0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bazen durup dururken bazen sebepleriniz varken soğuduğunuz oluyor mu eşinizden bunu kendi içinizde nasıl aşıyorsunuz ? 

13 Cevaplar

0 oy
(1,603 puan) tarafından
Kavga ettikten hemen sonra barışıncaya kadar :D
tarafından
Bu iyiyidi :D doğru barışınca geçiyor ama sonra tekrardan bir kinlenme yaşıyorum :D
(1,603 puan) tarafından
Ay ben aklıma geldikçe söyleniyorum tekrar tekrar gönlümü aldırıyorum :D
tarafından
düzenlendi
Tek psikopatın ben olmadığıma sevindim snnsns
(1,603 puan) tarafından
Hahahahahah :Dd
-Reklam-
0 oy
(13,408 puan) tarafından
Anlasıldığımı ve sevildiğimi hissedince iyi oluyor aramiz ama bir kere dogudun mu ne kadar mutlu olursan ol o duygu hep yokluyor insanı 
tarafından
Evet bu çok doğru ben de çok takıntılı ve kinci bir insanım törpüleyemiyorum kendimi
0 oy
(2,735 puan) tarafından
Unutmaya çalıyorum işte sinurli çalıyor kırıcı bişey dedi unutmaya çalıyorum başta çok dokaniyir üzülüyorum sonra biti 
tarafından
Daha çok ben kırıcı oluyorum aslında ama soğuyanda tam tersi ben oluyorum :D
(2,735 puan) tarafından
A guzelmis sen niye sohuyon kiz
tarafından
Geliyorlar işte arada :)
0 oy
(105 puan) tarafından
Fazlasıyla oluyor hemde..
tarafından
Ah ah …
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben yaşadım biraz uzun oldu zamanla geçti 
tarafından
Doğru zaman herseyın ilacı sayılır :)
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Henüz olmadı 
tarafından
Ermiş insan :D❤️
(3,527 puan) tarafından
Yok ermiş değil ben soğuyunca ısınamam geri kendimi biliyorum Allah'a şükür büyük şeyler yok minnaklarada aman esra boşver be klasik uyuuz işte diyorum ☺☺
tarafından
Kendini kontrol edebilmekte güzel bir huy sevindim adına
0 oy
(2,311 puan) tarafından
Evet bn soğudum artık hic görmk istmym şuan annemlerdeyim yarın gidecem yüzünü dahi görmek istemiyorum eve dahi gitmk istmym 
tarafından
Yaaa noldu bu kadar
(2,311 puan) tarafından
Cok soğuk biri anlyşsz düşüncesiz saygısz
tarafından
Mecbur musun peki dönmeye
(2,311 puan) tarafından
Evet 3 gündr annemdym işte daha fazla koymyr
tarafından
Anladım canım ne diyim Allah kurtarsın
0 oy
(11,099 puan) tarafından
Benim gibi sal.ak olursan aşarsın ancak. Bir yapılanı ertesi gün unuturum ben de böyle bi enayiyim. Sadece eş değil herkes için durum böyle bende. Bikaç pislik hariç. İyi yüzünü görünce pamuk şekere bağlıyorum 
(11,099 puan) tarafından
Yok kız şaşırdım görmedim ben o postu :)
(11,099 puan) tarafından
Sulara ilaç katacaklarına sakinleştirici katmalılar en kestirme çözüm bu. Bizdekiler doktoru da hasta eder
tarafından
Ayy kampanya başlatalım ilk imza benden söz :D ❤️
(11,099 puan) tarafından
Düşünsene yeni seçim sloganı: HER EVDE PAPATYA ÇAYI ÇEŞMESİ OLACAAAKKK      assfsdds
tarafından
Melisa ve papatya karışımı olsun anca paklar kız bizi jdjdj
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Günde sayısız kere soğuyorum tekrar ısınıyorum jdjjjff
tarafından
Elektrikli soba gıbı kız yan yan sön hdjdns
(2,373 puan) tarafından
Aynn kız öyleyim hsjjdjd
tarafından
Allah seni :D
0 oy
(119,613 puan) tarafından

hergun soguyom :woot: kendi icimde aşmiyorum şimoş yalaka babbaaa dedimi komik oluyo unutuyom☺️

