0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (735 puan) tarafından
İyice sacmaladilar ya valla tam abuksubuk vidyolar var parali yapmislar haketeri engellemek icin ama genede girip yorum yapam binlerce insan var ve o yorumlara odenen para vidyo ceken kisiye gidiyomus boylemi sacmalik olmaz iyice cozuttular valla bak sosyal medya  cocuk oyuncagi oldu

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hep öyleydi zaten(çocuk oyuncağı) :ermm:

-Reklam-
0 oy
(11,039 puan) tarafından
Kendi ayaklarına sıkıyolar dicem de, ona da para verecek akıllılar çok olur :) 
(11,039 puan) tarafından
Ücretli değil diyorlar :)
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bende paralu değil
0 oy
(9,666 puan) tarafından
Valla YouTube premium büyük rahatlık. O reklamlardan gına gelmişti. Reklamsız izlemek şahane. Yorum olayını bilmiyorum, yorum da yapmam zaten kolay kolay 
0 oy
(8,157 puan) tarafından
Denemek için yorum yaptım yoooo parali değil o gördüğün paralar kişi kendisi bağış yapiyoryapiyor
0 oy
(16,289 puan) tarafından
Yok artık daha neler gerçi ben yorum yapmıyorum yapanlar düşünsun
0 oy
(4,273 puan) tarafından
Paralı değil canım senin o gördüklerin büyük ihtimal süper teşekkürdür para atıyorlar o şekilde 
0 oy
(9,684 puan) tarafından
Bedavakeyden hiç yorum yapmadım paralı iken hiç yapmam ben bişey kaybetmem. YouTube bazıları için gelir kapısı onlar açısından iyi gibi ama ücretli iken yorum yapan az olur bence 
0 oy
tarafından
Dediğin başka birsey olabilir 
0 oy
(5,127 puan) tarafından
Bütün yorumlar ücretli değil. Sadece hediye göndermek istersen ücret ödüyorsun. Normal yorum yapılıyor yani 
(735 puan) tarafından
Evet ama genede cok sacma olmus benim izledigim bircok kisi ucretsiz ama nerde para yardimi yapan yada gisteris yapanlar var hepsi ucretli haksiz kazanc sagliyolar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,452 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 103 göst.
0 oy
2 cevap 56 göst.
31 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Frtnzn (238 puan) tarafından soruldu

398,185 soru

11,907,647 cevap

36,039 kullanıcı

...