0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim dünden beri salgına yakalanmış ay ayy diye bağırıyor resmen sanırsın ameliyat olmuş acile gittik koluma gir diyo yuruyemiyom yav sezeryan oldum senin kadar naz yapmadım alt tarafı ateşin var biraz dedim iki kat yorgan örttüm yatırdım çocuklarda uyudu sakın kafa gibisi yok ya 

image

10 Cevaplar

+1 oy
(9,095 puan) tarafından
Ateşi olan adama yorgan mi örttun sjsjsjsj 
tarafından
Bende üç gün çektim dün iyilestm bu sefer eşim yakalandi ben yatmadım ayakta atlatmaya çalıştım o hep öyle yapar hastalanınca sauna gibi örter üstünü her sirilsiklam olur öyle atar hastalığı üstünden
(16,312 puan) tarafından
Benim eşim de öyle ateşi olunca kendini örter terletir öyle atarım ateşimi hastalığımi der. Kaynar su dolu kovayı alır sandalyenin altına koyar oturur sandalyeye 2 kat battaniyeyi de üstüne atar suyun buharı ile oturur yarım saat ter içinde kalır sonra duş alır gelir kendine
tarafından
Aynn hakkatende geliyo kendine bir katarin hap iciyo terletiyo bişi kalmıyor ben olsam havale gecirirm o sicakta
(16,312 puan) tarafından
Kız ben hasta olunca beni zorla ılık suyun altına sokup duş aldırıyor bana bırakmıyor örtüneyim. Ama kendi hasta oluna kat kat örtünuyor :D
tarafından
Bnmki örter terlemez sen atlataman diyo bogucanmi beni Polar bile beni daraltiyo çok mızmız oluyorlar hastalanınca
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende cok hastayim hastaneye goturecek kocam bile yok :/ gityik oglumla 1 poset ilac verdi dontor hava taktilar geldik
tarafından
Çok geçmiş olsun malesef bu salgın her ailede mevcut
tarafından
Oyle ya cok kotu cokyakin bi cenaze vardi iki gun gittik geldik zaten bunye cok zayif hemen acillik oldum
tarafından
Bende 2serum vurdum banamisin demedi hiç dinlenmek mümkün değil ztn 3cocukla şükür atlattm
0 oy
(10,392 puan) tarafından
Simdi bahcede annemin amcasi mangal yakti yedik geldim kizi uyituyorum sonra oglani uyutup caya gidicem :))

Sizede gecmis olsun canim
tarafından
Saol cnm afiyet olsun hepinize
0 oy
(11,069 puan) tarafından
Benim çocuklar kavga ediyor bi yandan da şarkı açıp oynuyolar bi garipler şu an :) koca işte ben tek başımayım.. 

Size de geçmiş ola aman dikkat edin de sana çocuklara bulaşmasın
(11,069 puan) tarafından
Ama onun küsmesi de çok tatlıdır ya ❤
tarafından
Ayn bugün mutsuz uyudu hergun eşimin gelicegi saatte sokak başında bekler 100mtre öteden koşar kucağında gelir eşim hasta arka bahçeden geldi beni kandırdın diye ağlamaya başladı eşimde kucağına almadı bulaşmasın dedi baba kötü baba beni kandırdı diye diye uyudu şimdi eşim başında oturmuş minciklamamak için zor duruyom diyo kız çocuğu tripleri efsane
(11,069 puan) tarafından
Yaa dilli şeye bak sen :) anlatma daha fazla dayanamıyorum içim gidiyor kız çocuklarına :) Allah bağışlasın, Maşallah maşallah maşallah
tarafından
Amin rabbim evlatlarimizin acısını göstermesin akşama kadar çileden cikartsalarda uyuduklarinda laflariyla hareketleriyle aklımızdan cikmiyo gulumsetiyo sürekli uyudugunda bile eşimle taklidini yapar güler dururuz
(11,069 puan) tarafından
Amin amin amin.. Ya  bi bakış bile mutlu etmeye yetiyo  :)
0 oy
tarafından
Bu adamlar hasta olmasın çocuktan beter oluyorlar 
tarafından
Valla billa ya görsen koluma yaslandi sanırsın dikişli la dedim valla cekilmiyon bı dik dur la hastaneyi inletiyodu ay ay diye diye su getir olmaz ılık olsun peçete getir al götür ıhlamur kaynat bana bak hastayım ölüyorum en son in annenin yanında inle dedim
tarafından
Ahahaha Allah yardımcın olsun bacım geçmiş olsun iyi demişsin
0 oy
(348 puan) tarafından
Canım bı sor sana neeeresi agriyormus 8aylik oğlum oda çok hasta ateş dusmiyoo oda ay ay diyoo arasıra doktora götürdüm biseyi yok diyo 
tarafından
Ağrı yokta ateş var vücudum dökülüyor diyo bende 3gun yaşadım yataktan kalkacak hal kalmiyo boğazı tıkanmış bütün kemiklerim sızlıyor diyo
(348 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim şifa versin
0 oy
(1,335 puan) tarafından

Kayınvalidemde oturuyoruz. Oğlum eve gitmicem burda kalcam diye tutturdu. İkna etmeye çalışıyoruz :D kendisi 2,5 yaşında artık fikirlerini özgür iradesiyle beyan etmeye başladı :D

tarafından
Bırakma kız benim kızlarda gceye kadar burda yatcaz diyolar bı gece biraktim çıktım 10dakika sonra peşimden çıktılar bahaneleri çok
(1,335 puan) tarafından
Benimki gözü bakar Allah razı olsun kayınvalidemden. Ben çalışırken de bakıyor alışkın oğlum ama ben yine de bırakamıyorum nedense şehir dışına çıkmam vs gerekmese:D
tarafından
Allah var bakiyo ama kendileri durmuyo altlı ustluyuz müstakil ev sen git biz burda yatcaz diyo hemen peşimden geliyorlar kaynanamda yalnız oda çok istiyo yanında uyumasını ben izin vermiyorum odaları harici bı yerde uyumalarina
0 oy
(119 puan) tarafından
İğne oyası yazma yapıyorum kuzu gönül dağı eşliğinde
0 oy
(8,713 puan) tarafından
Çocuklar uyudu com şükür dışarıda yağmur yağıyor eşim sayısal sonuçlarına bakıyor :)) bende Master chef izliyorum ... afiyet olsun iyi keyifler 
0 oy
tarafından
adam havaleden gitmesin ,ates dusunce terletilir benm bildigim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 149 göst.
5 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 307 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
29 cevap 637 göst.