(340 puan) tarafından
Cnm küçük kaç yaşında
tarafından
Yaa dimi içi gidiyor insanın çocuğunun  babasına bakışı tepkileri :)
(119,613 puan) tarafından
18 bucuk
(340 puan) tarafından
Oy masallahh cnm Rabbim size bagislasinn
0 oy
(793 puan) tarafından

Soğuma olmuyorda. Mesela tartıştığımızda kavga ettiğimizde hemen ilk düşünce acaba biz boşanacak miyiz sevmiyor mu artık biz anlaşamıyoruz mu anlaşamayacak miyiz şeylerini kafamda kuruyorum. Gönlümü alınca barışıncada çok mutluyuz biz şükür deyip söylediklerimi unutuyorum tabi her kavgada tartışmada aynı düşünceler  :ermm::D

tarafından
Ben de hemen boşanmak istiyorum anlaşamıyoruz böyle ömür mü geçer gibi kuruntular yapıyorum bilemiyorum belki bilinç altı meselesi psikolojik olarak
(793 puan) tarafından
Ben hep karamsar olduğumdan oyle canım herşeyin hep iyide olsa kötüsünü düşünürüm.Bilemiyorum canım
tarafından
Sen = Ben demek ki :D
(793 puan) tarafından
Aynen Olabilir canım:D
0 oy
(8,444 puan) tarafından
Soğumak diyemem amam durup durup sinir olduğum oluyor bir kere sogursam ortalık yangın yeri olsa isinmam çünkü.bu sadece eşim için değil çevremdeki herkese böyle 
tarafından
Yaaa bahar mıydı sizin adınız öyle hatırlıyorum niyeyse :))) siz gözümde o kadar minnoş ve tatlı bir kadın olarak kalmışsınız ki böyle çen soğumaaaa diyesim geldi ❤️ ben de öyleyim ama ben eşime hayatımda çok tolere gösterdim bilmiyorum belki de bazen bunu kabullenemiyorum
(8,444 puan) tarafından
Evet kuzucum Bahar adım ❤️❤️duygularımız karşılıklı❤️❤️sorunlar ne bilmiyorum daha önce post açtın sanırım bu sorunlar yüzünden kapatmış olmalısın diğer hesabı çocuk doğduktan sonra pek giremiyorum ne yazık ki

Tolere ettiğim duruma göre değişir sogumamda son noktaya kadar etmeye devam ederim sanırım ben hep verici tarafimdir :(
tarafından
Evet hesabımı bir hışımla sildirdim sonra pişman oldum :)))
Bu aralar psikolojık aşıdan iyi günler yaşamıyorum bişeyler paylaşarak beynimde birileriyle parçalar oluşturmaya çalışıyorum en sonunda psıkolog yolu gözüküyor ama :)
(8,444 puan) tarafından
Uzmandan fayda almakta her zaman fayda var canım ama en iyi terapi evlat ile oynamak geliyor bana :)
tarafından
2 haftadır hastayız oğlumla iyileşemedik onunla bile doğru düzgün ilgilenemedim nerdeyse bu gün açıldı gözüm geçen eşimi bile işe göndermedim :( psikolojık olarakta iyi olmadığımdan yüzümde değişik şeyler çıktı kaş bıyık aldı gıttı hasta olunca çarpılmışa döndü suratım şişti böyle valla ben de aynaya bakınca kendimi pek tanıyamıyorumm bu aralar
0 oy
(301 puan) tarafından
Yani bazen tartışmada oda uzun sürmez :)
tarafından
Ne güzel :)

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,267 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 116 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy