0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Allah rizasi icin bakin gecmeyin cok zordaym evim kira dolabm.bombos yokmu elini uzatacak ablalar guzel anneler para pul.istemiyorum yiyecek olsun yeter ne olursunuz cok.zordaym 3 aylik kidam duruyor kis geldi evim.buz gibi ne olursunuz yardm edin anneler 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Önceki postunda eşim bizi bıraktı gitti demişsin burda eşim ve çocuklarım var diye yardım istiyorsun anlamadım ki …
-Reklam-
0 oy
(3,186 puan) tarafından
Suan evler soğuk değil abartma canım 
(3,186 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun ki
(30 puan) tarafından
Komik olan ne allah gonlune merhamet verwin senin
(2,351 puan) tarafından
Ben merhametsiz değilim burda yardım ısteyenlerin çoğu üç kağıtçı kusura bakma zor güveniyor insan
(30 puan) tarafından
Haklsn allah goruyor abla
(3,186 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nerede oturuyorsun soğuk diyorsun ya
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Kaç yaşındasın eşin ailen yokmu yada bi sosyal yardım falan 
(30 puan) tarafından
5000 calisamam abla 2 bebem var kimsem yok
(3,186 puan) tarafından
Kız güzel sallasaydın bari sigortam var demeseydin buraya hemde askeri ücret alıyor eşin allahtan başka ne istiyon
(2,351 puan) tarafından
Bak arkadaşımın kocası asgari alıyor 6000 kira veriyor iki çocuk okutuyor biri 3.sinif diğeri 2.sinif daha bu hafta hoca kitap istedi aldık oda aldı 450 tl ye yani evet zor ama herkes bütçesine göre ayağını uzatmalı bence
(5,751 puan) tarafından
Sigortalılara yardım çıkıyor bu arada
tarafından
Ve aslında sigortası da olmayanlara vermıyorlar bize ilk sosyal yardımda sorulan soru 6 aylık sigortanız var mı yeni olarak gerçekten
0 oy
tarafından
Cocugun babası nerde acaba
(30 puan) tarafından
2 tane
tarafından
Allah bagıslasın yaşım 30, eşim memur bir evimiz var bir tane cocugumuz var bılıyomusun
(30 puan) tarafından
Allahm yuvanda mutlu etsin esini senu cocugunu ablam
(997 puan) tarafından
Gözde yaşım 28  yeni doğum yaptım daha çocuk yapmayı düşünmüyorum eşim makine mühendisi ben bilgisayar mühendisiyim sen düşün :)
tarafından
Rabbım yardımcın olsun ablacım ne dıyım

Shrına ısmını bılmıyorum :) en mantıklısı ama buyuyunce kardes yap derım :)
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah nerde oturuyorsun 
(30 puan) tarafından
Saol.ablam eskişehir
0 oy
tarafından
Benim eşimde asgari ücreti 2 cocugmz var ama kimseye yalvarmam para verin diye soğuksa battaniyeye sarıl giysin yoksa giysi kutuları var adım başi git seç al
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bacım başka postta kocam birakip gitti yazmışsın şimdide çalışıyor diyisun bide aile destek paketinden faydalaniyorsun bu nasıl iş bari yalanları karistirmadan söyle eline ne geçiyor böyle yaparak ya üşenmedim bütün postlarına baktim hepsi birbirinden bağımsız
(4,216 puan) tarafından
Ay valla hiç inandırıcı deil
tarafından
Birde çcocuklara yazık ben gerçekten şuan içim yandı ağlayadabilirim yani insan hiçbirşeye paran yok bari zevkin için 1 paket prezervatıf alsaydınız da sabi getirmeseydiniz dünya ya onun ne suçu var şimdi bu yoklukta büyümek zorunda kalıyorlar hak mı bu zevkiniz için 2 çocuk hadi 1 tane oldu kel kütük anlamıyorum gerçekten çok üzülüyorum
tarafından
İhtiyaçları olabilir yetemedigi şeyler de olabilir fakat bunu kiram duruyor eşim çalışmıyor bilmem ne diye drama hikayesine çevirmek yerine olduğu gibi yazsalar mantık çerçevesinde sonuç boyle olmayanilirdi
(4,216 puan) tarafından
Ay bı postlara bak hep ayni yardım her defasinda başka senaryo böyleleri yüzünden kimseye yardim da edemiyoruz
tarafından
Hiçbir postu birini tutmuyor ki
0 oy
(1,303 puan) tarafından
Akıllarda ki tek soru eşin asgari ücret alıyor 3 aydır kira ödenmiyor ve dolap bomboş nereye gitti maaş peki ?

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 384 göst.
0 oy
11 cevap 228 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 982 göst.
0 oy
9 cevap 317 göst.
15 Ocak 2020 Aile kategorisinde Defne (54 puan) tarafından soruldu

381,445 soru