0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Özellikle 2_3 çocuklu anneler nasıl çanta kullaniyosunuz rahat ve geniş açısından atarmisiniz

15 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Valla tek çocukta da aynı bebek çantasıydı iki de de sığıyor yani içinin kullanışlı olması çok önemli sadece 
tarafından
Hmm onlar çok pahalı ama
(7,447 puan) tarafından
Yoo her fiyata var canım
-Reklam-
0 oy
(15,983 puan) tarafından
Bebek bakım çantası kullanıyorum sırt çantası. 3 çocuk var biri yenidoğan. 
tarafından
Normal sırt çantası olurmu ya
0 oy
(811 puan) tarafından

Tek çocuğu olan ben bu posttan çıkar :D

tarafından
Olsun kuzu belki esyan fazladır :)
0 oy
(7,292 puan) tarafından

image

İki bebe var bende bunu kulanıyorum işimi görüyor 

Biraz tozlu dün parti çıktı çantanın :D 

tarafından
Benimde vardı bu tarz sürekli kulpu kopuyodu
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Anane Bebek bakim çantası her türlü her şekilde sığar diye düşünüyorum daha ikinci yok ama için düzenli olduğu için rahat ve kullanışlı olur 
tarafından
Onalr pahalı geldi bı tık normal sırt çantalarına bakcam canım ve kaba bişey istemiyorum açıkçası
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bebek bakım çantası kullanıyorum çok kullanışlı sırt çantası şeklinde ama genelde eşim takiyo sırtına :D

0 oy
(1,941 puan) tarafından

image

image

bu bebek bakım çantasından kullanıyorum dışı kadife güzel duruyor ama oğlum büyüdü iki yaşına geldi artık aşağıdaki çantaya geçeceğim yeni sipariş verdim gelmesini bekliyorum 

image

(1,941 puan) tarafından
Altaki lcw dan canım nasıl link atacagimi bilmiyorum lcw'ya bakarsanız bulursunuz büyüklüğünü bende bilmiyorum artık gelince görecegim :)
(1,941 puan) tarafından
https://ty.gl/dq2cubuw2m
Aynısı Trendyolda da buldum küçükmüş çanta , büyük değil haberiniz olsun kızlar benim işimi görür çünkü bebeğim büyüdü  ıslak mendil ,bir parça kıyafet koyuyorum
(6,240 puan) tarafından
Bez ıslak mendil telefon suluk kıyafet cüzdan:)))
(1,941 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bez almıyorum canım bir atlet tsirt eşofman altı koyuyorum birde cüzdan ve telefon ıslak mendil ben sigdiririm sigmasada oğlumun küçük sırt çantası var yanında gezdiği ,ıslak mendili vs ona koyarim sorun olmaz  ama çok cocuklulu insanlara sığmaz ya ben zaten sıkıldım artık yukardakininden değişiklik olsun diye aldım  ,ilk doğduğunda yukardakini gülle gibi dolduruyordum şimdi üç parça alıyorum yanıma size ben bunun benzeri büyügunu gördüm onu atatayim durun linke beğenirseniz bakarsanız ama benim aldığım gerçekten küçükmüş
(1,941 puan) tarafından
https://ty.gl/hjolw1qwx5
Benim aldığım çok küçük kızlar eğer o modeli beğendiniz ise buda hosunuza gidebilir buna bakın siz bu büyük bir çanta
0 oy
(305 puan) tarafından

Ben bundan kullaniyordum canim ikizlerde ve ici gayet genisti.simdi 3 taneler:) memlekete veya uzak biyerlere gittigimde mutlaka gotururum cok işe yariyor.

image

tarafından
Güle güle kullan cnm
(305 puan) tarafından
sagol canim :)
0 oy
tarafından

image

ben bunu aldım çok memnunum ne çok ve içi büyük bir sürü gözü var çok kaliteli bunu tavsiye ederim 
tarafından
Çok kabada değil sağlam yani kullanırsınız yıllarca Allah'ın izniyle
tarafından
Çok pahalı ama ya,:)
tarafından
O zaman 700 TL ye aldım 2 ay önce habire zam geldiği için
0 oy
(4,164 puan) tarafından

Ben sırt çantasından çok sıkıldım tatile giderken ufak valiz niyetine Bi de iilerde kendi de kullanır belki diye bunu aldım rahat ettim valla kış da geliyor kat kat kalın elbiseler

image

image

anca sığar içine 2 çocuklu arkadaşım da gördü geçen çok beğendi bende alayım bana da iyi olur iki çocukla dedi 
tarafından
AA çok güzelmiş
(4,164 puan) tarafından
Saol canım çok da kullanışlı tavsiye ederim ☺️❤️
0 oy
(2,103 puan) tarafından

image

image ben bunu kullanıyorum nike dan almiştim  birde tuttuğum yerde gizli bölme var  yanlarda iki adet biberon koymalık yer de var ben çok memnunum ama tozlu olduğuna bakma uzun zaman oldu seyehate ya da uzun süreli dışarda kalacaksam bunu kullanıyorum normalde günlük dışarı çıkarksn başka küçük var zaradan almiştim onu kullanıyorum istersen onu da atarım

tarafından
Önemli olan kullanışlı olması cnm
(2,103 puan) tarafından
Valla ben çok memnunum  bir sürü bölme var bir sürü göz veren önemlisi de büyük konforlu olması
0 oy
(2,586 puan) tarafından

image

bunu kullanıyorum.  Memnunum iç hacmi güzel kaç aydır  kullanıyorum hala kullanılmamış gibi yıpranmadi.  Tek kulpu  sokuldu tadilatta şimdi . Yine alacak olsam yine alırım.
tarafından
Kaça aldiniz
(2,586 puan) tarafından
Çok oldu 1700 yada 1800 du. Ama degiyor
0 oy
(13,009 puan) tarafından

Normal sırt çantası kullanıyorum kızıma hamileyken almıştım 

Şimdi kızımımda oğlumun da sığıyor hermşeyi 

Bebek çantası hiç hoşuma gitmiyor kaba geliyor bana :)

0 oy
(763 puan) tarafından

Çok amaçlı bir çanta gerçekten ben çokça memnunum

image

0 oy
(11,074 puan) tarafından
3 çocukluyum. Anne çantalarından kullanmıyorum. Normal sırt çantası kullanıyorum. Ama bebek yolda şimdi sanırım daha büyük bi sırt çantasına geçiş yaparım. Çocuk birden fazla olunca en rahatı sırt çantası

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 714 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
9 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Y.emin (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 526 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde duruucansuu (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.

379,812 soru

11,369,420 cevap

34,852 kullanıcı

...