0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (646 puan) tarafından

Ya 3 haftadır ateş  vardı şimdi balgam öksürül eklendi 3 hastane gezdik biri ilçe dışında 2 saat yol git gel 4 saat ya hiç. Mi doktor ilaç vermez ben napıcam bu cocuga ne ne ne  iyileşmekten se kötüye gidiyor ya kan değerleri düşmüş siz düşünün e diyorum ilaç bişey yok veremeyiz daha bebek bende meraklı değilim ilaca fakat cocuk kötüye gidiyor napayım kızlar akıl verin evde napabilirim ya

3 Cevaplar

0 oy
(7,458 puan) tarafından
Maalesef canım evet ilaç veremiyorlar çok kötü bir taşa kadar böyle maalesef 
(646 puan) tarafından
İnanın bende ilaç sevmem kendim grip olsam içmem bile sadece biliyorum ki burnu açık tutmak önemli  ama oğlum un burnu açılmıyor ya bide down sendrmu oplum burun kemiği yok malum çok basık asla açamıyorum burnunu saniyede tekrar başlıyor faşır fuşur etmeye . Ne ateşin sebebini bulabildiler ne burun açabildik ne bişey çok çağresizim ya
(7,458 puan) tarafından
Kuzum nebulazatör alabilirsen serum fizyolojik koy içine o şekilde açılabilir , başka hastaneye git ateş için kuzum
(646 puan) tarafından
Saol canım deneyeyim hemen dediğini alıp . Gittik canım 3 hastanede de anlamadılar kaç tüp kan alındı yok . Haftaya tekrar kontrol verildi hemalatoloji dün kan aldı baktı sadece baktı  haftaya gene gelin dedi 4 saat sadece bu lafı duymaya gitmişim yani . Haftaya birdaha gidicez bakalım . Çok saol canım tavsiyen için
(7,458 puan) tarafından
Ah rica ederim kuzum benim ya birde şunu söylemek istiyorum 8,5 aylık oğlum var iki çocuk annesiyim bizde hastayız doktorumuz ilaç veremem dedi öksürük arttı haliyle eczacımıza danıştım dediki dozunu az verip kullanabilirsiniz ama şöyle bir fark var seninki çok minik ya o aylarda bende bişey yapamıyordum o yüzden en azından burnu için dediğimi alıp yapabilirsin birde odanıza bir sıcak suyun içine orijinal Çin yağı ya da viks koy onun buharı odaya yayılır burnu açılır
(646 puan) tarafından
Tamam canım  viks var deneyeyim
(7,458 puan) tarafından
Tamam kuzucum habersiz bırakma miniğe çok geçmiş olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Göğsüne sırtına yıkanmamış yün koy canıım bulursan. Güzel temiz bi bezin arasına koy.
(646 puan) tarafından
Yün bir sorayım canım etrafıma ne gibi faydası var acaba
(2,273 puan) tarafından
Ne faydayı yok desek daha doğru :) araştır canım geçmeyen bronşit i bile tedavi ediyo Allahın izniyle
(2,273 puan) tarafından
Bu arada ayağının altına sarımsaklı zeytin yağı sür. İri taneli olandan değil de küçük olanlar dan varsa onlardan tercih et. İyice ez 7 8 diş. Sarımsakları geçecek şekilde zeytin yağı koy 15 20 dk beklet  bu karışımı sarımsakları ayağaına gelmesin ama yakar yoksa. Sadece yağını iyice ayak altlarına topuklarına kadar sür çorap giydir bunu her uyku öncesinde yap ateşe de öksürüğü de kesiyor ben devamlı yapıyorum ilaç kullanmıyorum hiç. Emzir bol bol zaten senin sütün şuan onun şifası. Bu karışımı dolapta sakla atma işin bitince bitene kadar istediğin zaman çıkarıp kullanırsın. Dolaptan çıkarınca beklet oda sıcaklığına gelsin öyle sür bebişin ayaklarına
(646 puan) tarafından
Saol canım benim bu karışımı bilşyordum aslında ama hiç aklıma gelmemiş cok saol

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
18 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (176 puan) tarafından soruldu

397,225 soru

11,880,736 cevap

35,997 kullanıcı

...