0 oy
463 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (473 puan) tarafından
İyi geceler kızlar. Geçen kaynanama gittim gitti tavuk aldı. Dört bütün but yüz TL. Neyse normalde yerli kasaptan alırdı. Dedi bı kaç defadır Suriye li kasaptan alıyorum daha uygun oluyor dedi.  Normal tavuk işte. Ama nedense yiyemedim. Ama diğer kasapa göre uygun. Bana dedi al biraz dolabına at arada çocuklara yaparsın flan ses etmedim. Dedi miden mi gitmiyor evet dedim. Oda normal tavuk dedi. Tavuk tavuktur flan.  Kırmızı et olsa bennde almam dedi tavukta hilesi olmaz flan. Sizce alsam mı arada kaldım.   Yani demeyin ki Suriye lilere para kazandırmayn faln. Nerde uygunsa ordan almak zorunda birakanlar utansın. Neyse siz olsnaiz alır mısınız 

19 Cevaplar

+3 oy
(3,333 puan) tarafından
Almam ciddi söylüyorum almam. Hepsiden nefrt ediyorum defolup gitseler keşke 
(473 puan) tarafından
Bende istemiyorum onları gitsinler zaten ama bu başka mesele
(3,333 puan) tarafından
Tiksinirim kiz gercekten icim almaz. Kendi vatandaşim kazansın
(473 puan) tarafından
Biz bizimki kazansın diyoruz ama bizimkilerde bizi kaziklama peşinde. Valla içim alsa alırdım. Da işte ikna olmuyorum
(48,629 puan) tarafından
iyi de bizimkiler kendi bahcelerinde baktigi halde o kadar ucuza bulamiyo sadece gogus aliyosun 100 e yakin tutuyo komple 4 tavuk 100 lira bildigin bedava gunahini almiyayim da caldi mi napti
(473 puan) tarafından
Kiz dört tavuk değil.  Bütün butt. Kalçalı but mu ne adi
-Reklam-
+2 oy
(658 puan) tarafından
Benimde içim almaz sanırım elli fazla olsun temiz olsun 
(473 puan) tarafından
İşte bende ondan içim almıyor
+1 oy
tarafından
Asla almam içim almaz ondan alicagima bimden alirim
+1 oy
(7,189 puan) tarafından
Ben olsam almam ille de vatanım yani ...
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Bişey demek istemiyorum ama binden erpilic alırım ondan iyi bence tavuğun hilesi olmazmiymis sacmalamasin asıl en çok hile tavukta var hindinin hilesi olmaz ona hormon filan verilince ölüyor direkt 
tarafından
Erpilic alırım ondan iyi derken zaten erpilic kötu bir marka degilki☺️☺️
(7,249 puan) tarafından
Bimden ya :)))
0 oy
(2,091 puan) tarafından

En çok hile tavukta organik tavuk değilse onun bile hiçbir önemi yok kaldı ki ne olduğu belli olmayan bi tavuk :D

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Almam bizzat şahit olduğum Suriyeli pis kişiler var yani midem almaz ki bir şeyi olmasa emin ol ucuz da satmaz 
0 oy
(294 puan) tarafından
Çevremde gördüğüm bütün Suriyelilerin pis pinti olması annemlerin arka binası komple Suriyeli vee ev ev değil çöpluk kadınlar aksama kadar yatıyorlar sanırım evdeler yani görüyoruz ama temizlik sıfır hele bizim işyerine yapışık yerde Suriyeli kasap var hemde pişirip satiyor  ay valla eşim pis boğaz bı iki defa ordan istedi dukana yedide midem bulandı eşimden çok geçmedi oranin sahibi hhfhd parmağıni gözüne kadar burnuna sokarken görmüştuk hsnns eşimde bıdaha almadı 
0 oy
(643 puan) tarafından
Valla çamaşır suyuna batiriyorlar diye duydum
0 oy
(3,391 puan) tarafından
Ucuzsa vardir bir hilesi guvenip almam 
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Tavuğu bırak kürdan bile almam 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Nasıl kesiyo nasıl parçalıyor midem kaldırmıyor Suriyelilerin işini genelleme yapmak istemiyorum ama pis çalışıyorlar.Hani manav olsa domates salatalık onları alırsın o başka ama kasap ürünü alamam gider bimden alırım. 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ben Suriyelilerin hiç biseyini almam çok pisler hele kasaplari çok kötü 
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Ben asla almam hijyen sıfır markette çalışıyorum bazen bozukluk lazım oluyor bakkalarına kasaplarına giriyorum para için çıkana kadar midem ağzıma gelip gelip gidiyor paraları bile leşş gibi kırk kez elimi yıkıyorum mecbur olmasam almayacam 
0 oy
tarafından
Almam kesinlikle isterse bedava versin. Bizim burada Afgan sokağı var her geçişte küfür ediyorum her geçtiğimde midem kalkıyor. Temas etseler öğüresim geliyor. O derece tiksiniyorum. Bazen böyle o tarz yerlerden bir şey alıp yicem diye korkuyorum. 
0 oy
(48,629 puan) tarafından
ne yalan soyliym almazdim o nerden bulmus ucuz tavuğu 
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Almam onlara para kazandırmam.
0 oy
(119,247 puan) tarafından
var onda bi bit yenigi ya çalıp satiyo yada bi videoda izlemistim şisiriyo etleri limk bulursam atiyim 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Bende almam açıkçası sorun para kazanmanın haricinde hijyen de önemli on yargı olabilir ama kiramiyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 470 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde biri_iste (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
0 oy
34 cevap 951 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu