0 oy
594 göst.
Diğer kategorisinde (4,168 puan) tarafından

Şuraya işleri yarılamış yemeği hazır yorgun bir anne bırakayım ☺️

Yemeğim hazır minik adam uyanmadan bir de kahve içeyim dedim ama bakalım nasip olacak mı ☺️

Ee sizler neler yapıyosunuz ne var aksam menülerinde ☺️

image

Benim dünden yayla çorbası verdı bugün de kremalı tavuk sote pilav ve salata yaptım☺️

Ee ne yapıyosunuz gelsin anlıklar ☺️❤️

23 Cevaplar

0 oy
(3,642 puan) tarafından
Yarına misafir var ona hazırlık bi bitmedi ya yoruldum 
(4,168 puan) tarafından
Ah misafir geldi mi öyle oluyor insanın canı çıkıyor ya ne yaptın kuzum yemeğe mi gelecekler kim gelenler ☺️
(3,642 puan) tarafından
Komşular gelcek yemeğe canım çorba sarma börek pilav nohut tavuk sote havuç tarator tatlı bide
(4,168 puan) tarafından
Oohhh maşallah döktürmüşsün eline sağlık canım ne güzel böyle komşuluk 4 senedir evliyim bu ikinci evim hiç olmadı şöyle komşu ortamım ya
(3,642 puan) tarafından
Bizimde eskisi gibi değil ya ayda yılda bir iste
-Reklam-
0 oy
(562 puan) tarafından

Bende yemeklerimi yaptım prensesim uyudu uyanmasını bekliyorum onsuz hayat çok sıkıcı:)) sana afiyet olsun balım 

(4,168 puan) tarafından
Saol canım ☺️❤️
Valla uyusunlar diye gözlerinin içine bakıyoruz uyuyunca da özlüyoruz demi ya ☺️
(562 puan) tarafından
Sorma ya bende uyusunda biraz dinleneyim diyorum aradan yarım saat geçiyor uyansın istiyorum
(4,168 puan) tarafından
Valla ben o arada sürekli koşturma halinde oldugum için anca oturunca uyansın diyorum yalan yok :)))
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Tavuk çorbası yaptım onu içeceğim şimdi kızımla başkada bişey yok daha :D akşama sana geliyim en iyisi :D

