0 oy
72 göst.
Aile kategorisinde (444 puan) tarafından
Cumartesi pazar bizim evde katliyam oluyor 12 yaşında kızım var o çok akılı beni yormaz yardım eder ama gelin görün ki 9 yaşında oğlum ila 3 buçuk yaşındaki kızım bana cinet gecirtiyolar birbirlerinin oyuncağını alip ha bire savaş çıkartıyorlar. Poğaça veriyorum onunkinde daha çok susam var diye bu sefer kavga çıkıyor en son ablalari ayırmaya çalışırken oda ortada kavgaya dahil oluyor  babaları gececi adam her daka sıçrıyor yerinden çizgi film bile fayda etmiyor çocuk odasına yolasam gözümün önünde bunları yapanlar orda neler yapmazlar  etkinlik yapalım dedim 3 farklı boya var  pastal boya kızımın kendi boyası ayriyeten keçeli kalem bu sefer kalem savaşı yapıyorlar büyüğü diyor bunlar benim kulanip verin oğlum diyor keçeli yi kimse kullanmasın küçüğü sürekli abisiin elindeki boyayı istiyor  tartışıp boyama kitabini yırtıyor lar  küçüğü defterleri kalemleri kaldırın ben oturucam masanın üzerine diye savaş çıkartıyor  eşimi uykusunu alsın  dinlensin parka götürecek  siz nasıl idare ediyonuz Pazar cumartesi günlerini 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim evde pek kavga olmuyor biri 9 yaşında diğeri 29 aylık 
(444 puan) tarafından
Bizim evde de çıkmamalı işte oğlum abilik yapmıyor küçüğünü zaten hep abisi tetikliyor
-Reklam-
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Yazın nasıl oyalanıyorlar ki? 
(13,316 puan) tarafından
Bilemedim aktiviteler var götürseniz dicem her zaman her zaman nasıl para yetişir.
(120,779 puan) tarafından
mihri nerelerde
(13,316 puan) tarafından
Ameliyat oldu dişinden tedavi gürüyor ondan yok.
(120,779 puan) tarafından
anaaa haberde etmedii cokslm soyle gecmis olsum
(13,316 puan) tarafından
Aleyküm selam canım ben de geç öğrendim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.
1 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde dilan88 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy