0 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (753 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben evlenmeden önce iki kere evlendikten sonra hayatımda ilk defa ağdaya gittim.  Alan kızla mi alakalı benimle mi alakali bilmiyrm ama her yerim mosmor oldu. Ilk ağdaya gittiğim yerde max tüm vücut 10 dk sürüyordu ağrı vardı ama morarti yoktu 

Bugün gittim yine 15 dk kadat sürdü ama ben geberdim yani o masada aşırı canım acıdı ve morardı.  Kız diyor kendini çok kasıyorsun yav ıyide can yani baksanıza her yerim böyle ne yapayım ne  süreyim 

Sudocrem sürdüm ama pek etki etmedi 

9 Cevaplar

0 oy
(8,021 puan) tarafından
İlk defa gittiğin için olmuştur canım ya kıl kökleri kalınsa inceleme kadar böyle olur çekerken zor alınır kalın kök 
(753 puan) tarafından
Ya deme valla kalın kıl  köklerim ne çekiyozz biz ya o ağrıyı incelene denk cekcem desene
(999 puan) tarafından
Birde ağda fazla sıcaksa yapar,  tüyleri yönüne doğru çekmezse yapar . Kadına maşallah 15 dakikada tüm her yeri bitirmiş :D
(8,021 puan) tarafından
Evet oda yapar :)
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Arnica krem var morluk kremi ondan al canım sür geçer ah geçmiş olsun alan kişi ile ilgili 
(7,444 puan) tarafından
Şikayet et kuzum böyle ağda olmaz al canım elinin altında bulunsun geçmiş olsun
(753 puan) tarafından
Bacaklarımin hemen hemen her yeri böyle kol kökleri her yerde eşit değil özel bölge nurse derim ama orası da fena yara ben gittigim e çok pişman oldum başka kuaför bulurum.daha iyj
(7,444 puan) tarafından
Şikayet et kesinlikle ve Google fotoğraf at yorum yap isminide yaz gerekirse ki başkaları gitmesin
(753 puan) tarafından
Öyle yaparım valla bal çok sagl
(7,444 puan) tarafından
Rica ederim canım benim geçmiş olsun ❤️❤️ şimdilik buz tut yavaş yavaş ordaki kan dağılır
0 oy
(5,837 puan) tarafından
İlk defa gittiğinizde tahriş olabilir normal ya da bir süre jilet vurursanız sonrasında ağda değince de tahriş olabilir bir de cildiniz hassassa tabi. Ergenliğimden beri ağdaya giderim, evde yaparım alıştığım için tahriş olmaz
(753 puan) tarafından
Benm oldi valla bal
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Burası neren 
(753 puan) tarafından
Bacak bebeğim
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Evde kendin agdayla mi aliyosun peki jilete mi vurdun. Ben el hafifliğine inanıyorum. Kas bıyık için bile gidince bazısı resmen derimi yoluyo sanki 
(753 puan) tarafından
Jilete vurmuştum baya sonra ağdaya gidince böyle oldu
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Bu resmen kalitesiz ağdayla alakalı marketten ne zaman ağda alsam çop oldu yapıştı kaldı çektikçe gelmedi ve derim dediğin gibi hep morardı tahriş etmiş hep şuan kozmetikciden aldım gayet güzel alıyor hani alinca kıl kokleri kızarık olur o bile az oldu kalitesiyle alakalı bu bence 
(753 puan) tarafından
Bilmiyrm ki bal kız
0 oy
tarafından
Alerjin oakbilir agdaya benim mesela var çok fena morariyor kasiniyo
0 oy
(476 puan) tarafından
Kıl köklerin kalınsa ne güzel lazer görür 

Bu arada geçmiş olsun buz koy, yatarken hametan krem falan sür iyi gelir :) 
0 oy
(982 puan) tarafından
Vala 2yil sonra ilk kez agdaya gittim özel bölge için gitmez olaydım pişmanım hem yara oldu hemde sivince çıktı civan gibi şişti 4yerim iltihap çıktı hep patlattım çok pişmanım birdaha asla gitmem evde sadece kenarları ağda ile alırım bittidiyer yerleri jilet ile 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 188 göst.
0 oy
10 cevap 209 göst.
31 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
20 Ekim 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 399 göst.

378,960 soru

11,343,526 cevap

34,809 kullanıcı

...