0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,998 puan) tarafından
Oğlum 2.5 yaşında doğuştan kafatasi sekil bozuklugu var ameliyat ettirmedik beyinsel bsey olmadığı için böyle büyük ameliyatı göze alamadık. Doğduğunda kolikti , süt ve süt ürünlerine, yumurtaya alerjisi vardi bu sebeple çoğu yemegine yogurt katip verirken alerjisini öğrenince kestim ve yemek yemek pek istemedi . Şu aralar yemekle nerdeyse alakasi yok iyice acıkınca yiyor sadece aksam oda cok huysuz aglak sinirli asabi kendini yerden yere vuran bir çocuk iste bu sikayetlerlw gittim bana cocuk metabolizma ve psikiyatriste gitmemi söyledi kilosu 14 boyuda 93 falan bu bölüme gidenler neye bakiyorlar tam olarak 

2 Cevaplar

0 oy
(627 puan) tarafından
Konyada yaşıyorum kizimda biotin eksikligi var ankaraya goturuyorum sordum neden ankara dediler ki cihazlarimiz baska yerde yok kan tahlili idrar vs bizim cihazlarimizda gozukuyor mecburen ankara dediler goturuyoruz bizde kizim 3 yasinda  detayli bir şekilde vitaminine bakiyorlar 
(4,998 puan) tarafından
Ne şikayetiniz vardi sizin niye yonlendirdiler
(627 puan) tarafından
Topuk kaninda biotin eksiği çıktı  ankarada daha gelismis tahlil cihazlari olduğu icin oraya gondermislerdi
tarafından
Benim oğlum 5aylik topuk kanında biotin eksikliği çıktı sondan bir önceki tahlil iyiydi en son yapılan çok düşük geldi genetik test için Ankara'ya kan yolladık özel bir kliniğe sizin takibiniz sürüyor mu nasıl Bir sonuca vardıniz acaba
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Kilo boy gayet iyi canm ,bı yaşlarda kabullenme yerden yere vurma var 3 yaşında yine aynı , psikiyatrinin diyeceği şey telefon tablet açma izletme , metebozlima da direkt skerli.paketkli gıda kesinlikle vermeyin diyor. Çocuk doktoruna gidicen sana yeşil alan açacak metebozlima ya öyle randevu bulup gidicen cNm metebozlima bagirsakla ilgili sorun var mı diye bakar umarım kimisi umursmaiyor kimiside baEn vücuda ağır metal birikimi oluyormuş çocuklara hiperaktivite yapıyormuş diye duydum ama içeriğini bilmiyorum canm
(4,998 puan) tarafından
Evet cocuk doktoru yesil alan açtı bir gidelim bakalim ne olacak tv telefon izliyor malesef evet

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 70 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
4 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hayatsevce (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.