0 oy
1,493 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ben kendim alıyorum daha önce kuaförde çalışdım azcık tecrübem var zaten istesemde gidemem dün bir bakdım aynaya kaşlar cıkmış bıyıklar burmalık olmuş nerdeyse neyse kuaför kim ben kim çok istiyorum ama malesef evden adim atamiyom biyere gideceksemde ya eşim götürür yada annem alır bizi kızlar siz gidiyomusunuz kendiniz becerebiliyomusunuz 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rahimecigim ben hamilelikten once gitmistim kuafore en son bebek zarar gormesin diye hamilelik boyunca golitmedim kendim aldim ama yeter dedim iki hafta once bebisi esime biraktim gittim en kral kuafore saclarimi kestirdim boyattim adam demisti hayallerindeki saci yapacam diye vallaha oyle oldu bayildim esim sagolsun yeter ki disarida isim var diyeyim bebise bakar  gerci hakkini yemeyeyim geceleri de bakiyor  ha bu arada kuaforlerin cogu kasi kotu aliyor ben begenmiyorum evde kendin alsan daha iyi
tarafından
Ahh yavrum zaten gidemiyom ki iki tane bebeden ne biberon emiyo ne emzik sürekli beni emmek isitiyo Büyükde yaramaz zaten kendi kendimin doktoruyum ben
-Reklam-
0 oy
(10,481 puan) tarafından

Çok şükür kaslarım alınmış gibi rabbime şükür olsa da almazdım saten dinen doğru değil çünkü tabiki rabbim bilir kimseyi eleştiremem canım :)he orta erkek gibiyse erkeğe benzememek için tamam ama yanları doğru olmadığı için hiç bulaşmadım 

tarafından
Gülesim geldi kız yoruma afedersin erkek gibi mi dolaşalım meydanda buranin ağası benim gibi
(10,481 puan) tarafından
Kız onu demek istemedim kusura bakma ortası varsa al tabi herkesin şahsi fikri canım ben kendim için söyledim tabiki de erkek gibi dolaşma ☺☺☺
0 oy
tarafından
Kasım fazla yok canım çıkanı aliorm oyle
tarafından
Gitmene gerek yok ne güzel
0 oy
(22 puan) tarafından
Minnak yavrum bırakırsa ben kendim alıyorum:)
tarafından
***** yumukdu bir ara benimkide simdi düzelttim biraz
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Arada kuaför ama genellikle ben :) 

tarafından
Bende hic kuaför yokk hepp benn
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Evlendikten sonra nadir gidiyorum kuaföre kendim alıyorum genelde bekarken durmadan giderdim ince yapıyorlar eşimde sevmiyor öyle bende kendim alıyorum
tarafından
Benim adamda çok kızar ince kaşa
0 oy
(6,982 puan) tarafından
Kuaföre para vermemek için kendim alıyorum :))
tarafından
Hahaa buda güzel
(6,982 puan) tarafından
Ne yapalım hayat şartları :))
0 oy
(61 puan) tarafından
Kendim alıyorum ama cımbızım kayıplarda kıllı kıllı geziyom öyle ya
tarafından
Al bitane bende saklıyomki çocuk yütürmesin diye
(61 puan) tarafından
Geçen esime aldırdım tekrar almaz mecbur heryeri dökücem
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kendim alıyorum bide kuaföre para mı vercem kız aynısını bende yapıyom :D
tarafından
Hihiii bende kendim alıyom kızz ama bi ara gitmek şartt

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 370 göst.
27 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
10 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Simay Beytullah (1,381 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 141 göst.
16 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 220 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

379,001 soru

11,344,640 cevap

34,809 kullanıcı

...