(4,168 puan) tarafından
Ayy öyle de çok güzel olur un mu kavuruyosun salçayla başta
(6,512 puan) tarafından
Aynen  1 kaşık kadar kavuruyorum :) çocuklar çok seviyor
(4,168 puan) tarafından
Dur canımı çektirdin yarın yapayım bende ☺️
(6,512 puan) tarafından
Ohhh afiyet olsun şimdiden ☺️
(4,168 puan) tarafından
Saol canım ☺️❤️
0 oy
(1,038 puan) tarafından
Kuru dolma yaptım yanına cacık makarna yapacağım bende kızı uyuttum uyursa tabii :) sefaniz olsun 
(4,168 puan) tarafından
Ayy kuru dolma bayılırım inanır mısın hiç kendim yapmadım daha evimde ☺️ nasıl yapıyosun zeytinyağlı ekşili mi  ay yazarken de canım çekti bak ☺️
(1,038 puan) tarafından
Yaa nerde yaşıyorsunuz buyrun gelin yiyelim :)
(4,168 puan) tarafından
Antalyadayım canım çok saol ya ☺️❤️
0 oy
(3,515 puan) tarafından
Gribim bi tavuk corbasi yaptim pirinc pilavi sac kavurma yemekler hazir bebiş kizim uyuyo oglan da oynuyo arabalariyla
(4,168 puan) tarafından
Maşallah kuzu hasta olmana rağmen döktürmüşsün eline sağlık Rabbim şifa versin insallah ❤️
(3,515 puan) tarafından
Evet ya iyi yaptim yine senin de ellerine saglik
(4,168 puan) tarafından
Saol canım ❤️
0 oy
tarafından
Hastaneden geldik yeni kızımı 9 aylık kontrole götürdüm kan sonucu çıkmadi makina bozuk Muş yarın doktor yok Çarşamba tekrar gidecem bir sürü iş bitmiyordu yorgunluktan öldüm 
tarafından
Hemde nasıl bende tutamam eşim de tutamaz annem tuttu hayatta yapamam ben Çarşamba günü de aşısı var yine annemi alacam
(4,168 puan) tarafından
Yok yavrum ya ben tutarım hani annesi benim bende kendini güvende hisseder zaten o an çok korkuyor ağlıyor Bi de başka kucakta olursa hiç içim el vermez eşime bile diyorum sen odaya girme daha panik yapma beni diye zar zor çocugu atıyorum zaten en son aşısında direk oturdum kucağımda aşı pozisyonunda tuttum ebe iğneyi almaya gidince geldi diyo maşallah kız iyice alıştın biz demeden yapmışsın bile diye ☺️
(4,168 puan) tarafından
Bi tek sünnet olurken girmedim yalnız bıraktım yavrumu öyle görmeye dayanamam diye o ağladı kapıda ben ağladım eridim resmen ne zordu öyle sesini dinlemek sonra çok pişman oldum neden yalnız bıraktım belki beni görse o kadar korkmazdı diye
tarafından
Asla cesaetim yok tutamam ben vurmayın der kızımı alırım o yüzden ben girmem uzak durarim iş bitince alırım kucağıma sakinlestiririm
(4,168 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(15,985 puan) tarafından
Az önce ugurladim misafirlarimi. Şimdi bebemi sallıyorum uyusun bende kalkıp yemeğimi yapacam. Ne var menüde belki bana da fikir olur
(4,168 puan) tarafından
Yazdım ya balım posta ☺️❤️
(15,985 puan) tarafından
Haaa orayı görmemişim bende diyorum valla okumadım öyle bişey :D
(4,168 puan) tarafından
Yorgunsun kız misafirler yeni gitmiş aklın yerinde değil daha olur öyle ☺️
(15,985 puan) tarafından
Hem de ne yorgun sabah 5 ten beri ayaktayım
(4,168 puan) tarafından
Yaa çocuklu olunca misafir de gelince öyle olıyor anca yetişiyor bana misafir gelince sabah namazında anca uyuyorum temizlik yapmaktan o da uyumak değil 2 saat uzanıp kalkıyorum kalkınca da hazırlığa ikrama başlıyorum misafir gelene kadar da o sürüyor zaten çocukla anca
0 oy
tarafından
Kısım çok kaynadi canı sağolsun ne iş ne yemek yapabildim :(
(4,168 puan) tarafından
Kızın çok ağladı sanırım kuzum neyi var ne kadarlık prenses
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Oh ellerine sağlık 

Lahmacun Ali nazik var menüde 

İşlerim bitti yemek hazır yaş pasta yaptım bide oğlumu uyutabilsem uyutucam sonra biraz dinleneyim 
(1,350 puan) tarafından
Olsun orasıda güzel cnm ❤️
(4,168 puan) tarafından
Güzel güzel tabi burda büyüdük buraya alıştık zaten canım yarı buralı olduk ne yapalım ☺️❤️
(1,350 puan) tarafından
Ne güzel işte 2 memleketin var cnm ❤️
(4,168 puan) tarafından
Aynen öyle ❤️
(1,350 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Afiyet olsun oturuyorum annemdeyim evime gidicm
(4,168 puan) tarafından
Akşama da kal be anne evinden aksama kalmadan gidilir mi hiç ☺️☺️
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Biz parktan yeni geldik oğlumu yıkadım doyurdum uyutmaya çalışıyorum 
(4,168 puan) tarafından
Kolay gelsin kuzum uyansın da babası gelirse biz de götürürüz parka insallah ☺️
(3,830 puan) tarafından
Hava bugün sanki biraz iyiydi çıkarın canım ☺️
(4,168 puan) tarafından
İnsallah eşim gelene kadar soğumazsa bakalım canım ☺️
(3,830 puan) tarafından
Hahaha fark eder mi kar kışta bile her gün dışarı çıktık çocuklar için hiç fark etmiyor inan soğuk hasta etmiyor bunu çok iyi deneyimledim :)
(4,168 puan) tarafından
Orası öyle canım biz de dün aksam 10 da bomboş parkta ben eşim oğlum eğlendik valla çocuklara hiç fark etmiyor ☺️
0 oy
tarafından

