0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde (4,157 puan) tarafından
tarafından kapalı
 Tyzemin esinin 3 harflileri var o alemden biriyle evlenmis ccklari falan bile varmis . Arada bi kaybolur mesela uc bes gun. Gelmez eve eve bi gelir perisan bitik . Yada orda burda sahilde ormanlik alanlarda bukurlar enistemi. 

Neyse konu bu degil . Obur teyzemin damadi vefat etti kanserdi . Genc kuzenim 79 dogumlu.vefat eden esi 76  . Neyse duyuyorlar vefat ettigini bas sagligina gdiyirlar. Kapidan girmisler. Salona gecene kadar uzun bi hol var. Bes alti adim atmislar bayilmis enistem. ( 3 harf musallat oldugu enistem).   Yatirmislar. Ccklardan birinin odasina biraz gecmis ayilmis . Allah allah demis mehmet burdaydi. Hasan eniste nekadar genclesmissin masallah  dedi koluma girdi salona dogru gectik . Serpilin yanina oturdu demis. Serpil kuzenim esi olen.  Ay yazrkn bile tutlerim diken diken oluyir.

3 harf musallat oldugu enistem. Bayiliyor  sonra rahmetli koluna  giriyor salona gidiyorlar. Sonra  esinin yanina oturmus giruyor rahmetliyi. Ona o sekilde mi gozuktuler. Nasil bir enerji nasil bir alem ise bayilmis yani o ortamda. Rahmetliyi gormus iste  .
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

19 Cevaplar

+1 oy
(119,248 puan) tarafından
baci o musallat olayi oyle olmaz ben cok arastirdim okudum o enisteninki musallat degip psikolojikdir dikla tedin dr goturun adam şizofreni bile olabilir
(4,157 puan) tarafından
Mesela denize goturuyorlarmis  denizde yatio suyun ustde habire yuzuyormus. Ne sekilde kim kiliginda oluyarsa.
bacim 3 hatfliden cocugu va rfalan bunlar oyle ergenlik isleri falan olmasida imkansiz cok arastridim ben oyle olmaz adami iyi bi psikiyatriye goturun arif verimli gibi bilindik bi dr a
kiz adam şizofreni olmus hepinizde cin diye inanmissiniz bak sonu kotuye gider boyle olaylarda hep aklima bagcilar olayi geliyo tedavi sart gerekirse yatirin hastaneye
(2,246 puan) tarafından
Sevdos sen niye merak edip araştırdin
Benim postuma yorum yap
ceylos biri post acmosti esimin suretiyle ruyama girip benle iliskiye girdiler diye bu nasi olur dedim aeastirdim
-Reklam-
0 oy
(909 puan) tarafından
Galiba onunla oyun oynamislar olen kisilerin kiliklarina girmisler
0 oy
(48,634 puan) tarafından
onu gormemis.onun kiligina girmisler
(48,634 puan) tarafından
bana univdeyken gozuktuler sevdos
detayli anlat nasi ozelden
(48,634 puan) tarafından
gece wc kalkmistim ses oldu kafami uzatip baktim.oda arkadasim gecsin diye bekledim kapiyi kapadim bir gittim odaya uyuyo meger gece hic kalkmamis☺️
kiz onu nasi o 3.seyliye bagladin ☺️ uyku sersemi olur oyle seyler
(48,634 puan) tarafından
yürüdü gördüm hayal degilki ayagida ice donuktu
0 oy
(2,698 puan) tarafından
Enistenize keskin iyi hizmeti r hocaya götürsün o cini çıkarsın içinden Allah yardımcı olsun.
(4,157 puan) tarafından
Gitmedikleri sehir kalmadi .  Yok yani hic seyi yik zaten tum civar semtler taniyor. Sersem kendini kaybetmis vaziyet giruldumu hemen. Bi koseye oturtuo telefonunu isteyip ariyorlar ya tuzemi ya damatlari falan . Gdiip buluyorlar
0 oy
tarafından
Onun kılığına girmiş ama kesinlikle bir psikiyatri bölümüne gitsinler benim kuzenimde böyle. Ne hocalara gittik halam daha beter oldu en sonda çam sakura Hastanesi'nde şok tedavisi uygulandı tam iyi değil ama eskiye göre çok iyi
(4,157 puan) tarafından
Bilmiyorum yani doktor zaten gtmedikleri yok. Tum turkiye haci hica gttiker yani. Oteki alemde  kralicemiymis neymis en ust seviyedeki biriyle evliymis.
tarafından
Benim kuzenimde böyle şeyler konusuyodu kimse ciddiye almıyordu kendini balkondan attı ayağı kirildi. En son halama saldırdı babasını dövdü ambulans polis zor ikna oldu cam sakurafa tedavi gördü
(4,157 puan) tarafından
Yok o tarz olaylari yok enistemin. Sadece evden kandirip cikariyorlar onu.  Birkav gun gelmio bazen o gunun aksamina kendisi geliyor evi bulup biraz biraz kendine gelio demek izaman tam etkisi altina girmiomu nasil oluosa bazen kapi onunde merdivende buluyorlar. Ustu basi yirtik  falan o sekl buluolarmis yani.  Ben cckken. Anlatmazlardi korkarim diye sakli dnusurlardi annem . Ben buyudukce. Falan ogrendim bu tarz seyleri
0 oy
(5,168 puan) tarafından
Çok tehlikeli şeyler ya Allah korusun 
0 oy
tarafından

Amaaan sımdı altlarına edefler burdakıler :D gırmesın yazsanda gırıp okuyolar

(5,168 puan) tarafından
Hahaha ederiz valla eşim sağolsun habire huddamlari izletiyor herşeyi öğrenir oldum insan bilince daha çok korkuyor :)))
(2,749 puan) tarafından
Kız beni yazdın vallahi :D anam girme demiş kadın postun bir harfini bile okumadım ama bütün yorumları göz ucuyla okudum korkup kaciyordum ki yorumuna denk geldim gülerek çıkayım bari posttan
0 oy
(33 puan) tarafından
Namaz kılıyomu teyzen  abtesti gezsin
(4,157 puan) tarafından
Kilmazmi kiz. Bes vakite bes vakit katarlar .   s
0 oy
(659 puan) tarafından
Yanlıs anlamayın ama bence sızofrenı gıbı
0 oy
(579 puan) tarafından
Okurken ürperdim. Büyük ihtimalle ölen eniştenin suretine bürünmüşlerdir. Bişi sormak istiyorum . Musallatlı enişte öncesinde bi durum yaşadı mı bu cinlenme olayı olmadan evve korku büyü vs gibi
(4,157 puan) tarafından
Hic bikmiyorum ben cckken korkarim diye sakli knusurlardi annemler. Zaten bende anlamaz merak etmezdim evveli bilmiyirum bu konuyu detaylari . Genel olarak. Buydukce biyudukce ogrendim yanimda konusurlarken sakinmazken . Ergenlikten beri varmis bu durum. Turkiyede gtmedikleri  alim hica kalmadi . Bu tarz seylere hic inanmam allah bilio buyu muyu haci hoca:) hatta burda pist acilio bazen kuge anliya sirun falan yazarim. Ama yani enistemin durum cok degisik oyle buyuyle yada dolandirici ufurukculerle cozulecek isler degil. Para almadan ilmi kuvvetli alimler. Maneviyati kuvvetli kisiler her uolu denediler. Oyle dolandiricilara gitmezler zaten
(579 puan) tarafından
Nerede enişten ? Ücretsiz okuyan biri var cinliyse eğer şizo değilse işe yarayabilir .
(4,157 puan) tarafından
İstanbul kartaldayiz. Hangi sehirde. Yeni gezedikeri yer kalmadi bilmiyorm. Gitmedikleri  yer kalmadi oyle ginukden. Allah icin yardim edecek sifa verecek her duyduklarina gttiker
(579 puan) tarafından
Fatih’te Arif hoca var. Okuyor ve iyi geliyor. Ona gittiler mi acaba ? Çoğu kişi bilir Arif coşkunu
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Şizofreni diyenler olmuş ama musallat olmuşta olabilir başkalarının suretine girebiliyorlar sonuçta 
0 oy
(76 puan) tarafından
Anlatmayin böyle şeyleri ya hamile insanlar var burda okudum ve aklımdan çıkmıyor 
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Allah yardımcısi olsun musallat olup evlenmisse çok zor yaaa Allah korusun işin ehlini bulsanız diyecegimde tanidik bı hoca var ondan biliyorum evlenmisse çok zor geri dönüp geldiğine şükür etsinler ne oluşu ne dirisi bile bulunmazmis
0 oy
(1,214 puan) tarafından
3 harfli musallati diye bi şey yok ya sizofreni direk yani.
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Rabbım şifa versin inşallah çok üzücü inşallah işinin ehli iyi bir hocaya denk gelirler 
0 oy
(393 puan) tarafından
Nerde oturuyorsunuz bildiğim çok iyi hocalar vr Allah'ın izni ile  bı goturseniz arasanız vllahi adam bu izdiraotan kurtulsa doktorluksa zaten dyo doktorluk hocalik bseyi yok dyor 
(4,157 puan) tarafından
Cnim istanbul kartald oturuyoruz. . Hemen hemen yum turkiyeyi gezdiker genelde dayim arastiriyor teyzemle goturuyorlar . Ozelden yazabilirsin hangi sebirdd bildigin hiva. Soyleyim tyzeme dayima gtmemislerse baksinlar
(393 puan) tarafından
Sabah numarayı alıp yazcam cnm
0 oy
(85 puan) tarafından
Yavuzhakanmetafizik instadan bu kişiyle görüşün lütfen adamın iyi etmediği hasta yokmuş ödül bile almış detaylı bilgim yok ama bi görüşün çok üzüldüm Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Bizlik ne var burda ben onu anlamadim
(4,157 puan) tarafından
Aslinda ben kuzenimin vefat eden esinin bu sekilde girundugunu vurgulamak icin aklim aldi urperdim kotu oldum onu paylasmak istedim . Ama tyzemin esinin   Durumu. Daha cok merak eden oldu yorumlarda . Manevi olarak cok etkilendim o sekilde  bayilmasi. Esinin yaninda oturuyor falan demesi. O enistemin de o alemle ilgili baglantisinin olmasi falan bildigimden diger kimseye horunmedi de ona gorundu.  Kotü oldum onu paylasmak
İstedim aslinda maneviyat olarak  korktum mu uzuldummu garipsedim mii sevindim mi degisik duygular icerisinde olarak paylastim
(17,721 puan) tarafından
Bence boyle konular uzerinde durulmamali keza insan kafayi yer olabilir himm deyip geecmeli ben genelde olsun diyom annemide cok korkutuyolar benide bi kere annemin evde korkuttular durmadim ustunde aman diyip

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 778 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 567 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 556 göst.
14 Haziran 2019 Aile kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 543 göst.