0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (900 puan) tarafından
Kızım doğduğundan beri giyimine karışıyor giydirdiklerimi gelir bebeği evire çevire çıkarır firlatirdi bu ne böyle giydirdin diye.kizim şimdi üç buçuk yaşında kaynanama gittik bugün çaya çağırmıştı kızım çorap giymeyi sevmiyo neyse gittik baktım kaynanm bu kızın hali ne böyle perişan perişan getirmissin dedi bende sert bir şekilde nesi perisanmis dedim çorap yok ayağında filan yapiyo sevmiyo benim kız dedim gayet bu şekilde güzel karışma dedim sert şekilde kaç kere uyardım oysa kaynanama ama hep aynı.eltimede aynısını yapiyo orda burda anlatiyodu eltimi çocuğu geliyor perişan bakamiyor ben giydiriyorum filan diye aynisini bana yapmaya çalışıyor 3 yıldır 

8 Cevaplar

0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ay bu kaynanalar içimi şişiriyor. Ne anlıyorlar yaa
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Benimkine göre de ben çocuğu evde aç bırakıyorum ;) hep aynilar çocuğumu benden daha iyi tanıyamaz kimsebneyi sevip neyi sevmediğini ben bilirim ne yapacağını da ben bilirim de geç yoksa susmuyolar 
(900 puan) tarafından
Bugün eşimin halasina senin torunun çok zayıf dediler demez mi anası kendi yemiyo oglanada yedirmiyo ben şok
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Bugün Kaynanalar dan soguma günü parciklicem az kaldi
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Kaynana kişisi oğluma ne giydirsem laf eder ama eşim kayınbaba kayın sağolsun tek laf ettirmezler ki bende lafımı hiç esirgemedim benim oğlum ona ne oluyo yani ay yine sinirlendim gece gece
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Baglantinu komple kes gitme gelmesin konuşma kus neden sorarsa dersin benim digurduma karisamasin diye biti benikide yemek yedir çocuk aç doykadi kocama sen doyur o duyurmaz en son kestim irtibatını girumcekerede dedim ananas böyle diye soyleyinde bilsin diye 
(900 puan) tarafından
Canım benimki arsız ben irtibatı kesince beni günde yüz defa ariyo kurtulamyorum anliycagin
(2,727 puan) tarafından
Engele bas gitsin gelirsedw muhatap olma konuşma
0 oy
(286 puan) tarafından
Kızım beş aylıkken külotlu çorap giydir giydir giydir kızım da alerjik bir bebek ben anneyim ya hani hissediyorum rahatsız oluyor minicik bedeni. Her görüşmede alıştır çoraba en sonunda sert bir şekilde ben alıştıramadim gel sen alıştır dedim. Ohh çok iyi ettim. Suratı süper olmuştu 
0 oy
tarafından
Bu kaynanalar niye bu kadar hadsiz ki 
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Ben sefil giydirmeyi seviyorum de bi dahakine

İlgili bir soru bulunamadı

380,233 soru

11,383,903 cevap

34,882 kullanıcı

...