0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (1,893 puan) tarafından
36 hafta bitti 37 ye girdik elhamdülillah. Dün çok sancım oldu gittim nstye aldılar ama şansa nst bağlanınca sancı falan kalmadı bende. Ona rağmen 100ün üstüne çıkan 4 tane sancı görünüyordu aynı aralıklarla. Doktora ben bunların hiç birini öyle kuvvetli hissetmedim evdeki sancılarım çok daha kuvvetliydi buraya gelince birden geçti dedim. Hiç bir şey demedi acil doktoru olduğu için şuan bu sancıyla doğum olmaz korkacak bir şey yok dedi gönderdi. Sizce yakın mı doğum tecrübeliler bilir.

3 Cevaplar

0 oy
(2,374 puan) tarafından
O makine çok değişik ya sancı varken sancı yok gosteriyo sen hissetmezken sancı var gösteriyor kesin sonuclu bişey değil doğumda bnmde bagirdigimda sancim var dediğinde makineye bakıp da abartıgin kadar bir sancin yok demişlerdi ben nefes alamıyodum sancidan sen düşün :)
(1,893 puan) tarafından
Benim ilkimde 40 haftaya kadar doğru düzgün sancım olmadı suni sancıyla doğurdum ama bu çok sancılı geçti başından beri o yüzden bilmiyorum güvenemiyorum pek
(2,374 puan) tarafından
Bnmde ilkimde hiç sancım olmadan bir günde su geldi sancı geldi oldu gitti bitti resmen bu ikincidede senin hesap hep ağrı sancı başından başladı
(1,893 puan) tarafından
Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(890 puan) tarafından
100ün üstü sancılar mı ve doğum olmaz mı dendi garip ben 34deyken 3 kere 40 üstü sancılarım vardı ki hissediyordum erken doğum olmasın diye serum verildi de durduruldu açıklığım yoktu 100 üstü ne bileyim garip geldi
(1,578 puan) tarafından
Bir daha hissedersen başka hastaneye git bence
(890 puan) tarafından
Ben o hafta içinde çok temizlik yapmıştım 2 gün içinde zaten sancım oluyordu ama bilemedim normal sandım bebek toparlanıyordu toparlandıkça alttan damarlarım çekiliyor gibi oluyordu garip bir sancıydı kontrolüm de de aynı şekilde 3 kere toparlandı ve gene aynı şekil de sancım çıktı ki gene hissediyordum nst çeken çocuk normal gayet iyi sorun yok dedi doktorun odasına bir girdim nst kağıdına bakar bakmaz sancın var hissediyor musun dedi evet dedim açıklık baktı yoktu hemen yatış+serum verdi şükür durdu bende çıktım ama o çocuk intörn doktor du
(1,893 puan) tarafından
Benim ilk bebeğim 40+5 de suni sancıyla doğdu kendi doktorum o yüzden 36 dan sonra sancın olursa sakın durdurmak için uğraşma dedi. Doğuracak gibi hissetmiyorum ama baya sancım var yani açıklık vs yoksa bari ağrı kesici verirlerdi en azından şuan ayakta duramıyorum
(890 puan) tarafından
Sen tekrardan bir doktora git bana kalırsa ama başka bir doktora git durumunu anlat
(1,893 puan) tarafından
Pazartesi hem kendi doktoruma hem başka bir hastaneye gidicem canım inşallah bugünü atlatırsak
0 oy
(119,355 puan) tarafından
ee kacla dogum olurmus ben museyde 40 gectinde ölüyom sanmistim 
(1,893 puan) tarafından
Hissetmedim dedim diye ciddiye almadı herhalde ama daha fazlası olduğu için hissetmedim demiştim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 21 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kader2127 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde H kuş (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 30 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Neslis (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu

380,352 soru

11,388,393 cevap

34,893 kullanıcı

...