0 oy
130 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar ben banyoma toz deterjanları ve yumuşatıcıyı filan koymak için hem uygun hemde güzel bişey bakıyorum da ne tarz bişey önerirsiniz. 

Çamaşır makinesinin arkasına gelen demirli raflara baktım da onlar kullanışlı mı acaba?

5 Cevaplar

0 oy
(13,101 puan) tarafından

Annem kullanıyor memnun ben sevmiyorum öyle her şey göz önünde :)

(123 puan) tarafından
Ya benim banyoda dolabım var ama ufak yeterli gelmiyor. O sebepten toz deterjanlarım makinanın yanında yerde duruyo. Bu da beni rahatsız ediyo yerden kalksın istiyorum toparlayıcı bişey bakıyorum bende.
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Kızlar fikir verin lütfen.
0 oy
tarafından
https://ty.gl/53ql8fs8s4 

Kiracıyım banyoda dolap yetersiz geliyor yerde yok bende bu düzenleyiciyi aldım sevdim de
(123 puan) tarafından
Ay evet bu da çok güzelmiş. Böyle bişey tam olur banyoma teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim hemde 4 katlı tuvalet kağıdı yumuşatıcı taraklar şampuanlar aklına gelebilicek herşey sığıyor
(123 puan) tarafından
Benim deterjanlı olarak kullandığım kutular yuvarlak ölçüsünü tam bilmiyorum ama sığarsa bunu alayim ben. Fiyatı da uygunmuş hem ☺️
tarafından
Ben züccaciyeden 190 tl ye aldım netten alacaktım ama ya kırık gelirse diye düşündüm ama satıcıya iyi kutulansın denilirse düzgün gelir herhalde
(123 puan) tarafından
Bende önce bir çarşıya bakicam bulamazsam trendyoldan sipariş veririm. Yorumlar iyiymiş genelde.
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Ben kullaniyordum tasindim.takmadim.daha seviyorum.ben toparliyor ve degisik hava katiyor
(123 puan) tarafından
Bende daha toplu dursun diye uzun zamandır bakıyorum açıkçası. Ama karar veremedim bı türlü.
(13,834 puan) tarafından
Ben de post actim.simdi:)
(123 puan) tarafından
Yorum geldikçe takip edeyim senin postu ☺️
(13,834 puan) tarafından
Yarin yukari cikaririm herkes uyumustur:)
0 oy
(383 puan) tarafından

image

bende evime kentsel dönüşüm gelebilir diye pek birşey yaptırmadım dolap vs. Hiç birşey yok evde bunu aldım işimi gördü burda raf aralıkları bira yüksek benimki biraz dar gelmisti ama bayağı birşeyimi aldı güzel oldu. 
(383 puan) tarafından
Duvara monte etme yeri var duvara monte ettik biz sallanmiyor
(123 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim.
(1,252 puan) tarafından
Bende bu ürünün aynısını kullanıyorum gerçekten çok kurtarıcı bunların üstüne de 3 lu uygun hasir sepet aldım kozmetik vs koydum
(383 puan) tarafından
Bende bu ev taşıma sürecinde fazla bir deterjanim oldu :)) onları bitireyim raflar biraz azalsın bende onalrdan alacam çok güzel gorunuyor
(1,252 puan) tarafından
Ben stokcu biriyim heleki bu devirde deterjanlar için güzel dekorlu surahiler aldım geri kalanlarınada büyük organizer alıp doldurdum hurç gibi jüt model ama hem yer açıldı hemde görüntü kirliliği kalktı çünkü banyomun dolaplarına toka bile anca sığıyor okadar kucuk

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
0 oy
10 cevap 210 göst.
0 oy
2 cevap 43 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masel (1,119 puan) tarafından soruldu

381,110 soru