Uzana uzana boyum uzar inşaAllah:D namaz için kalkıcam şimdi inşaAllah. Akşam için çocuklara ne pişirsem diye düşünüyorum :) eline koluna sağlık birer tabak uzatıver hele :)

(5,185 puan) tarafından
Makarnaaa:)))))
tarafından
Dün akşam yaptım :D
(5,185 puan) tarafından
Valla benim kurtarıcım makarna patates kızartması seçici bir kızım var :))
(4,168 puan) tarafından
Yaa ahaha Allah seni ☺️hemen uzatıyorum şifa olsun yavrulara ☺️❤️
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Afiyet plsun çok güzel görünüyor yemekler ☺️☺️ 

Ben kıyma harcı hazırladim eşimle oğlum fırına gittiler bugün yemekler onlardan bende tv izliyorum :) hamdolsun

(4,168 puan) tarafından
Saol canım senin de eline sağlık gayet güzel ve doyurucu Bi menü daha ne olsun dinlen sende bu arada ☺️❤️
0 oy
(6,181 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
günün 2. Kahvesi ☺️ arkadaşlarla beraberiz bugün bayadir görüşmedik özleştik ☺️❤️ellerine sağlık afiyet olsun cnm ❤️
(4,168 puan) tarafından
Kuzu valla ne yalan söylüyüm öyle kalkıp gece dolap cam silmem işte ama gündüz çamaşır katlasam oğlan arkamdan yerlere döker Bi daha diye birikiyor gece onları katlıyorum bulaşık makinesi doluysa boşaltıyorum ütü varsa ütü yapıyorum gibi sabaha evi düzenli bırakmak derdim yoksa o eski halimden eser yok şimdiiii ☺️☺️☺️
(13,821 puan) tarafından
Oyle is hic bitmiyor heleki cocuklar varsa temiz olsun da illa daginiklik oluyor :)
(4,168 puan) tarafından
Aynen kuzum benim de amacım o artık yoksa ev savaş alanı ☺️☺️
(13,821 puan) tarafından
Napalim saglik olsun birgun toplayacagiz dagilmayacak:( oynasinlar :)
(4,168 puan) tarafından
Aynen valla bende kendimi böyle teselli ediyorum ☺️❤️
0 oy
(12,633 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım benim ☺️♥️

Uyanmiş olmalı minik adam

Şeker testı verdım kaynanama geldım kiz sabah babasıyla geçmiştı 

Sağ olsun aç diye beni sofra donatmiş bekliyormuş tıkınıyorum hgggffklşm
(4,168 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun balım bu u.yuz belası da tez zamanda biter de kurtulursunuz insallah
Şeker yüklemesi zor cidden bende 2 gün kendime gelemedim valla ☺️
Aynen geç uyuyo normalde eşim uyutur o da bugün erken uyudu şimdi yeni uyutma kısmına geçtim bakalım ne kadar zorlayacak beni ☺️❤️
(12,633 puan) tarafından
İnşallah yormaz fazla bol uykuları olsun şimdiden ☺️
Defne de zorlanmadım heralde hatırlamıyorum başıma ağrı vurdu geçmiyor midem desen berbat :(
Defne anladı glba annesi rahatsız 10 bucukta uyudu kendi kalkar mamaya birazdan
(4,168 puan) tarafından
Oyy kıyamam demek annesine kıyamadı kardeşim bugün yeterince yordu annemi bari ben yormuyum dedi prenses ☺️❤️
Yarına bir şeyin kalmaz insallah çok yorma kendini dinlen bol bol canım
(12,633 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim iyi geceler ☺️♥️
(4,168 puan) tarafından
Saol kuzum sana da iyi geceler ☺️❤️
0 oy
(3,079 puan) tarafından

Ohh MaşaAllâh ben hacamat oldum bugün biraz halsizlik var üzerimde yemek yapicam ben de yâ oğlumla kemik almaya gittik çorba için ilik kaynatayim mâlum kış geliyor:)

image

(4,168 puan) tarafından
Oyy kolay gelsin canım hacamat nasıl iyi geldi mi ne için yaptırdın ben hiç denemedim zor oluyor mu yaptırmak
(3,079 puan) tarafından
Yok kız hiç bir zorluğu bana yapan haccame ateşli kupa yapıyor hem de iki kez kupalayarak ben bu sefer sinüzit için yaptırdım bir de beldeki fitiklar için . 9kupa vurdurdum elhamdülillâh iyi gelir insaAllâh:) sırf peygamber efendimizin sünneti olduğu için bile yaptırılır. Kafa hacamati çok iyi geldi yaparken bile rahatlama oldu :) tek sıkıntı saçlarımı kazıdı:D
(4,168 puan) tarafından
Yaaa kafa hacamatı da mı var ilk kez duyuyorum valla balım doğru haklısın sırf sünnet oldugu için bile yapılır bakalım güvenilir Bi yer bulursam ben de istiyorum insallah ☺️❤️
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Ne yemek var ortada ne temizlik, sabah çok yoruldum öğlen sadece çocuklarla oynadım. Anlık onlar kuduruyo ben izliyorum :) 
(11,076 puan) tarafından
Ayy ben çıldırdım az önce birbirine girdi büyükler..
(4,168 puan) tarafından
Ayy bak sen şunlara sende 2 vardı Bi de hamileydin değil mi bordo bereli ana maşallah ben bi taneyle hayattan soğudum vallahi ☹️
(11,076 puan) tarafından
Hahahaah 3 var 4.ye hamileyim :)) aslında o kadar zor değil de ortancam hiperaktif zor bi çocuk gerçekten. Abisine sataşmasa güllük gülistanlık olur her şey. Ama işte kardeş kavgası da kaçınılmaz bişe :) vala sinirlendirdi çok , az önce bağırdım biraz çıktım yanlarından.. Küçüğe sevgiyi çok güzel gösteriyor ama abiye saygı hiç yok... Çözemiyorum bi türlü :/
(4,168 puan) tarafından
Ya maşallah maşallah 4 tane mi ☺️❤️
Rabbim yardımcın olsun canım ne yapacaksın o da çocuk işte anlamıyordur daha kıyamam zamanla öğrenir sıkma canını
(11,076 puan) tarafından
Umudumuz o yönde :)
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Yedik bile akşam yemeğimizi sjsjsj sıkma köfte diyolar Malatya'da. Genel adı fellah köftesi galiba. Basım catliyo ama yatıp uzanamiyorum :(
(4,168 puan) tarafından
Yaaa ne çabuk maşallah kuzum afiyet olsun uzan dinlen bir çay iç geçer insallah
(8,926 puan) tarafından
Erken yiyoruz hep. Alıştık..akşam da çay çerez tatlı. Saat dokuzda uyuyoruz zaten sjsjsj
(4,168 puan) tarafından
Ayy ne güzel ya düzenli Bi hayat ben sabaha kadar ayaktayım :(
0 oy
tarafından
Çocuk bakiyom , elbise sercem , elbise katlicam , sonra ki niyetim kitap okumak 
(4,168 puan) tarafından
Kitap okumayalı o kadar uzun zaman oldu ki ah ah ☹️
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Sarma kuru dolma sulu patates
(4,168 puan) tarafından
Harika menü afiyet olsun ❤️
(2,725 puan) tarafından
Çok güzel olsdu sagul canim
(4,168 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular