0 oy
38 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 3 ay önce sezaryen doğum yaptım adet gördüm doğum sonrası oda az az leke şeklinde adet olmadim  dahada ilk dogumum normalde ikinciye kendi isteğimle Sezaryen oldum normal doğumda adetim duzenliydi sezaryen da düzensiz olması normal mi emziriyorum bide

1 cevap

+1 oy
(566 puan) tarafından
Bence sezeryanla ilgisi yok bende iki normal doğum yaptım ilkinde 45 gün sonra adet oldum normal her ay oldu ama bazen gecikme veya az gelirdi şuan ikinci doğum yaptım 2 ay oldu daha adet olmadım sanırım her doğum sonrası farklı oluyor 
(12,589 puan) tarafından
Canım konudan alakasız
Öncelikle Allah bağışlasın ♥️
İkinci doğum ilkıne göre kolay diyorlar doğru mu? Bende ikinciyi bekliyorum da iki ay kaldı
(566 puan) tarafından
Evet canım benim ilki zordu dikişte daha fazlaydı çok şükür ikinci çok olmadı tabi sancı yine aynı ama bildiğim için dayandım daha kolay geldi sadece iyi ıkınmak gerekiyor sancı geldikçe Allah yardımcın olsun canım
(12,589 puan) tarafından
Sancı nasıl başlıyor anlayamadım benim suyu azaldı diye aldılar inatla direne direne 28 cı saatte doğurdum suni sancıyla. Ama güzel geçmişti bklm ikinci nasıl olacak
Teşekkür ederim ☺️
Büyuk le aralarında kaç ay var? Benimkiler 18.19 ay olacak
(566 puan) tarafından
Bende suni sancı aldım ikincidede almak zorunda kaldım malesef ama ilkine göre daha iyi geçti süreç ve daha hızlı oldu doğum, kızım 3 yaşına girdi oğlumda 2 aylık
(12,589 puan) tarafından
Maşallah Allah iki meyveyide tattırmiş sağlıcakla buyusunler ♥️
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 37 göst.
0 oy
0 cevap 31 göst.
0 oy
0 cevap 22 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy