0 oy
632 göst.
Aile kategorisinde (339 puan) tarafından
Eşimin ailesi ilw farklı sehirlerdeyiz kışın bize kalmaya gelecekler ben de bir buçuk ayi aşmasin rahatsız oluyorum diyorum eşimle bu konuda hep ters düşüyoruz gelmeden hesap yapma diye ama kendimi rahat hissetmiyorum evde uzun süre birisi olunca bütün düzenim bozuluyor

Eşimle aramızı bozmaya başladı bu durum belki bir kış geçirirler diyor ama sorun ailesi değil evde kim olursa olsun istemiyorum yanlış düşünüyor olabilirim ama napicağımı bilmiyorum 

23 Cevaplar

+1 oy
(3,004 puan) tarafından
Akıllı davran kışın sen git kal sonra rahat edemiyorum başka yerde de bı hafta kal evine dön.
(339 puan) tarafından
Çok uzak canım bebeğim var yollarda rezil oluyorum
(1,871 puan) tarafından
Kız ben bu ayın yirmisinde gidiyorum kayinbabam aradı torunu çok özledim gelmiyorsunuz dedi maaş alınca geleceğiz dedi baba yaslisiniz  siz zahmet edip yollarda yorulmayin biz gelelim dedim :D ayın yirmisinde mecburi gidisimiz var neyse pesimede takılıp gelmesinler diye arabayı doldurcam orda alışveriş ile hahaaa yer olmasın bizim araba küçük valiz falanda çok alırım oto koltuğu ve bebek arabası derken bana kadarlik yer olur :) sorunu böyle çözeceğim yoksa bu kış gelirlerse gitmek bilmiyorlar ben bunalıma giriyorum ya
(3,004 puan) tarafından
Sen de az fena değilsin vuu
-Reklam-
+1 oy
(12,814 puan) tarafından
Neden kış boyu yani. Çok saçma. Herkesin bir düzeni var benim eşimin ailesi de geldiğinde uzun kalır bir zor oluyor kim ev sahibi kim misafir karışıyor bizimde aramız bozuluyor 
(339 puan) tarafından
Sorma canım malesef eşler hiç anlamiyor kendi evinde yabancı oluyorsun
+1 oy
(13,889 puan) tarafından
Bende uzun süre evde misafir istemem haklisin
(339 puan) tarafından
Bende uzun süre olunca daraliyorum
0 oy
tarafından
Bir buçuk ay bile çok yine iyi söylemişsin canım 
(339 puan) tarafından
Ona bile razıyım düşün bir kış gecirsinler istiyor eşim
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Niye evleri kışa mi uygun değilmiş ev üstünde ev olmaz bir buçuk ayda olsa düzeninizi bozarlar ben doğumda bile görmek istemiyorum artık onları bir günlük gelseler bile 
(339 puan) tarafından
Yaşadıkları şehir soğuk oluyor diye sular falan donuyor diye geliyorlar
0 oy
(3,324 puan) tarafından
Aslında  insan birşey  de diyemiyor Sonuçta  eşinin  ailesi ters birşey dediğin  zaman senin ailende gelip kalmazsın diyebilir
(339 puan) tarafından
Benim sadece annem gelirse geliyor oda bir hafta sorun ailesi değil zaten sorun evde uzun süre birisinij olması
(3,324 puan) tarafından
Insan rahat edemez o ne öyle  gel bir harfta kal git
0 oy
(929 puan) tarafından
Vllh cnm hak veriyom sana birde kış aylarında ya ne kdr düşüncesiz insanlar var ya 
(339 puan) tarafından
Öyle canım da keşke eşimde hak verse
(1,871 puan) tarafından
Kışın birde insan soğukta da bir yere kipirdayamiyor bebekle hadi yaz olsa balkona çıkarsın sıkılınca alır bebeğini dışarı yuruse çıkarsın kışın hep burun buruna insan bunalıma giriyor
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Bie. Buccuk ay da cok fazla bana göre ya yıne iyi. Demşsin 
(339 puan) tarafından
Dimi ona rağmen gelmeden hesap yapan kötü gelin oluyorum
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Haklisin hicte yanlis dusunmuyorsun kayinvalidemler20 gun gelip kaldi illallah ettim inan cok kotu herseye karisiyorlar kocanla yatmana bile karisiyorlar sen gidip aylarca kalmiyorsan onlarda onlarinda hakki yok aylarca kalmaya 
(339 puan) tarafından
Bizde yazın 20 gün kalıyoruz sadece
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Bir buçuk ay çok fazla hele kış boyu daha kötü o neymiş öyle herkes kendi evinde kalsın 
(339 puan) tarafından
Bende bunu diyorum canım da insanlar anlamıyor
0 oy
(48,531 puan) tarafından
bende sevmiyorum yatili misafir zaten bir oturacak olsan bastankabul edersin 
(339 puan) tarafından
Çok doğru dedin birlikte yaşayacak olsam ayrı evke hiç uğraşmam
0 oy
(892 puan) tarafından
Haklısın ama annesine nasıl desin max 1,5 ay kalabilirsiniz eşim rahatsız oluyor.. 
(339 puan) tarafından
Oda doğru ama onların da gelmeden bir sorması gerekmez mi sadece haber veriyorlar o kadar zaten evi anında benimsiyorlar oglumuzun evi diye bu sefer ben misafir gibi kalıyorum ortalıkta
0 oy
(446 puan) tarafından
Ayy böyle postları görünce iyikide kurtuldum bunlardan diyorum benim kaynanamla kaynım gelirlerdi 1 hafta kalır giderdi kaynanam arkasından oğlunu götürmez bana bırakırdı oğlu eşek kadar sabah ona ayrı kahvaltı kednimize ayrı kahvaltı gece eve geç geliyor du sat 1 e kadar ben onu bekliyor dum ki kapıyı acayip kitlemek için bide ayrı akşam yemeği bulaşık çabası 4 gün sonra gene anası geliyor artık tak etti en ufak mevzuyu büyütüp kavga çıkartıp muhatap olmadım aradi açmadım ona rağmen oğlunu yolamaya devam etti eşimde erken uyuyalım kapı çalsa açmayalım dedi telefonları da kapatık iki gün böyle yaptık oda kesti ayağını şuan çok rahatım ama seninkiler belki iyiler benimkilerin hakettiği muamale buydu geç oldu ama açıldı sonunda gözüm 
(339 puan) tarafından
İyilerde ev ustunde ev olmuyor işte
0 oy
tarafından
Ev tutsunlar valla bu konuda bir yorum yapamam ama zor iki taraf içinde gerçekten 
(339 puan) tarafından
Keşke ev tutsalar sıcak bir yerde de masraflarını karşılasak razıyım
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Tabi evde sürekli misafir. Yemek zor olur. Kendine bir makarna yapsan olur ama onlar olunca yemek temizlik herşey zorlaşır. Bir pijama ile dolaşıp uzanip yatamazsin. Bir buçuk ay da çok fazla aslında ama tüm kış da çekilmez bence 
(339 puan) tarafından
Birde tesettürlüyum canım normalde bir pijama tişört geziyorum misafir olunca sürekli giyiniyorsun
(8,834 puan) tarafından
O daha da zor olur. Valla Allah yardımcın olsun. Uzun süreli misafir sıkıntı.
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Geçen sene bir hafta kaldılar o bile çok geldi kış boyu kalsalar herhalde beni Bakırköye yatırıp giderler baharda:) şaka bir yana jerkezin bir düzeni var o kadar uzun kalmaya ne gerek var
(339 puan) tarafından
İşte öyle olunca düzen falan kalmıyor malesef
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Onlar nasil rahat edecek kış.boyu onlarında kendi duznei vs var sonucta
(339 puan) tarafından
Onlar kendi evi gibi benimsiyorlar hiçbirseyi sormazlar kafalarına göre düzen kuruyorlar o yüzden çok rahatsız oluyorum
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Çok haklısın bende sevmiyorum bizimkilerde başladı şehir dışından torunu ozledik özledik diye geldilermi en az 2 ay kalıyorlar ,neyse ekimin 20 sinde  gelecegiz dedi kayim babam bende siz zahmet etmeyin biz geliriz dedim :) biz gideceğiz eşimle çocuğu alıp :D yoksa bu kış bendeler di ben bunalıma giriyorum hayır kendi ailemde olsun öyle sakinlige aliskimin uzun süre olunca bende sıkılıyorum o yüzden çok iyi anlıyorum seni canım 
(339 puan) tarafından
Bizim gitmek için iznimiz yok malesef torunlarıni kendi çocukları gibi konuşuyorlar o da çok rahatsız ediyor beni
0 oy
(2,708 puan) tarafından
Yuh bir buçuk ay mı Yok kardeşim benim bir buçuk gün bile yatılır misafire tahammülüm olmadığı için bir buçuk ay bile çok fazla ne demek kışı bizde geçirecekler evi barkı yok mu bu insanların normal misafir severim gidilir oturur kalkılır yenilir içilir ama yatılı misafir sevmem hele ki bir buçuk iki ay koskoca kış ayı yok artık
(339 puan) tarafından
Bende aynı düşünüyorum canım ama maalesef
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Ne yanlısı bacım deli mi bunlar evleri yok mu kişi sende geciriyolar ne alaka 
(339 puan) tarafından
İşte yaşlandık artık diye kafalarına göre gezme planı kuruyorlar canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 258 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy