0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (734 puan) tarafından
Bayanlar hayırlı sabahlar Gunaydn dün eşim ayıpta söylemesi balık aldı her neyse eşim balık alırken görümcem ardı npyn gibisine eşime oda balık almaya gidiyorum dedi görümcemin kızı içinden geçmiş balık diye sonra akşam oturduk eşimle ben küçük kızım akşam bana eşim diyor eger yemesiniz bizim yeğen gelsin yesin dedi kusura bakmayın benim de evde cocuk var bizler varız ben belki yemek yapmıycan biz balığı kendimize göre Var eşim cocugunu düşünmez  yeğeni düşünür ablası canı cekti ayak yapıyor kendisi çalışyor bide kira da alıyor 2 maaş var ev kendinin zahmet olmasa kendisi alsın yapsın yedirsin cocugunu annne olan bunu düşünür bende kızımı düşünürüm kendimize göre var ben cagırdgım zaman cağrıyorum linç lütfen etmeyin sizce haklı değilmym 

12 Cevaplar

0 oy
(739 puan) tarafından
Tabiki de sizin de size göre haklı taraflarının var ama.benve bir aile olarak kalabalık sofralarda yemek yiyen çocuklar eminim daha mutlu olur çocuğunuzun mutluluğunu bu yönde de elde edebilirsiniz bence kapris yapmamaya çalışın misafir rizkiyla gelir azalır diye düşünmeyin sağlıcakla kalın 
(734 puan) tarafından
Sağol
-Reklam-
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bence genel olarak iletişim problemi var hepinizde, yani mesela eşin balık almaya gidiyorum dediğinde ablası öyle bişey dediyse eşinde akşama gelin hep birlikte yiyelim dese ve  bi kilo fazla alsa ortada hiç bi sorun kalmicak
(734 puan) tarafından
Yani ama kardeş görümcem üşengeç biri her zaman ben mi ypcm kendisi alıp yapabilir
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Esin de balık almaya gidiyorum demeseydi 
(734 puan) tarafından
İşte bak doğru söyledin demiycekti eşimin huyu var yeğeni düşünür anası babası var benimkini kimse düşünmez
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Ben birisini sevmesem bile yediğinde içtiğinde gözğm kalmıyo daha cok evim bereketleniyor diye seviniyorum cocuk bu görümcenin kızının canı belki sizde yedi kendı evımızde cocuklara neler neler hazırlıyoz yemiyolar ama baskasında bı makarnaya tav oluyorlar hem senın evın zaten kirleniş balıktan cagırsaydın keske
(734 puan) tarafından
Durumları gayet iyi 2 tane  sigara alabiliyorsa görümcem
demeki balıkta alır
0 oy
(500 puan) tarafından
Canım ya tabiki sen bilirsin ama balık kokan birşey.Valla ben yaparken etraftaki insanları düşünüyorum vicdan yapıyorum.Bir tane yiyeyim ama paylaşayım düşünüyorum.Ev sahibine falan öyle kokan yemeklerden falan kesinlikle veririm şayet onlarda bana.Sen gorumcenin dusuncesizliklerini bildiğin için zoruna gidiyor belki kendide alıp yapabilir diye ama işte anlık düşün o an yaptın ve koktu ,herkesin illaki canı çeker .
(734 puan) tarafından
Bende kokana veririm hatta çağırım bile ama kendisi üşengeç yapmyn hazır kondu birisi ondan sinir oluyorum
0 oy
(657 puan) tarafından
Yeğen diye küçücük çocuktan bahsediyoruz sanırım korkma hepsini yiyemez zaten size de kalır 
0 oy
(404 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bana biraz kıskanç ve cimri geldin.Ne kadar zengin olursa olsun sizle yemek istemiş olmasıyla alaka kuramadım.Küçücük çocuk yemek istemiş o senin kalbin.Hiç inkar etme açıkça söyle asıl derdin kardeşiyle görüşmesini istemiyorsun.Balık falan hikaye.
(734 puan) tarafından
Saçmalama cemre boş konuşma defol
(734 puan) tarafından
Sen yazma yorum yapma suss
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Kendinize göre varsa söyle eşine yeğenine aşın götürsün versin ablasina bi zahmet pisirsin o da 
(734 puan) tarafından
Sağol Merve bazı karı sen cimrisin kıskancsın diyor aptalca konuşuyorlar sagol yanımda oldun
(6,950 puan) tarafından
Ay boşver milleti hiç dinleme cimrilik değil önceliği kendine vermeyen mutlu olamaz rica ederim ne demek
(734 puan) tarafından
Ben çok yardım ederim ne olursa olsun ama herşeyin Bi sınırı sorma adabı var dimi Merve
(6,950 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum elinden geleni yaptığın halde fazlafazla isteyip trene binerlerse o zaman işin rengi degisiyo iste
(734 puan) tarafından
Aynn öyle cnm
0 oy
(2,068 puan) tarafından
Ben olsam çağırirdim ben bu konularda çok muzdarip oldum yani diliyle de demiş misafirde bereket vardir
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Kız ben çocuğum evde tek yemek yemiyor diye komşumun 3 kızına baktım besledim 1 sene boyunca şimdi kardeşi oldu onunla yiyor elhamdülillah görümcen konusunda haklısın ama eşinde söylemese iyiymiş madem davet etmeyecek sonuçta çocuk canı ister
(734 puan) tarafından
Ama kardeş kendimize göre var cocgumum es geciyor eşim onlar daha önemli
(1,127 puan) tarafından
Misafir 9 kısmetle gelir birini yer 8ini bırakır gider der hep annem sen görümcen için değil ufak çocuk için görmezden gel bacım Allah elbet mükafatını verir seni çok iyi anlıyorum ama eşle iyi geçinmek istiyorsan da bu deveyi gütmek gerekiyor
(734 puan) tarafından
Cocuk ufak degil 12 yaşında
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Haklisin. Evi kokmasin balikla uğrasmayayim diye yapiyordur. Eminim esinde bi degisikmis
(734 puan) tarafından
Kesinlikle kuzum öyle üşengeç kendisi hazır olsa yerim diyor
0 oy
(2,698 puan) tarafından
Milet hazıra konmus bacım evde yemekle ugrasmjm yaomim nasılsa kocam alıyor diye
(734 puan) tarafından
Aynn öyle ztn kendisi bacım kızı önemsiz yengeni önemli

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 323 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde kardelennnnn (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde kardelennnnn (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 175 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Lokumcum (92 puan) tarafından soruldu