0 oy
660 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından

Mesela ben çok kocacıyım. Kemalim yapmazcı değil bakın :) 

Yani kocama benden baska kimse laf söyleyemez sadece ben söyleyebilirim benim ailemde söyleyemez(istisnalar disinda) onun ailesi zaten asla söyleyemez hepsini yerim çiğ çiğ. 

Bütün gün etrafta kocam da kocam diye dolaşabilirim asdsad hergun telefonda 2526636272 kez konuşuruz.
Çok sık kavga ederiz ama en fazla 2 saat sonra barisiriz. 3 senelik evliyiz sadece 1 kere beni cildirtti aileler girdi araya.

Yani seviyorum kocamı ve bunu herkese her şekilde her durumda belli ediyorumda. Cok sukur oda beni sever garibimin adı cikmis arkadas ortaminda ailesinde hanım köylü kilibik diye :( 

Eminim tek kocacı olan ben değilimdir vardır benim gibi birileri. Bugün hep kocalarindan dert yakinan insanlarin postuna denk geldim (kocasinin totosu terleyen haric asdadaf) birazda kocalarimizin pozitif yanlarindan bahsedelim istedim :) 

30 Cevaplar

+5 oy
(6,254 puan) tarafından
Ev içi hariç mıç mıç ilişkiyi sevmem ben
(1,405 puan) tarafından
Kocam değil ama ben öyleyim :) hatta hep soyleriz birgun sokakta bizi şakalaşirken çekip tiktoka atacaklar rezil olucaz diye
(3,283 puan) tarafından
Yine aynı kafa yapımız ❤
(6,254 puan) tarafından
☺️❤️❤️❤️
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bu postta herkes kocasından razı o zaman bu kötü koca postalrini uzaylılar mı açıyor kafamda deli sorular:D
+1 oy
(3,434 puan) tarafından
Bende bir tık kocacıyım galiba ben razıyım Allâh ta razı olsun ondan inşallah kimseye laf ettirmem açık konuşayım bazen ben bile kendime tahammül edemiyorum ama kocam bana ediyor sağolsun tabii bunlardan haberi varmı yok şımarmasın şimdi ☺ tek kötü yanı ben çok tezcanlıyım eşim aşırı sakin birde eli açık o ikiside olmasa tamam 
(1,405 puan) tarafından
Demi bazen bende diyorum "irem kocanda olmasa kimse çekmez nazini" gercekten nazım bazen aileme bile geçmiyorda kocama geçiyor :) maalesef bizim ikimizde cok tez canliyiz o yuzden her gun tartisiriz ben birazda tribalim ya :)
(2,146 puan) tarafından
Bizi birbirimize nasip eden Rabbime hamd olsun.ikinci evliliğim ama o benim ilk baharım .ne zaman üzgün olsam onunla konuşunca rahatlarim .gönlümde çiçekler açtıran adam
(1,405 puan) tarafından
Ahhh ne güzeeell ne güzeeelll maşallah ❤️
(2,146 puan) tarafından
Allah herkesin yuvasına huzur versin
(3,434 puan) tarafından
Bizde tersiz diye çatışıyoruz arada ben hadi hadi o tamam halledicem idare edip gidiyoruz işte çok şükür 9 yılı devirdik birliktelikte
+1 oy
(1,668 puan) tarafından
Değilim iyiki de değilim asla olmam da :) olana da saygım sonsuz ama olup da el üstünde tutulan ı görmedim 
0 oy
(7,317 puan) tarafından

Burda kimse nazlı kadar kocacı olamazzzzz:D

(7,317 puan) tarafından
Iyyykkkk o postu hatıradıkca midem kalkıyo :D
tarafından
Amacida buydu bence yoksa saçma sapan postlar açmaz aklı başında biri
(7,317 puan) tarafından
Aklı başında biri değil bence
tarafından
Buranın bir tane daha trolcusu vardı kumru muydu neydi :D
(7,317 puan) tarafından
He o tam yazardı
0 oy
(5,397 puan) tarafından
Evet kocacıyım benimkinede kimse bişeyt diyemez dedirtmem. 

Kırmızı çizgimdir. Asla hakaret ettirmem burda hakaret ettirenlere hayretle bakıyorum
tarafından
Evet ya bazen bı sorun olduğunu yazacak gibi oluyorum hani akıl alma açısından hakaret tarzı bişey derler diye yazmıyorum:))) inşaallah ta yazmam hiç
(1,405 puan) tarafından
Demiiiiiii bide gidip o adamlarin suratina bakiyolar halbuki adamlar duysa ne kadar uzulur
tarafından
Ya birde ben şunu hep savunurum iki tarafıda dinlemek lazım biz hep tek taraflı dinliyoruz hicbisey tek taraflı değil diye düşünüyorum
(5,397 puan) tarafından
Aynen öyle. Benim babamda olsa eşime hakaretini kaldıramam. Ben değil burası normal hayatımdada eşimle olan en ufak sürtüşmeyi kimseye anlatmam.
Çünkü 10 dk sonra tekrar barışıp canciğer oluruz ama başkasının aklında öyle kötü kalıyor
0 oy
(395 puan) tarafından
Ben ben bennn kocamda kocamm ablam bi kere esime laf soyledi bende tersledim diye 4 ay benimle konusmadi oda oyle asla konusturmaz benimle ilgili k babamla kac kez tartisdi k validem de k babamda artik diyo yok oglum yok kimse karina bisey demiyo :D diyolar 
(1,405 puan) tarafından
Biz esimin ailesiyle gorusmuyoruz cok yaptilar bize mahkemelik olduk vs vs kaynanam olacak ebu cehil acik açik dedi karini boşa gel bana bak diye eşimde rest cekti film koptu zaten
(395 puan) tarafından
Amannn esimin annesi o kadar degil ya
0 oy
(12,724 puan) tarafından

Haha yesinler enerjini:angel:

İvit ivit ivit ☺️

Eşim yapılı ve sınırlı biri, ailesi dahil herkese duz davranır haklıysan hakli haksızsa haksız 

Hani ondan mi herkes bana karşı da oyle sanar sürekli beni yok yere savunmaya çalişirlar (kaynanam kayınbabam görümcem)

İşte Şirine sert davranma onu üzme yardımcı ol çocuğu al empati yap...

Oysa her konuda gözümün içine bakar zaten aşık olmazsam bi daha evlenmezdım

Allah herkesin evine huzur versin ♥️

(1,405 puan) tarafından
Ay benim kocamda izbandot gibidir disardan gorsen tam bir hödük dersin ama bana ve ailemize karsi o kadar fedakar o kadar tatli biri kii aşkim kocaam ❤️❤️
0 oy
tarafından
6 yıllık evliyiz bak tıraş olmaya gitti illa sizde gelin dedi bizde gittik eşimle eşim karici ben kocaci kızım babaci☺️♥️
(1,405 puan) tarafından
Ay maşallah büşra maşallah ❤️
0 oy
tarafından

Valla bende razıyım kocamdan Allah razı olsun tabiki kötü yanları var benimde öyle karşılıklı torpuluyoruz kendimizi ikinci çocuğumuzu kucağımıza alacagimiz için onun heyecanı var bu ara zamanında çok kötü kavgalarimiz oldu onun ailesi bilmez ama bir kere benim ablam abim araya girmek zorunda kaldı ama sevgimiz var elhamdülillah en önemlisi de o çok ciddi sıkıntılar olsada atlattık şükür iyiyiz şimdi herzaman iyiki oo diyorum :)<3

(1,405 puan) tarafından
Bendee bendeee ☺️
tarafından
Ne güzel MaşaAllah daim olsun canim :)) Rabbim kimsenin yuvasını huzursuz etmesin
(1,405 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
tarafından
Ahahahhahahaha nazlı gitmeden fenomen olduya giii

Kahkaha attım ölüyorum

Bende kocacıyim 
(395 puan) tarafından
Ahhahahahahahsh
(1,405 puan) tarafından
Hepimiz kocaciyiz ☺️
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Vala bende kocaciyim.  O da karici hahahahah 
(1,405 puan) tarafından
Maşallah kiz totonu kaşi
0 oy
(1,525 puan) tarafından
Belli etmeyen ama kocacı karıcı olan bir çifttiz eşimin ailesi eşime Eros dediği zamanlar bile oldu yani 
0 oy
tarafından
Eskiden daha çok kocacıydım ama artık değilim 
0 oy
(1,175 puan) tarafından

Kocam da kocam :D Adam numaramı engelledi  sürekli arıyorum dye ne yapım sesi ni  duymadan yapamıyorum  WhatsApp dan da engellemiş. 

0 oy
tarafından

Evet kocacıyım :D

0 oy
(591 puan) tarafından

VALLAHA MAŞALLAH ALLAH MUTLULUKLARINIZI DAİM ETSİN HERKES KOCACI VE MEMNUN <3 PEKİ YA BUNCA ÇEVREMDEKİ KADINLAR, İNTERNETTEKİ VE TV DEKİLERE FALAN BU TARZ SORULAR SORULUNCA ŞEYTAN GÖRSÜN YÜZÜNÜ BENDEN UZAK ALLAH A YAKIN OLSUN  DİYORLAR O TAYFA NERDEEEE YAFFF :woot: BENİM ÇOCUK OLDUKTAN SONRA KOCACILIĞIM FİNİSH :silly:

0 oy
(2,733 puan) tarafından
Biz disarda yabancı gibiyiz ilk evleidgimizde dışarda el ele şimdi o önden yürür ben arkada çocuk olunca öyle oluyor galiba ama eşim ev dışı çalıyor şimdi 3hafta oldu uzak şimdi çok iyiz rahatız kavgamız yok şükürler olsun Allah'ıma hep böyle çalışa haftada bı kere eve geliyor oda gece bana yetiyor demeki bizim bütün kavgalarının esikden eşimin başka bir işi vardı oda ailesinin evinin önündeydi ve iş bahanesiyle anasından evinden çıkmazdı şimdi ailesine gitmiyor işte diye kafam rahat öğreten de yok dolduran da yok 
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Kocacı değilim. Eskiden öyleydim ama artık değilim. Hoş yine laf söyletmem ben sayarım sayacağımı :) hamdolsun iyi özellikleri çok ama bugün sinirliyim o yüzden yazmıcam :D
0 oy
(8,979 puan) tarafından
Ben de kocacıyim. Kocam da kocam sjjsjs hep derim hayattaki en büyük şansım kocam 

İlgili bir soru bulunamadı

381,148 soru

11,410,370 cevap

34,949 kullanıcı

...