0 oy
219 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (210 puan) tarafından

Bugün cildiyeye gittim geçmek bilmeyen sivilce  leke ve gözenek problemim var insalla bu kremle geçer kullanan varmı acaba memnun olan birde bu kremleri kullanırken yıkama jeli filan kullanmaya gerek varmı sade suyla yikasam olurmu yüzümü doktora da sormayı unuttum 

image

3 Cevaplar

0 oy
(5,021 puan) tarafından
Yüzün hiçbir zaman sadece suyla temizlenmez. Gözenekler tıkanır gün içinde biriken kirle. Mutlaka cilt yapına uygun kimyasal içermeyen bir temizleyici ve sağlam bir tonik al. Kremleri bilmiyorum hiç kullanmadım ama düzenli cilt bakımı yaparım, her gece yatmadan önce ve sabah uyanınca yüzümü temizlerim. Yeri bile silerken suya deterjan karıştırıyorsun yüzün duru suyla temiz olmaz :)
(210 puan) tarafından
Ya biliyorum canım tabiki :)) yüzüme kullanmadığım ürün kalmadi inan dermapen tedavisi bile yaptım işe yaramadı doktor yüz yıkama jeli önermedi hangisini kullanmam doğru olur acaba
(5,021 puan) tarafından
Sivilceli yüze dermapen yapılmaz niye yaptırdın ki? Yves Rocher önerebilirim. Daha uygun fiyatlı olsun diyorsan Celenes de güzel ben turuncusunu kullanıyorum. Tonik olarak en güzeli saf gül suyu. Ama sivilce problemin devam ediyorsa alkollü bişey kullanman lazım
 Lorealin son çıkardığı tonik de güzel mor olan. Aslında biraz deneme yanılma yöntemi. Bulabilirsen Dr. Grandel in birçok ürünü işe yarıyor ona da bakabilirsin
-Reklam-
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Canım ben akne tedavisi gördüm ama bu ilaclari kullanmadım ama bunun haricinde aklına gelebilecek çoğu tedaviyi denediler en sonunda tedavilerin yanında keçi sütü sabunu kullanmaya başladım bayaga yüzümü kuruttu sonra kremler vs gitti hep sivilceler akneler şuan lekeler var onlar içinde tedaviye başlanacak ama gebelik düşündüğüm için doktor bekle leke için lazer yaptır dedi
(210 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısıyla gelsin bebiş İnsalla can sagligiyla alirsin kucağına insalla.bnde keçi sütlü sabun kullanıyorm ona devam edeyim o zmn bide bu tedavi süresince nemlendirici ve güneş kremi L'Oreal Paris markalı var kullansam sakıncalı olurmu degiseyim mi kremleri yoksa
(1,187 puan) tarafından
Canım güneş kremini kozmetik markaları önermiyor doktor çünkü tedaviyi bı yandan yaparken bı yandan bozuyor roc solante Bepanthol marka kullanman senin yararına bunlar çünkü tedavi destekleyici güneş kremleri loreal Nivea kozmetik kategorisinde doktoruna danış güneş kremi ne kullanmalıyım diye o zaten sana yazıp verecektir kozmela sayfası var orasida genellikle tedavi edici ürünler satıyor yada eczaneden de alabilirsin bandrollü olmasına dikkat et ama
(1,187 puan) tarafından
Solantenin pigment versiyonunu kullanıyorum lekeler için birebir gebelik düşünüyorsan pregna versiyonunu kullan yada gebeysen bı ara dermoskin kullandim yaglandirma yapıp sivilce çıkarttı sonra roc kullandkm roctanda memnun kaldım babam da roc kullaniyor onunda ankilozanbspondilit hastalığı var o özellikle dikkat ediyor hatta. Böyle urunlere çünkü leke ve yanmaya yatkın hastalıktan dolayı
0 oy
(44 puan) tarafından
yüz yıkama jeliyle sabah akşam cildini yıka ve nemlendir kremlerlede geçer

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 194 göst.
0 oy
1 cevap 35 göst.
0 oy
0 cevap 35 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap