0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (508 puan) tarafından
Yakin akrbamin dugunu var daha once nişanlarina cagirmislardi biranlik dalginlikla gelemeyiz o gün işimiz var dedim baya ayip etmistim.... o zamandan beri profil fotografi gorunmuyordu bende anneme soyledim acaba sildi mi numarami diye simdide dugune cagirmak icin annemi aramis annemde benim daha once o kadina oyle soyleyip ayip ettim dedigimi soylemis kadin beni aradi annen böyle dedi benim numaralar hep silindi denk gelenleri kaydediyorum dedi dugun 3 gun olacakmis bende bu defa 1 gün gelemeyiz eşimin işinden dolayi ama diger gunler gelecegiz inşallah dedim sizce boyle diyerek ayip ettim mi 

4 Cevaplar

+1 oy
(14,111 puan) tarafından
Yani ilkinde ayip olmus evet ama.simdi sonucta is bu napacaksin olani soylemissin 
(508 puan) tarafından
Evet ilkinde cok ayip oldu bende farkindayim anneme soyledim annemde gitmis anlatmis kadina.. ama şuan dedigimde ayip oldu mu diye dusundum bir an
(14,111 puan) tarafından
Bence degil ama.hani illa su gun gelemeyiz demene de gerek yokki iki gub gidip birgun gitmesen aa neden gelmedi demez insanlar sonucta demek bir sey var gidememissin
-Reklam-
+1 oy
(9,625 puan) tarafından
Yani ikinciye aynı hataya düşmüşsün,neden gelemiyicez diyosun ki Allah nasip ederse geliriz deseydin,birine gelmeyip ikisine gelicez demen olmamış bu sefer diğer günlerde aniden bise olsa gidemeseniz söyledi gelmedi olur,geliriz gelmeyiz falan demeseydin bence 
(508 puan) tarafından
Yani ayip mi ettin diyorsun ayni onceki gibi
(9,625 puan) tarafından
Yani ayıptan ziyade açıklama yapmana gerek yokmuş inşallah geliriz diyip kestirip atsaydın çünkü dediğim gibi diğer günler için acil işin çıksa gidemezsen daha cok ayıp olur,şu gün gelemeyiz diye aciklama yapmak yerine gittiğin gün 1. Günü neden gitmediğini o zaman söylerdin telefondan peşin peşin söyleyince kesin bunada gelmek istemiyo olarak algılanabilir
0 oy
(11,036 puan) tarafından
Ayıp olacak bişi görmedim söylediğin şeyde. 
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Neden düğün davetlerine gelip gelemiceni baştan söylüyorsun ki. Ben davet edildiğimde hayırlı olsun diyorum yada inşallah geliriz nasipse diyorum. Davet edilir edilmez gelemeyiz muhabbeti bana ayıp geliyor. Tut ki gelebileceğin tarih geliriz diyorsun ama dünyanin da bin bir türlü hali var hasta olursun başka bı işin çıkar vs. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 202 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 212 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 245 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,283 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 491 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,380 cevap

36,126 kullanıcı