0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Instagram da cinsiyet tahmin sayfası var 100tlye bakıyorlar baktiran varmi hiç 

12 Cevaplar

+1 oy
(984 puan) tarafından

Ayy ne saçma ya. Zamanı gelince öğreniliyor zaten ne gerek var :D

-Reklam-
0 oy
(8,349 puan) tarafından
Bedava olan bir sayfa vardı burdan bir arkadaş söylemişti erkek dedi ama kızım oldu :)) 
tarafından
Bir sürü memnuniyet fotoları var yüzde yüz kesin diyo
(8,349 puan) tarafından
Sonunda öğreneceksin zaten ne gerek var ki 27. Haftada öğrenmiş biri olarak söylüyorum net olmayan bir şey için para harcamaya değmez.
0 oy
(675 puan) tarafından
Baktirmadim ama gerek yok bence perinatoloji doktoru bile kıza da benziyor erkeğe de dedi o bile bilemedi 18 haftalik olduk 2 hafta sonra ayrıntılı var bekliyorum 100 liraniza yazık 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yani doktorların bile yanılabildigi bi konu,bunlara gerçekten inanan var mı Allah aşkına %50 ihtimal var birini sallar tutarsa tutar işte 
tarafından
Çin takvimine bakıyorlar sanırım gerçek çıkanların ekran görüntülerini paylaşıyorlar
(9,626 puan) tarafından
Canim benimde öyle bi sayfam olsa sırf güvenirligi için çevremdeki tanıdıklarıma söyleyip memnuniyet mesajları oluşturur paylaşırım bu zor bise değil ki milyon takipçili sayfalar bile dolandırıcı çıkabiliyo çünkü takipçi satın alıyolar
(6,020 puan) tarafından
Çin takvimini google da aratıp bakabilirsiniz paranızı boşa çöpe atıyorsunuz. Gidip bir çocuğun karnını doyurun o parayla, millete kaptırmayın
0 oy
(3,684 puan) tarafından
Hamile mısın canım? Ben çok inanmıyorum bı nevi dolandırıcılık gibi oluyor o da doktor bile 7. Aya kadar bazen yanilabiliyor 
tarafından
Yeğenime özel doktoru 9ay kız dedi oğlan doğdu öbür yeğenim 9ay erkek dediler kız doğdu
(1,450 puan) tarafından
Detayliya gitmedimi hiç detaylidami oyle oldu
tarafından
Detayliya gitmemisti
(1,450 puan) tarafından
Ha anladim. Bende sonuna kadar nasıl olurda oyrenemez diye dusundum bemde bebeyimi detatlida oyrendim yoksa diyerlerine guvenim yok detayli yaniltmaz heralde
0 oy
tarafından
Bende sordum 100 TL dedi, ben baktırmadım bekledim zaten geçen hafta 19 haftalıkken öğrendim , zaten doktora 415 TL muayene ücreti ödüyorum birde ona 100 TL veremem.
0 oy
(77 puan) tarafından
Ben baktırdım sonuç hüsran yanlış tahmin üstüne üstelik üste çıktı birde hiç parani boş yere verme
0 oy
(6,020 puan) tarafından
Tövbe tövbe paranız mı çok lütfen mantıklı olun, elbet öğreneceksiniz cinsiyeti
0 oy
(2,731 puan) tarafından
Dolondirici sitesi bende açsam böyle birsite ya olburayada paylaş burdakilerde buluyorlar:)
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Kız masallah 4 üncü bebeğin neyin merakı.az bekle öğrenirsin 
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Hamile misin yine canim
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Para koparma taktikleri ya tutarsa :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
1 cevap 97 göst.
19 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...