0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (1,117 puan) tarafından

Anne diğer tarafına dön dermişcesine kocaman sertçe bir tekme attı :Dilk defa bu kadar kuvvetli hissettim normal pıt pıt hissediyordum 17 haftayız

10 Cevaplar

0 oy
(473 puan) tarafından
Allah kucağına almayı nasip etsin canım. Çok tatlı duygular bunlar. 
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Maşallah canım ay ay bi yandan o günleri özlüyorum bi yandan da bu hallerine bin şükür diyorum ☺️☺️
0 oy
(12,633 puan) tarafından

28 den bildiriyorum ayakları sol tarafımda yırtınacak gibi her gece :)

Sağlıcakla kavuşun inşallah ☺️♥️

0 oy
(8,926 puan) tarafından

Son haftalara gel pit pit tekmesj ne ki içinde futbol sahasını hissedeceksin :D

0 oy
(891 puan) tarafından
Annesi 17 haftada öyle sert tepki veremez Bi kaç hafta daha sabretmek lazım.. Ben karın içindeki hareketlerini 3 4 defa videoya aldım hatıra 33 haftada bildiğin karnımda yer değiştirdiğini çektim hatta öyle ki be pıt pıt dokundum öyle Bi karşılık verdi ki hepsini çektim sen de çekebilşrsen çek mucize.. 
0 oy
(761 puan) tarafından
Ay masAllah bende 17+6 dayım henüz hiç hissedemedim. İnsAllah bende bir an önce hissedebilirim.

Erkek mi onlar hareketli oluyor diyorlar
(1,117 puan) tarafından
Kız canım
(761 puan) tarafından
MasAllah Allah bağışlasın inşAllah. Bizimle hamile olanlarin çoğu kız bu sene maşAllah
(1,117 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Seninle dün konuştuk hatırlarsın hissetmiyorum demiştim. Önce aynı akşam hissettim kıpırtı bugün de hissettim elhamdulillah ^^
(11,074 puan) tarafından
Yaaa çok sevindim senin adına, bak geç kalmamış bu da :) biz de konuşmuştuk ya, okuyunca yorumu yazmadan geçemedim :)
tarafından
Evet seninle denk gelsem sana da söylerdim mutlaka ^^ elhamdulillah ikinci gebeliğimde de kızım çok sıkıntılı bir zamanda ben burdayım dercesine ilk hareketini hissettirmişti bu minnak da öyle yaptı ^^
(11,074 puan) tarafından
Annem sen sıkma canını ben yanındayım diyo :)
tarafından
Aynen öyle diyor ♡♡ :)))
(1,117 puan) tarafından
Anne diğer tarafa dön dedi resmen çok güzel duyguydu☺️
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Daha dur içinde halay çekecek :D 
0 oy
(18 puan) tarafından
Bende aynı haftadayım içimde küçük kıpırtalrı hissediyorum ama 2 gün önce gerçekten tekmesini hissettim hatta eşime de denk geldi çok şaşırdık haftası erken diye ama insan nasıl sevineceğini bilmiyor hareketli olucak lar heralde Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah 
(1,117 puan) tarafından
Eşin hissetti mi hareketini
(18 puan) tarafından
Evet oda duydu tekmesini içimdeki kıpırtıları hissedemiyor da tekme gibiydi hissetti
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Aklıma benimki geldi aynı pıt pıt yapardi çok huylanmistim acayip hissetmiştim ben ilkinde :D

(1,117 puan) tarafından
☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
4 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nermin21 (37 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...