0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Kizlar çamaşır makinesi araştırıyorum,yok mu tavsiye, Hoover hakkında bilgi var mı?

12 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Benimkide rahmetlik.oldu bende bakiniyorum canim burda bekleyem 
-Reklam-
0 oy
tarafından
valla 1kere al tam al biraz pahalı gibi aka bosh cok iyi 
0 oy
tarafından
Bosch guzel bence
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hoover çamaşırı bilmiyomda kurutma makinasını aldım annemde aldı ikimizde memnunuz çamaşır olanı nasıldır bilmiyorum 
(7,444 puan) tarafından
Çok çok güzel çamaşır , bulaşık, kurutma ankastre set bütün Beyaz eşyalarını kullanıyorum çok memnunum
(44,603 puan) tarafından
Bende çamaşır kurutma makinasını aldım evet çok güzel baya bende memmun kaldim
(7,444 puan) tarafından
Bi de sessiz ki hem çamaşır hem bulaşık Makinesi tam benlik ve kapağını açıyor bulaşık Makinesi otomatik bitince :)
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Hoover kullanıyorum bütün Beyaz eşyalarım Hoover kesinlikle tavsiye ediyorum o kadar memnunum ki anlatamam hiç kaçırma al kesinlikle 
0 oy
(410 puan) tarafından
Biz yeni aldık canım Bosch markası çok güzel ben çok beğendim sessiz yıkıyor on dört bin liraya diğer eski makinem eşim kullanmış on yedi yıl ben kullandım beş yıl iyice mal oldu makine bunu da dört beş gün oluyo alalı 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
benimde değişcek eşyaları yutmaya başladı ama alamam borc var baya seneye alırım idere etcem
0 oy
(574 puan) tarafından
Hoover markayı teyzemin kızı kullandı 8 sene cokta memnundu 
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Marka tavsiyesi iyi değil bacım.elektronik vallahi şans işi .aynı markayı kullanıp çok memnun olanda var lanet edende.ha benimki profilo.masallah 11 senedir çalışıyor.babam senelerce elektronik ev aletlerinde çalıştı.tek dediği ne marka alırsanız alın dokunmatik çok programlı olanını almayın önce onlar kafayı yiyip bozuluyor der.
0 oy
(46 puan) tarafından
3 senedir regal kullanıyorum bende bütün beyaz eşyaö regal şuanlık memnunum ama beyaz rşya şans işi bence görümcemdede var regal ama kötü bende iyi çıktı 
0 oy
(246 puan) tarafından
Ben Samsung kullanıyorum 10 yıl garantili gayet temiz çıkıyor kıyafetler ve ütü programı dahi var
0 oy
(742 puan) tarafından
2 senedir altus 9 kglik marka kullanıyorum çok şükür sıkıntı çıkmadı beyaz eşyalarımın hepsi o marka 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 134 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Karcicegi (990 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 75 göst.
1 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Cunozoranne (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.