0 oy
202 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,315 puan) tarafından
Sıcak mi soğuk mu dayaniklimi

10 Cevaplar

0 oy
(593 puan) tarafından
Bizde bir ara düşünüyorduk ama işte sonra vazgeçtik normal ev yaptıralım dedik ama bu zamanda çok pahalı olmuş evler
(1,315 puan) tarafından
Aynn bizde öyle düşündük ne alabiliriz ne yaptira biliriz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde prefabrik düşünüyoruz ama çoğu kişiden dayanıksız çürümeye yatkın diye duydum
(1,315 puan) tarafından
Çok iyi araştırmak lazım desene
0 oy
(531 puan) tarafından
Komşumuzun var kisin sıcak yazın serin oluyormuş.  Görüntü açısından sevemedim ben ama.  Duvarlar hep parça parça belli sonradan bölündüğü .. tercih meselesi
0 oy
(12,693 puan) tarafından
Bi ara çok aklıma yattı hani istediğiniz yere olur açısından eşim istemedi karavan aldık küçük 
(1,315 puan) tarafından
Kravan yaptırdınız mi direk aldınız mı çocuklar falan dar olur mu ki
(439 puan) tarafından
Bende merak ettim:) ne kadara aldınız
(12,693 puan) tarafından
Daha yeni verdiler parasını,ufak tadilatı varmiş bende merak ediyorum valla. Küçük resimlere göre bir iki çocuk için ideal görünüyor mutfak lavabo var gelince görecez
0 oy
(507 puan) tarafından
Bizim köyde yazın kalmak için yaptıranlar var .Ama kısın nasıl geçiyor bilemem Ama bende ilerde yaptırmak istiyorum araştırıyorum .Çelik olandan yaptırmak yaz kış için daha faydalı maliyeti bir tık daha fazla
0 oy
(773 puan) tarafından
Biz de köye prefabrike yaptırmayı düşündük ama herkes koku yapar falan dediler sonra kararımızı değiştirdik yutong yaptırdık uzeri çatı prefabrike gibj ama biraz farklı yine de 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Kışın çok sıcak yazın ise normal ev gibi yani değişen hiç birşey yok yapım şekli istenilen şekilde yapılıyor ve bence en sağlıklısi prafabrik depreme dayanıklı birbine geçirmeli olduğu için yıkılma olasılığı düşük kullanıyoruz tavsiye ederim 

0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm tam bilmiyorum annem ile babam birara yaptirmayidusunuyorlardi babamcokarastirdi yere gommelisi var temelli yapilandanselekarsi filan ama hazır duvar getiripevyapiyolar şimdi babam dedi ev 1haftada haziroluyormus bakalım nsl birseybilmiyorumama babam bukonularda cokarastirmaci annemin bir arsası var oraya düşünüyormuş ikikatli 
0 oy
(311 puan) tarafından
Bende öyle bı ara istiyorum ama eşim sıcak bakmadı şimdi kendimiz yaptırmaya karar verdik bakalım hayırlısı artık ev yaptırmak almaktan daha çok masraf Allah yardımcımız olsun 
0 oy
(478 puan) tarafından
Bir arkadaşımızın annesi kullaniyor cok memnun. Kalitesine göre değişiyor. Normalde paneller parcali ama üstüne alçı yapilarak parca gorunumu gidiyor normal duvar oluyor. Isınma kesinlikle çok daha kolay. Elektrikli petek dosetmislerdi sıcacık oluyor. Deprem acisindan da çok kullanışlı. Hem uyguna geliyor hem de çok beğeniyorum ben. Maddiyat el verirse bir gün kesinlikle istiyoruz :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 153 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.