından
Aynen öyle baklm nasıl bakacak bakabilcek mı .ne hali varsa görsün amin bndn uzak kime yakın olursa olsun artk ama sırf o yüzden artk arkds olmyrm kmseyle
-Reklam-
0 oy
(3,145 puan) tarafından
Canım profilde çocuk resmi var galiba çocuğun var zaten.
(205 puan) tarafından
Bı tane oğlum var cnm ikinciyi istiyorum ama olmuyor Allah nasip etmiyor .
(3,145 puan) tarafından
Allâh in izniyle olur İnşaAllâh üzülme zamana bırak sürekli test vs yapma vardır Allâh in bir bildiği kendini üzüp ağlama:)
(205 puan) tarafından
Tabi cnm ama hiç aglamdm bugün ble bak hala hcbsy yok gbi davraniom ama artk bir yıl olunca sinir patlaması yaşadım ve yanmda olmadi . kendi kaybetti bn napim bdha da bulmaz ya arkds yada Kendi gbi birini bulur :)  aynen öyle cnm Allah'ın vardır bir bildiği diom hep
0 oy
(4,320 puan) tarafından
Bazisi bir marifet saniyor dunyada birtek kendisi hamile kalabiliyormus havasina burunuyir. Benim pislik bir kuzenim var guya kardes gbiyiz gerseyime hasetlenir. O da oyle hamile birtek kendisi kalabiliryor muamelesi bir hava atma bi kendini ozel gorme cabasi icerisinde oldu hep.ilk o dogurdu 1 sene sonra ben. Sonra o ikinciyi digurdu ben ikinci cck duaunmuyordum. Sonra o 3. Yu istiyor yana yakila hic ccgu yokmus gbi aglio 3 ay korunmayi birakinca hamile kalamadi diye bi panik bi stres. Bende malesefki kazayla hamile kaldim. Bana sey dedi belki kimyasaldir belki dis gebeliktir belki bos gebeliktir falan dedi. Tamam kazayla hamile kaldim da dogurmaya niyetlenmisim istemesem bile bebegi artik sonucta benim icin onemli sagligi. Beni demoralize etmeye calisio falan
(205 puan) tarafından
Ayyy şeytanın küçük şubeleri yemnle bunlar . gerçekten bu haytta basarabildgi tek şey hamile kalmak eee yani napalm dimi .ayy nazarı da çok değer o tarz insanların cnm dikkat et valla .uzak kalsın aman aman öyle insanlar . Allah sana nasip etmiş yiyecek ekmeği varmış bebeğin ona ne ister kimyasal olur ister çok güzel bir gebelik geçirirsin .sanki o yaşamamış yarabbim yatiosun takip etmiosun hadi takip etmiosun bde bizim başımıza yolluosun
(4,320 puan) tarafından
Neyse. Benden 15 gun sinra o test yapti oozitif.  Ama agri sizi oluyor. Jese var bebek yok 9. Hafta kurtaj ildu. Bi ay sonra bidaha hamile kaldi kimyasal oldu. Beyasi dustu sifirlandi kendi kendine adet olduda. İki ay sonra bidaha hamile kaldi dis gebelik. Bebek alindi falan. Benim hamilelik sorunsu devam ediyor bu hamile kalmaya calisiyir ben digurdum hala hamile kalmaya caisiyor.  Benim iglum suna 17 aylik oldu o dogurdu yeni 2 bucuk falan aylik. Yani o pis fesat kalbinden ne gecirmisse benim icin kendi basina geldi.

Sanki hamilelik kendine ozel biraeymis gbi hava atma araaci onun icin. Diger kisileree fesatlanma . Bide yyanmadin dio herkes hamile kalio ben niye kalamiyorum diodu
(205 puan) tarafından
Eee DHA ne yapicn yani zaten var çocuğun snn baklm o iki çocuğa ne birakicanda üçüncüyü dusunuosun . Aynen öyle cnm Allah içindeki fesatligi onun başına dondurmus anlamış mıdır aslaa tabiki tam tersi senn onu kiskandgini düşünmüştür bde .
Ayy masallh bak ne güzel doğmuş sorunsuz bebegn .
 Emin ol snde şakadan ble olsa acaba gunm geçti fln tekrar girer o çabaya yokyok valla degskler sultan Süleymana veliaht veriolar sanki bı hava bı hava
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Belki de kadın çok normal şekilde öyle yazdı zaten hamilelik zor sanki sen alınganlık yapmışsın gibi
(205 puan) tarafından
Yok cnm bn asla ona kusmezdm alinmazdm birbimze hersyi kötüyse veya hatalıysa derdik .en ufak bir şeyde birbimize arar anlayr acmamalik asla yapmazdık .hadi açmadı ilk msj byle mı atılmalı yada sonuna gülücük konulur mu mesela .
0 oy
(793 puan) tarafından
Iyi yapmissin canım bitirmekle. Nispet yapılacak birşey değil bu hayatta herşey nasiptir ne zaman ne olacağı kimin başına ne geleceği hiç belli olmaz.
(205 puan) tarafından
Aynen öyle cnm yani hani bunun havası olmaz ki ona da kaç kez demisimdir  belki bn peşpeşe yaparm sen istemezsn bunu bilemezsin maarifet dgl dye de işte anlayana
(793 puan) tarafından
Anlamaz öyleleri boşver çok iyi yapmışsın konuşma kesinlikle onla canım
(205 puan) tarafından
Aynen öyle cnm atsın smdi kime atiosa :D
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Evet böylelerini kesinlikle hayatından çıkar. Benimde arkadaşım dediğim bir insan erkek çocuğu oluyor diye hava atıyordu ve kızım olmasın aman istemiyorum vs diye saçma sapan konuşuyordu benim çocuğum yoktu o dönem ama o saçma tavırları yüzünden sildim attım hiç pişman değilim emin ol sende hiç pişman olmazsın ilerde Rabbım ne eylerse güzel eyler. Verende o Alanda o bunun havası afrası tafrası olmaz
(205 puan) tarafından
Aynen öyle ne güzel söyledin cnm yaa yemnle ağzına sağlık.sadece ona verdgm değere uzuldm o kadar .hani insan utnip bı özür diler onu bile yapmadı bnde engelledm
(5,912 puan) tarafından
Hayatlarında başka hiçbişey yok bu insanların demekki marifet sadece doğurmak değil ki
(205 puan) tarafından
Yok yok zaten hani yanlış anlasmakda istenmeyrm da saçı açık olanları evde kalmış derler snde kafası kapatta koca bul deyip 15 16 yasnda başlarını kaptrlar sırf koca için Allah için dgl yani ! Hemen Nisan söz senesi olmadan düğün ve çocuk bu kadar baskda bir amaçları yok .ki o arkdm ilk düşüğü yaptgmda DHA 4 aylık evliydi eşi hemen çocuk dogmazsa bir yıl içinde kuma getrcem demeye başladı kaynanası da aynı şekilde o zaman ble destek oldm ona ama değer mi degmezz
(5,912 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendiğimde çocuk isteyen ve olmayan bi arkadaşım vardı söyleyemedim ona
(205 puan) tarafından
İşte düşünceli olmak byle bsy

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 326 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 573 göst.
+1 oy
7 cevap 329 göst.
0 oy
21 cevap 746 göst.