0 oy
245 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (203 puan) tarafından

Çok güzel ürünler geliyor, kaçırmayın derim. A101den aldığım hiçbir şey beni pişman etmedi çocuk ürünlerinde. 

image

image

image

5 Cevaplar

0 oy
(1,706 puan) tarafından

Çok güzel şeyler varmış ama bana a101 çok uzak :ermm: 

(203 puan) tarafından
Bazen yardımcı oluyorlar önceden gidip ayirtabilirsijiz
(1,706 puan) tarafından
Öylesine denk gelmedim hiç eşimi yolladım bir kere dedim hani odemesini kıza yap o sabah olunca okutsun biz gidip alalım yok öyle şey yapamam kimsenin kul hakkina giremem falan demiş :))) ne alakaysa sanki bedava alıyoruz :)))
-Reklam-
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Teşekkürler canım 
(203 puan) tarafından
Ne demek :)
0 oy
tarafından
Nevresim alim trendyoldan isimli aldim bes para etmez ne carsaf ne yorgan kiliti yataga olmuyo kucucuk oysaki olcuyude ona gore almistim haram olsun valla cocuk dogcak nevresimi yok 
(203 puan) tarafından
Burası iyi oluyor ya hem trendyola göre çok uygun ben almıştım çok güzel severek kullanıyorum. Ama lastikli almak istiyorum lastiksizleri hemen toplaniyor
0 oy
tarafından
mu canım çok sıkkın di Allah senden razı olsun bacım ne isteğin varsa kabul olsun ❤️❤️❤️ nevresime ihtiyacım vardı ikicime hamileyim de bir kaç ta kıyafete 
(203 puan) tarafından
Çok sevindim yardımcı olduysam buranın ürünleri hem uygun hem de güzel ben de aldım kullandım
0 oy
(7,226 puan) tarafından
Bende gördüm daha yeni düşünüyorum inşallah gidip bakmayı 
(203 puan) tarafından
Kaçırmayın sabah hemen bitiriyorlar :)
(7,226 puan) tarafından
Hastaneye de gitmem lazım ama ☺️ bakalım hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
23 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tulay. 123 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 607 göst.
0 oy
8 cevap 522 göst.
28 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

378,389 soru

11,326,043 cevap

34,778 kullanıcı

...